אזורים מיוחדים

אירואסיה היא המונח עבור האזור הגאוגרפי המורכב מאירופה ואסיה. אנו משלבים את הידע בשווקים אלה עם המומחיות שלנו בתחומי השיפוט ההולנדיים והבינלאומיים השונים. באמצעות שילוב ייחודי זה אנו יכולים לספק את השירות המלא לעסקים ויחידים אירו-סיניים.

כעסק הפועל במגזרים אלה, אתה יכול להיתקל בכל מיני סוגיות משפטיות קשות. אחרי הכל, המגזרים האלה לא עומדים בשקט, הם מתפתחים באופן פעיל. עורכי הדין שלנו הם מומחים בתחומים אלה חוצים ויכולים לספק למיזם שלך ייעוץ או סיוע משפטי, למשל בנושא אחריות למוצרים.

אמנם סכסוך גורם לרגשות להתעלות גבוה, והתוצאה ששני הצדדים כבר לא רואים פיתרון, בשעה Law & More אנו מאמינים כי ניתן למצוא פתרונות משותפים המספקים את כל הגורמים המעורבים באמצעות גישור. בתהליך זה Law & More מגשרים לא רק לוקחים בחשבון את האינטרסים של שני הצדדים במהלך ההתייעצות, אלא גם מבטיחים סיוע משפטי ורגשי.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.