לקוחות פרטיים

כאדם פרטי אתה יכול לבוא במגע עם החוק במגוון דרכים. Law & More מסייע ללקוחות פרטיים בתחומי משפט שונים. יש לנו מומחיות בתחום:

בין אם מדובר בגירושין מסובכים, קבלת היתר שהייה, חוזי עבודה ופיטורים או הגנה על הנתונים האישיים שלך, המומחים שלנו נמצאים שם בשבילך ומחפשים את הדרך הטובה ביותר להגיע למטרה שלך.

ראשית, אנו מנתחים את מצבך ויחד איתך אנו קובעים את הטקטיקות והמסלול בו נלך. אנו דנים בשכר הטרחה שאנו גובים ועושים הסכמים ברורים בעניין זה. אנו מייחסים ערך רב לתקשורת טובה וברורה עם לקוחותינו ולכן אנו מגיבים במהירות ואנחנו מעורבים בעניינכם. הגישה שלנו היא אישית, ישירה ומכוונת תוצאות. קווים קצרים וברורים בין עורך דין ללקוח זה עניין מובן מאליו עבורנו.

יש לך בעיה משפטית ואתה זקוק לעזרתו של רופא מומחה? אל תהסס ליצור איתנו קשר. אנו שמחים ומוכנים לתת לך עצות, לסייע לך במשא ומתן ובמידת הצורך לייצג אותך בהליך משפטי.

מה הלקוחות אומרים עלינו

[show-testimonials orderby='menu_order' order='DESC' limit='1′ pagination='on' layout='grid' options='theme:none,info-position:info-below,text-alignment:center, עמודות:1,פילטר:ללא,דירוג:על,תוכן-ציטוט:קצר,תמצית charlimit:(...),תמונה-תצוגה:על,גודל-תמונה:ttshowcase_small,צורה-תמונה:מעגל,אפקט תמונה:ללא,תמונה- link:on']

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

Law & More