הודעה על דוגמה לברירת מחדל

הודעה על דוגמה לברירת מחדל

למרבה הצער, קורה די הרבה שצד מתקשר לא מקיים את התחייבויותיו או לא עושה זאת בזמן או בצורה נכונה. א הודעה על מחדל נותן לצד זה הזדמנות נוספת לציית (בצורה נכונה) תוך תקופה סבירה. לאחר תום התקופה המתאימה – הנזכרת במכתב – נמצא החייב ברירת מחדל. נדרשת ברירת מחדל כדי להצליח לבטל את החוזה או לתבוע פיצויים, למשל. בהתאם לנסיבות, ייתכן שלא יהיה צורך במחדל. דוגמאות כוללות מצבים שבהם הופעה בלתי אפשרית לצמיתות, כמו צלם שלא מופיע בחתונה. במקרים מסוימים, תחילתה של מחדל ללא הודעה על מחדל, למשל, אם נקבע מועד קטלני למילוי ההתחייבויות.

אתה יכול להשתמש במכתב לדוגמה למטה כדי להכריז על הצד המתקשר שלך במחדל. עם זאת, כל מצב שונה; עליך להשלים את המכתב ולהיות מודע לכך שאתה אחראי לתוכן שלו. זכרו לשלוח את המכתב בדואר רשום ולשמור את כל הראיות הנדרשות (העתק, הוכחת פרסום וכו').

[עיר/כפר שבו אתה כותב את המכתב], [תאריך]

נושא: הודעת ברירת מחדל

אדונים היקרים / גבירתי,

התקשרתי איתך בהסכם [בתאריך] [ניתן להוסיף מספר חשבונית בסוגריים במידת הצורך]. [אתה/שם החברה] לא עמדתם בהסכם.

ההסכם מחייב את [אתה/שם החברה] [להסביר את ההתחייבויות שהצד לא עמד בהן. עשה זאת בצורה קצת מקיפה אך אל תפרט יותר מדי].

אני מצהיר בזאת על מחדל ומציע לך הזדמנות נוספת לציית (כראוי) תוך 14 (ארבעה עשר) ימי עבודה מהתאריך [בהתאם לנסיבות, תוכל לשנות את התקופה; החוק מחייב פרק ​​זמן סביר]. לאחר תום התקופה שנקבעה, תחל ברירת המחדל, ואני אאלץ לנקוט בצעדים משפטיים. כמו כן, אתבע ריבית סטטוטורית וכל עלויות גבייה ונזקים ללא משפט.

בכנות,

[השם והחתימה שלך]

[ודא שכתובתך רשומה על המכתב].

עליך לדעת כי ההודעה הרשמית לעיל היא פשוטה ואינה מתאימה לכל מצב. האם תרצה עזרה בניסוח הודעת ברירת מחדל או שתשתחרר לחלוטין מהמשימה הזו? האם תרצה לדעת האם ומתי תוכל לתבוע ריבית ופיצויים כחוק? האם אתה זקוק להבהרה האם יש צורך בשליחת הודעת מחדל, או שיש לך ספק אם המחדל נדרש במצבך? אז אל תהססו וצרו קשר Law & More. עורכי הדין שלנו מומחים בתחום דיני חוזים וישמח לעזור לך בכל השאלות והחששות שלך.  

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.