זקוק לעורך דין אזרחי?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

משפט אזרחי

המשפט האזרחי הוא כינוי גג לכל תחומי המשפט בהם קיימת התנגשות בין אזרחים, בין אזרחים לעסקים ובין עסקים. המשפט האזרחי ידוע גם בשם המשפט האזרחי. ניתן לפצל את המשפט האזרחי לתחומי משפט רבים ושונים. דוגמאות כוללות דיני קניין, דיני עבודה ו דיני משפחה.

דיני סחורות

דיני הקניין מסדירים סוגיות העוסקות בנכסיו של אדם. אכן, דיני הקניין הם חלק מדיני הקניין. דיני הקניין עוסקים בסוגיות הנוגעות לבעלות ושליטה על טובין. רכוש פירושו כל הדברים וזכויות הקניין. עם זכויות קניין, אתה יכול לחשוב על חשבון בנק. סחורה, לעומת זאת, כולם חפצים שאדם יכול לגעת בהם. עם דברים, אז נעשה הבחנה בין מיטלטלין למקרקעין. מקרקעין הם הקרקע, המבנים והעבודות הקשורות לקרקע. כל השאר נכנס לקטגוריה של מיטלטלין, למשל רכב.

יש לכם מחלוקת לגבי מי הבעלים של חלקת אדמה? רוצים להקים זכות משכון במשכנתא? או האם אתה רוצה לדעת מתי אתה מחזיק רכב באופן חוקי? עורכי הדין שלנו ישמחו לעזור לך כאשר יש לך בעיה בנושא דיני ממון

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

משרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam

עורך דין תאגידי

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

דיני תעסוקה

דיני תעסוקה הוא תחום משפט עצום. זכויות וחובות מוסדרות בחוזי עבודה, תקנות עבודה, הסכמים קיבוציים, חוקים ופסיקה. בנוסף, לבעיות דיני עבודה יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת על מעסיקים, עובדים או אפילו שניהם. לכן חשוב להיעזר בעורך דין עבודה מומחה ומנוסה. הרי ייעוץ משפטי טוב מראש יכול להכריע לעתיד. למרבה הצער, לא תמיד ניתן להימנע מעימותים, למשל במקרה של פיטורים, ארגון מחדש או חופשת מחלה. מצב כזה הוא מאוד לא נעים ורגשי ועלול לפגוע באופן ניכר ביחסי העבודה בין המעסיק לעובד. אם אתה סובל מקונפליקט בעבודה, Law & More ישמח לעזור לך לעשות את הצעדים הנכונים. יחד נחפש ונמצא את הפתרון המתאים. עורכי הדין לעבודה ב Law & More מומחים ומעודכנים בחקיקה ובפסיקה העדכנית.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי הדין האזרחיים שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

דיני משפחה

דיני משפחה עוסק בכל מה שקורה או צריך לקרות בתוך המשפחה שלך. הנושא המשפטי הנפוץ ביותר בדיני משפחה הוא גירושין. מלבד גירושין, תוכלו לחשוב גם על הכרה בילדכם, שלילת הורות, קבלת משמורת על ילדיכם או תהליך אימוץ, למשל. כל אלה הם נושאים שצריכים להיות מסודרים כראוי כדי שלא תיתקלו בבעיות בהמשך. מחפשים משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה? אז הגעתם למקום הנכון. Law & More מציעה לך עזרה משפטית בתחום דיני המשפחה. עורכי הדין שלנו לדיני משפחה עומדים לשירותכם בייעוץ אישי.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.