זקוקים לעורך דין בינלאומי?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

/
עורך דין בינלאומי
/

עורך דין בינלאומי

לעשות עסקים פירושו חציית גבולות. מה אם יתעורר סכסוך? איזה בית משפט מוסמך ליישב את המחלוקת? איזה חוק חל על המחלוקת?

לעיתים המסקנה תהיה כי בית משפט בהולנד יצטרך להחיל את המשפט הבינלאומי או להפך. כדי למנוע מצב זה אנו מסייעים ללקוחות הולנדים ובינלאומיים במשא ומתן וניסוח הסכמים כך שיהיה ברור לאיזה הליך יש לבצע במקרה של סכסוך.

אנו בעלי ניסיון רב בהליכים משפטיים הולנדיים ובינלאומיים, הליכי בוררות ופתרון סכסוכים. במקרה שההליכים יתקיימו במדינות אחרות מאשר בהולנד, אנו משתפים פעולה עם עורכי דין אמינים, ומוודאים כי האינטרסים של לקוחותינו מוגנים כראוי.

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

עורכי הדין לעסקים משפחתיים שלנו מוכנים עבורכם

כל חברה היא ייחודית. לכן, תקבל ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לחברה שלך.

במידה וזה יגיע לכך, נוכל גם להתדיין עבורך. פנו אלינו לתנאים.

נשב איתך לתכנן אסטרטגיה.

כל יזם צריך להתמודד עם דיני חברות. הכן את עצמך היטב לכך.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון של שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי הדין הבינלאומיים שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More תמונה

סובסידיות

מתן סובסידיות פירושו שאתה זכאי למשאבים כספיים מגוף מנהלי לצורך מימון פעילויות מסוימות. למתן סובסידיות תמיד יש בסיס חוקי. בנוסף לקביעת כללים, סבסוד הוא מכשיר שמשמשים משתמשים בו. באופן זה הממשלה מעוררת התנהגות רצויה. לעתים קרובות סובסידיות כפופות לתנאים. תנאים אלה יכולים לבדוק את הממשלה כדי לבדוק אם הם מתקיימים.

ארגונים רבים תלויים בסובסידיות. אולם בפועל זה קורה לעיתים קרובות כי סובסידיות נמשכות על ידי הממשלה. אתה יכול לחשוב על המצב שהממשלה מקצצת. קיימת גם הגנה משפטית כנגד החלטת ביטול. על ידי התנגדות למשיכת הסבסוד, אתה יכול, במקרים מסוימים, להבטיח ששמירת זכאותך לסבסוד. האם יש לך ספק אם הסבסוד שלך בוטל כדין או שיש לך שאלות אחרות לגבי סובסידיות ממשלתיות? אז אל תהסס לפנות לעורכי הדין המינהליים של Law & More. נשמח לייעץ לך בשאלותיך לגבי סובסידיות ממשלתיות.

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.