זקוקים לעורך דין פנסיה?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

חוק הפנסיה

דיני הפנסיה בהולנד הפכו לתחום משפטי משלה. הוא כולל את כל החוקים והתקנות לפנסיה המספקים הכנסה חלופית לעובדים לאחר הפרישה. דוגמאות לכך כוללות חקיקה מאוד ספציפית כגון חוק הפנסיה, חוק השתתפות חובה בקרן פנסיה בענף 2000 או השוואת זכויות הפנסיה במקרה של גירושין. חקיקה זו נוגעת, בין היתר, לתנאים שיש לעמוד בהם כדי לזכות בפנסיה, לכללים לניהול ותשלום זכויות פנסיה על ידי נותני הפנסיה ולצעדים למניעת הפרות פנסיוניות.

תפריט מהיר

למרות העובדה שדיני הפנסיה הם תחום משפטי משלה, יש לו גם ממשקים רבים לתחומי המשפט האחרים. לכן, בהקשר לדיני הפנסיה, חלים בנוסף לחקיקה ותקנות ספציפיות גם חקיקה כללית ותקנות בתחום דיני העבודה. לדוגמא, פנסיה היא תנאי עבודה חשוב עבור עובדים רבים, אשר נקבע ונדון בחוזה העבודה. מצב זה קובע בחלקו את ההכנסה בגיל מבוגר. בנוסף לדיני העבודה, ניתן לשקול את תחומי המשפט הבאים:

 • דיני אחריות;
 • דיני חוזים;
 • חוק מס;
 • דיני ביטוח;
 • השוואת זכויות פנסיה במקרה של גירושין.

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

aylin.selamet@lawandmore.nl

השירותים של Law & More

עו"ד תאגידי

כל חברה היא ייחודית. לכן, תקבל ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לחברה שלך.

במידה וזה יגיע לכך, נוכל גם להתדיין עבורך. פנו אלינו לתנאים.

נשב איתך לתכנן אסטרטגיה.

כל יזם צריך להתמודד עם דיני חברות. הכן את עצמך היטב לכך.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

הפרשת הפרישה על פי שיטת העמודים

ההפרשה לפנסיה שמספקת הכנסה חלופית לעובדים לאחר הפרישה נקראת גם הפנסיה. בהולנד, מערכת ההפרשות לפנסיה או מערכת הפנסיה כוללת שלושה עמודים:

פנסיה בסיסית. פנסיה בסיסית מכונה גם הפרשת OW. כולם בהולנד זכאים להוראה כזו. עם זאת, ישנם מספר תנאים המצורפים לכך. התנאי הראשון לקבלת הוראת ה- AOW הוא שיש להגיע לגיל מסוים, כלומר 67 שנים. התנאי השני הוא שתמיד חייבים לעבוד או לחיות בהולנד. עבור כל שנה בה מתגורר אדם בהולנד בין ה -15 לגיל 67, נצבר 2% מההפרשה המרבית של ה- AOW. במקרה זה אין צורך בהיסטוריה תעסוקתית.

זכויות פנסיה. עמוד זה נוגע לזכויות שאדם רכש במהלך חייו והוא חל כפנסיה משלימה לפנסיה הבסיסית. באופן ספציפי יותר, תוספת זו נוגעת לשכר הנדחה המשולם במשותף על ידי המעסיק והעובד בצורת פרמיה. לכן פנסיה משלימה נבנית תמיד במסגרת יחסי עובד ומעביד, כך שבמקרה זה נדרש היסטוריה תעסוקתית. בהולנד, לעומת זאת, אין חובה חוקית כללית על המעסיק לבנות פנסיה (משלימה) לעובדיהם. משמעות הדבר היא כי יש לערוך הסכמים בין העובד למעסיק בעניין זה. Law & More ישמח כמובן לסייע לכם בכך.

פנסיה מרצון. עמוד זה נוגע במיוחד לכל הפרשות ההכנסה שאנשים עשו לעצמם לפני זקנתם. דוגמאות כוללות קצבאות, ביטוח חיים והכנסה מהון עצמי. בעיקר הם העצמאיים והיזמים שצריכים לסמוך על עמוד זה לצורך הפנסיה שלהם.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין שלנו לגירושין מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

הסכם הקצאה

לאחר הפגישה הראשונה תקבל מאיתנו הסכם הקצאה בדואר אלקטרוני. הסכם זה קובע, למשל, כי אנו נייעץ ונסייע לך במהלך גירושיך. אנו נשלח לך גם את התנאים הכלליים החלים על שירותינו. ניתן לחתום דיגיטלית על הסכם ההקצאה.

לאחר

בקבלת הסכם ההקצאה החתום, עורכי הדין המנוסים שלנו לגירושין יתחילו מיד לעבוד בעניינך. בְּ Law & More, תישאר מעודכנת על כל הצעדים שעורך הדין לגירושין נוקט עבורך. באופן טבעי, כל הצעדים יתואמו איתך תחילה.

בפועל, הצעד הראשון הוא לעתים קרובות לשלוח מכתב לבן הזוג עם הודעת הגירושין. אם כבר יש לו עורך דין לגירושין, המכתב מופנה לעורך דינו.

