יסודות פילנתרופיה וצדקה
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
תקשורת טובה ומהירה

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

/
פילנתרופיה וקרנות צדקה
/

פילנתרופיה וקרנות צדקה

כאשר בוחרים להתחיל צדקה, אחד הצעדים החיוניים הראשונים הוא לבחור צורה משפטית מתאימה. החוק ההולנדי מכיר ישויות שונות שיכולות לשמש צורה משפטית לצדקה: הקרן ההולנדית והאגודה ההולנדית.

הקרן ההולנדית נבחרה לרוב להקמת צדקה. מאפיין של הקרן ההולנדית הוא שאין לו חברים. בעיקרון, על הקרן ההולנדית להיות בעלת אורגן אחד: הדירקטוריון. הקרן ההולנדית שמה לה למטרה להשיג יעד ספציפי כאמור במאמרי ההתאגדות. ניתן להגיע למטרה זו על ידי קבלת תרומות, ניהול עסק או הגשת בקשה למענקים. בנוסף, חל איסור על הקרן לחלק רווחים למייסדים, לאנשים המהווים חלק מאיבריה ואנשים אחרים. עם זאת הקבוצה האחרונה ('אדם אחר') עשויה לקבל תשלומים כל עוד תשלומים אלה נעשים למטרה אלטרואיסטית או חברתית, כלומר קרן היא צורה משפטית המתאימה היטב לעיצוב צדקה. בקרן יש תורמים או מתנדבים. באופן עקרוני, לאנשים אלה אין זכויות הצבעה. יתרה מזאת, קרן עשויה להיות בעלת מקרקעין, להתחייב, להתקשר בהתחייבויות ולפתוח חשבונות בנק. קרן עשויה גם לקיים פעילויות מסחריות.

שלא כמו קרן, באגודה חברים, אשר מאוחדים באסיפה הכללית. לאסיפה כללית זו יש כוח לא מבוטל, מכיוון שהיא בין השאר אחראית על מינוי ודירוק הדירקטורים. בנוסף, ניתן לתקן את מאמרי ההתאגדות רק על ידי האסיפה הכללית. העמותה לא רשאית לחלק רווחים בין חבריה. ממש כמו הקרן, אגודה עשויה לבצע פעולות משפטיות כמו קניית נכסים. האחרון אסור בכל מקרה במקרה שניתן לראות את העמותה כעמותה לא רשמית.

בין הקרן לעמותה יכולים להתקיים הבדלים באחריות דירקטורים פוטנציאליים.

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

השירותים של Law & More

כל חברה היא ייחודית. לכן, תקבל ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לחברה שלך.

במידה וזה יגיע לכך, נוכל גם להתדיין עבורך. פנו אלינו לתנאים.

נשב איתך לתכנן אסטרטגיה.

כל יזם צריך להתמודד עם דיני חברות. הכן את עצמך היטב לכך.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

מה יכול Law & More לעשות כדי לעזור לך?

Law & More מנוסה בהדרכה וסיוע בהפעלת קרנות צדקה הולנדיות ובינלאומיות או לקוחות פרטיים עם רצונות ומטרות פילנתרופיות.

אנו מייעצים ליצירה, הקמה ורישום של קרנות צדקה הולנדיות ללא מטרות רווח. הסיוע שלנו מתפרס על כל תחומי ענייני המס, החוק, הממשל והיישוב סכסוכים ההולנדיים.

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון של שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

מה הלקוחות אומרים עלינו

שירות ידידותי מאוד ללקוח והכוונה מושלמת!

מר מיוויס סייע לי בתיק דיני עבודה. הוא עשה זאת, יחד עם העוזרת שלו יארה, במקצועיות וביושרה רבה. בנוסף לתכונותיו כעורך דין מקצועי, הוא נשאר בכל עת שווה ערך, בן אדם עם נשמה, שהעניקה תחושה חמה ובטוחה. נכנסתי למשרדו עם ידיי בשיער, מר מיוויס מיד נתן לי את ההרגשה שאני יכול להרפות את שיערי והוא ישתלט מרגע זה ואילך, דבריו הפכו למעשים והבטחותיו קוימו. מה שאני הכי אוהב זה את המגע הישיר, בלי קשר ליום/שעה, הוא היה שם כשהייתי צריך אותו! טופר! תודה טום!

נורה

Eindhoven

10

מְעוּלֶה

עילין היא אחת מעורכי הדין הטובים ביותר לגירושין שתמיד נגישה ונותנת תשובות עם פרטים. למרות שהיינו צריכים לנהל את התהליך שלנו ממדינות שונות, לא נתקלנו בקשיים. היא ניהלה את התהליך שלנו מהר מאוד וחלק.

עזגי בליק

הארלם

10

עבודה יפה איילין

מאוד מקצועי ותמיד להיות יעיל בתקשורת. כל הכבוד!

סנונית

Lelystad

10

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

מיקס

הוגלון

10

תוצאה מצוינת ושיתוף פעולה נעים

הצגתי את המקרה שלי בפני LAW and More ונעזר במהירות, באדיבות ובעיקר ביעילות. אני מאוד מרוצה מהתוצאה.

סבין

Eindhoven

10

טיפול טוב מאוד בתיק שלי

אני רוצה להודות מאוד לאילין על מאמציה. אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה. הלקוח תמיד מרכזי אצלה ונעזרנו מאוד. בעל ידע ותקשורת טובה מאוד. ממש ממליץ על המשרד הזה!

סאהין קארה

ולדהובן

10

מרוצה משפטית מהשירותים הניתנים

המצב שלי נפתר בצורה שבה אני יכול רק לומר שהתוצאה היא כפי שרציתי שתהיה. נעזרתי לשביעות רצוני וניתן לתאר את הדרך שבה פעלה איילין כמדויקת, שקופה והחלטית.

ארסלאן

מירלו

10

הכל מסודר היטב

מההתחלה היה לנו קליק טוב עם עורכת הדין, היא עזרה לנו ללכת בדרך הנכונה והסירה אי ודאות אפשרית. היא הייתה צלולה ואישית עם אנשים שחווינו כנעימה מאוד. היא הבהירה את המידע ודרכה ידענו בדיוק מה לעשות ולמה לצפות. חוויה מאוד נעימה עם Law and more, אבל במיוחד עם עורך הדין שהיה לנו קשר איתו.

ורה

הלמונד

10

אנשים בעלי ידע וידידותי מאוד

שירות מעולה ומקצועי (משפטי). תקשורת ושיתוף פעולה מאוד טוב ובמהירות. Ik ben geholpen door dhr. Tom Meevis en mw. איילין סלמט. בקיצור, היה לי ניסיון טוב עם המשרד הזה.

מחמט

Eindhoven

10

גדול

אנשים מאוד ידידותיים ושירות טוב מאוד ... לא יכול לומר אחרת זה מאוד עזר. אם זה יקרה אני בהחלט אחזור.

ג'קי

ברי

10

עורכי הדין שלנו לפילנתרופיה וקרנות צדקה מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.