זקוקים לעורך דין לגביית חובות?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

קולקציות

מחקרים מראים כי 30% מפשיטות הרגל בהולנד נגרמות על ידי חשבוניות שלא שולמו. האם יש לחברה שלך לקוח שעדיין לא שילם? או שאתה אדם פרטי והאם יש לך חייב שעדיין חייב לך כסף? ואז צור קשר עם Law & More עורכי דין לגביית חובות. אנו מבינים שחשבוניות שלא שולמו הן מאוד מעצבנות ולא רצויות, וזו הסיבה שאנו מסייעים לכם מההתחלה ועד סוף תהליך הגבייה. עורכי הדין לגביית חובות יכולים לעבור איתך גם הליך גבייה חוץ-שיפוטי וגם הליך גבייה שיפוטי. Law & More מכיר גם את חוק העיקול ויכול לסייע לך במקרה של פשיטת רגל. לבסוף, זה לא משנה לנו אם החייב גר בהולנד או שהוקם בחו"ל. בגלל הרקע הבינלאומי שלנו, אנו כשירים לתביעות מורכבות יותר, שנויות במחלוקת או גדולות יותר.

כשמדובר בגביית חובות, אתה בוודאי חושב על סוכנות לגביית חובות או הוצאה לפועל מאשר על עורך דין לגביית חובות. הסיבה לכך היא שלושת הצדדים מסוגלים לגבות חובות מצטיינים. עם זאת, ישנם כמה צעדים מהותיים בתהליך הגבייה אשר באופן כללי ניתן לבצע על ידי עורך דין לגביית חובות:

גביית חובות תמונה עורך דין

רובי ואן קרסברגן

רובי ואן קרסברגן

עו"ד

ruby.van.kersbergen@lawandmore.nl

משרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam

עורך דין תאגידי

"קיבלתי ייעוץ מקצועי בזמן המוסכם"

תוכנית צעד אחר צעד לתהליך גביית חובות

1. שלב ידידותי. אם טענתך ניתנת לגבייה, אז תחילה ניתן להתחיל הליך ידידותי על ידי עורכי הדין לגביית חובות Law & More. בשלב זה, אנו מנסים לשכנע את החייב לשלם באמצעות מכתבים ו/או שיחות טלפון, וייתכן שיגדלו עם ריבית סטטוטורית ועלויות גבייה מחוץ לבית המשפט.

2. משא ומתן. האם יש לך יחסים טובים עם הצד שכנגד והיית רוצה לשמור על מערכת יחסים טובה זו? בשלב זה אנו מנסים להגיע להסכמה בין הצדדים באמצעות משא ומתן ולערוך למשל הסדר תשלומים.

3. שלב שיפוטי. מעבר הליך חביב אינו חובה. אם החייב שלך אינו משתף פעולה, עורכי הדין שלנו לגביית חובות יכולים לערוך זימון ולשלוח אותו לחייב שלך. עם הזימון, החייב נקרא להתייצב בבית המשפט במועד ספציפי. בשלב משפטי אנו תובעים את תשלום הסכומים ואת עלויות הגבייה לפני בית המשפט.

4. פסק הדין. לאחר שקיבל החייב את זימון ההזמנה, תינתן לו ההזדמנות להגיב בכתב על ההזמנה. אם החייב אינו מגיב והוא אינו מופיע בדיון, השופט יתן פסק דין בהעדר בו הוא נעתר לתביעתך. המשמעות היא שחייב חייב לשלם את החשבונית, את הריבית הקבועה, את עלויות הגבייה ואת עלויות ההליך. לאחר שניתן פסק דין על ידי השופט, פקיד השופט יגיש פסק דין זה לחייב.

5. פסק הדין. לפני תחילת ההליכים המשפטיים, ניתן לתפוס את רכושו של החייב. זה נקרא התקשרות שמרנית. מצורף לשימור נועד להבטיח כי החייב אינו יכול להיפטר מנכסים כלשהם לפני שהשופט יקבל החלטה, כך שתוכל למעשה לגבות את החובות שלך מהחייב. אם השופט נעתר לתביעתך, הקובץ המצורף שלפני השיפוט יוסב לעיקול הוצאה לפועל. המשמעות היא שהנכסים שנתפסו עשויים להימכר בפומבי על ידי השופט אם החייב עדיין לא ישלם. התביעה שלך תשולם עם ההכנסות מנכסים אלה.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין לגביית חובות שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

גישתו של עורך הדין לגביית חובות

יש לבצע את השלבים המתוארים לעיל עבור כל הליך איסוף. אבל ממה אפשר לצפות Law & Moreעורכי דין לגביית חובות כשעוברים את השלבים האלה?