במכתב זה אנו מציינים כי ברצונך להתגרש מבן / בת זוגך וכי מומלץ לו לקבל עורך דין, אם הוא או היא עדיין לא עשו זאת. אם לשותף שלך כבר יש עורך דין ואנחנו מפנים את המכתב לעורך דינו, בדרך כלל נשלח מכתב בו נאמר ברצונך ביחס למשל לילדים, לבית, לתכולה וכו '.

לאחר מכן עורך הדין של בן זוגך יכול להשיב למכתב זה ולהביע את רצונו של בן / בת הזוג שלך. בחלק מהמקרים נקבעת פגישה בארבע כיוונים, במהלכה אנו מנסים להגיע להסכמה משותפת.

אם אי אפשר להגיע להסכמה עם בן זוגך, אנו יכולים גם להגיש את בקשת הגירושין ישירות לבית המשפט. בדרך זו, ההליך מתחיל.

השתתפות חובה בקרן פנסיה בענף 2000

למרות העובדה שמעסיקים בהולנד אינם מחויבים להסדיר לעובדיהם פנסיה (משלימה), בנסיבות מסוימות הם עשויים עדיין להיות מחויבים לארגן פנסיה. זה המקרה, למשל, אם ההשתתפות בתוכנית פנסיה היא חובה עבור המעסיק באמצעות קרן פנסיה ענפה. חובה זו נוצרת אם דרישה חובה כביכול חלה על תחום ספציפי: תיאור שאושר על ידי שר המגזר עליו חלה השתתפות חובה בקרן פנסיה ענפה. החוק להשתתפות חובה בקרן פנסיה בענף 2000 מסדיר את האפשרות לתוכנית פנסיה חובה לכל העובדים בענף או במגזר מסוים.

אם ההשתתפות בקרן פנסיה ענפה היא חובה, על מעסיקים הפעילים במגזר הרלוונטי להירשם באותה קרן פנסיה ענפה. בהמשך, הקרן מבקשת למסור את המידע אודות העובדים והמעסיקים מקבלים חשבון עבור פרמיית הפנסיה שהם צריכים לשלם. אם המעסיקים אינם מזוהים עם קרן פנסיה ענפה כזו, למרות שקיימת חובה לעשות זאת, הם יהיו בעמדה מקופחת. אחרי הכל, במקרה כזה יש סיכוי שהפנסיה הכללית בענף עדיין תביע את תשלום הפרמיה המלא למשך כל השנים למפרע. בְּ Law & More אנו מבינים שיש לכך השלכה דרסטית עבור המעסיקים. זו הסיבה Law & Moreהמומחים שלהם מוכנים לעזור לכם להימנע מחיסרון כזה.

חוק הפנסיהחוק הפנסיה

הליבה של דיני הפנסיה היא חוק הפנסיה. חוק הפנסיה כולל כללים ש:

 • לאסור המרת זכויות פנסיה
 • הענקת זכויות בכל הנוגע להעברת ערך במקרה של ירושה של מעסיק;
 • לקבוע השתתפות עובדים ביחס לפוליסה של הספק הפנסיוני;
 • לדרוש מומחיות מינימלית לגבי מומחיות חברי הדירקטוריון של הספקים הפנסיונים;
 • להסדיר את הדרך שבה יש לממן קרנות פנסיה;
 • קבע את חובות המידע המינימליות של ספק הפנסיה.

אחת התקנות החשובות האחרות בחוק הפנסיה נוגעת לתנאים שבהם, אם יתקיים, חייב לעמוד בהסכם פנסיוני בין המעסיק לעובד. בהקשר זה, סעיף 23 לחוק הפנסיה קובע כי יש למקם את הסכם הפנסיה בקרן פנסיה מוכרת או במבטח פנסיוני מוכר. אם המעסיק לא עושה זאת, או לפחות לא מספיק, הוא מסתכן באחריות המעסיק, שאותה יכול העובד ליזום באמצעות הכללים הכלליים של דיני החוזים. בנוסף, עמידה בחקיקה ובתקנות במסגרת חוק הפנסיה, כאמור, מנוטרת על ידי ה- DNB ו- AFM, כך שההפרות מאושרות גם על ידי צעדים אחרים.

At Law & More אנו מבינים שכשמדובר בדיני פנסיה, לא רק חוקים ותקנות מורכבים שונים, אלא גם אינטרסים שונים ויחסים משפטיים מורכבים. זו הסיבה Law & More משתמש בגישה אישית. המומחים המומחים שלנו בתחום דיני הפנסיה טובלים בעניינכם ויכולים להעריך יחד את מצבכם ואת האפשרויות. בהתבסס על ניתוח זה, Law & More יכול לייעץ לך לגבי הצעדים הבאים הנכונים. יתר על כן, המומחים שלנו שמחים להעניק לך ייעוץ וסיוע במהלך הליך משפטי אפשרי. האם יש לך שאלות לגבי השירותים שלנו או חוק הפנסיה? ואז צרו קשר Law & More.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More