 • ניתוח וייעוץ לגבי עמדתך המשפטית
 • קשר ישיר ואישי, הן בטלפון והן במייל
 • איכות ומעורבות
 • פעל והגיב במהירות וביעילות
 • יושב על התיק
 • חשבו תמיד קדימה והכינו את הפעולות הבאות

עורך דין גביית חובות פעילויות

 • מעקב אחר תנאי תשלום ובדיקת חשבוניות
 • ניהול משא ומתן עם חייבים
 • ניסוח ושליחת הודעה על מחדל
 • מניעת מרשם ושימוש בהפרעה
 • ניסוח הזימון
 • ניהול הליכים משפטיים
 • תפיסה וביצוע הוצאה להורג
 • טיפול בתיקי גביית חובות בינלאומיים

שאלות נפוצות

חוק גביית החובות בהולנד נוגע לגבייה (חוץ -שיפוטית) של תביעות כספים. כאשר אתה מוסר חשבוניות תשלומים לעורכי דין לגביית חובות, אתה נותן מעין הרשאה לעורכי הדין לגביית חובות בהתאם לחוק גביית החובות לגבות את תביעותיך החובות. זהו יתרון, למשל, לאנשים פרטיים או לחברות שיש להן מעט מדי זמן בעצמם או שרוצות להתמקד בעיקר בעסקי הליבה שלהן. בנוסף, כל מיני סוגים של כללים מצורפים (אוסף) חשבוניות יוצאות מן הכלל, למשל בכל הנוגע לקיום ורישום, ויש כמה גורמים מעורבים. זה הופך את חוק גביית החובות למעניין, אך מורכב. לכן מומלץ לפנות לעורך דין גביית חובות כשיש לך תביעות מצטיינות. Law & Moreעורכי הדין הם מומחים בתחום דיני גביית החובות ושמחים לעזור לך.
הצעד הראשון שיש לנקוט הוא ליידע את החייב כי לא עמד בחובת התשלום שלו. עליך לתת לו את האפשרות לשלם תוך פרק זמן סביר ללא עלויות נוספות. אתה שולח תזכורת בכתב לחייב, זה נקרא הודעת ברירת מחדל. תקופה של ארבעה עשר ימים נחשבת בדרך כלל כתקופה סבירה שבתוכה מתבקש החייב עדיין לשלם את התביעה. באופן טבעי, Law & Moreעורכי הדין לגביית חובות יכולים להכין עבורך הודעת ברירת מחדל. אם לא נשלחה הודעת ברירת מחדל, בית המשפט ידחה כל תביעה לפיצויים. עם זאת, ישנם מצבים בהם אין צורך בשליחת הודעת ברירת מחדל, למשל מילוי ההסכם הוא בלתי אפשרי לצמיתות. עם זאת, מומלץ לשלוח תמיד הודעת ברירת מחדל רק ליתר ביטחון. אם בקשת התשלום לא נענתה, נוכל להתחיל בתהליך הגבייה.
 • פרטי הנושה והחייב
 • מסמכים הקשורים לחוב (מספר ותאריך חשבונית)
 • הסיבה שהחוב עדיין לא שולם
 • הסכם או הסדרים אחרים אליהם מתייחס החוב
 • תיאור ברור והצדקה של הסכומים החייבים
 • כל התכתבות בין הנושה לחייב בעניין החוב
Law & More מציעה גם תמיכה למניעת סיכונים הקשורים לתשלום ואיחור בתשלומים. לדוגמה, אנו מייעצים ללקוחות לכלול את תנאי התשלום בתנאים כלליים שיכולים למנוע עמימות במקרה של איחור בתשלום. האם תרצה מידע נוסף בנושא זה? אנא צור קשר עם עורכי הדין לגבייה של Law & More.
האם החייב שלך נמצא בחו"ל? במקרה זה, גורמים שונים עשויים לשחק תפקיד, כגון שפה, תרבות והרגלי תשלום אחרים, מה שאומר שהסיכונים בהליך הגבייה גדולים יותר מאשר עם חייבים ממדינתם. עם זאת, לעורכי דין גביית חובות של Law & More, גורמים אלה אינם מהווים מכשול. לא ניתן לגבולות לעצור אותנו ולכן אנו שמחים להדריך אותך בתהליך גבייה בו החייב התבסס בחו"ל, באירופה או מחוצה לה. האם תרצה לדעת מה אנו יכולים לעשות עבורך כאשר אתה מתמודד עם חייב זר? אנא צור קשר Law & More. עורכי הדין שלנו ישמחו לסייע לכם.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More