זקוקים לעורך דין גירושין?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

גירושין

גירושין הם אירוע מרכזי לכולם.
לכן עורכי הדין שלנו לגירושין נמצאים שם בשבילכם עם ייעוץ אישי.

תפריט מהיר

השלב הראשון בקבלת גט הוא העסקת עורך דין לגירושין. הגט נקבע על ידי השופט ורק עורך דין רשאי להגיש בקשה לגירושין לבית המשפט. ישנם היבטים משפטיים שונים בהליך הגירושין אשר נפסק על ידי בית המשפט. דוגמאות להיבטים משפטיים אלה הן:

 • כיצד מתחלקים הנכסים המשותפים שלכם?
 • האם בן זוגך לשעבר זכאי לחלק מהפנסיה שלך?
 • מהן השלכות המס של הגירושין שלך?
 • האם בן זוגך זכאי למזונות בן זוג?
 • אם כן, כמה עולה מזונות אלו?
 • ואם יש לכם ילדים איך מסודרים את הקשר איתם?

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

aylin.selamet@lawandmore.nl

זקוק לעורך דין לגירושין?

מזונות ילדים

כל עסק הוא ייחודי. לכן תקבלו ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לעסק שלכם.

יש לנו יחס אישי ואנו עובדים יחד איתך לפתרון מתאים.

נשב איתך לתכנן אסטרטגיה.

לחיות בנפרד

לחיות בנפרד

עורכי הדין העסקיים שלנו יכולים להעריך הסכמים ולתת ייעוץ לגביהם.

עומדים להתגרש?

אם כן, אין ספק שיהיו הרבה בעיות שעומדות בפניך. החל מסידור מזונות בני זוג וילדים ועד לעניינים לא ממוניים כמו יצירת תוכנית משמורת, לגירושין יכולה להיות השפעה משמעותית הן מבחינה רגשית והן מבחינה משפטית.

כדי להכין אותך, ריכזנו מידע על נושאים הכרוכים בהסדר גירושין בספר הלבן החדש שלנו. הורד את הקובץ למטה בחינם וקבל תובנות שיעזרו לך לנווט את תהליך הגירושין בצורה חלקה.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

תוכנית שלב אחר שלב מעורכי הדין שלנו לגירושין

כאשר אתה יוצר קשר עם משרדנו, אחד מעורכי הדין המנוסים שלנו ידבר איתך ישירות. Law & More מבדיל ממשרדי עורכי דין אחרים מכיוון שלמשרדנו אין משרד מזכירות, מה שמבטיח לנו קווי תקשורת קצרים עם לקוחותינו. כאשר תפנה טלפונית לעורכי הדין שלנו בקשר לגירושין, הם ישאלו אותך תחילה מספר שאלות. לאחר מכן נזמין אותך למשרדנו ב Eindhoven, כדי שנוכל להכיר אותך. אם תרצו, הפגישה יכולה להתקיים גם בטלפון או בווידאו.

פגישת הכרות

 • במהלך הפגישה הראשונה תוכל לספר את סיפורך ואנו נבחן את הרקע למצבך. עורכי הדין המומחים שלנו לגירושין ישאלו גם את השאלות הדרושות.
 • לאחר מכן אנו דנים איתך בצעדים הספציפיים שיש לנקוט במצבך וממפים זאת בצורה ברורה.
 • כמו כן, במהלך פגישה זו נציין כיצד נראה הליך גירושין, מה צפוי לכם, כמה זמן יימשך ההליך בדרך כלל, אילו מסמכים נצטרך וכו'.
 • כך תקבלו רעיון טוב ותדעו מה צפוי. חצי השעה הראשונה של פגישה זו אינה כרוכה בתשלום. אם במהלך הפגישה תחליט שברצונך להסתייע באחד מעורכי הדין המנוסים שלנו לגירושין, אנו נרשום חלק מפרטיך לצורך עריכת חוזה התקשרות.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין שלנו לגירושין מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

הסכם הקצאה

לאחר הפגישה הראשונה תקבל מאיתנו הסכם הקצאה בדואר אלקטרוני. הסכם זה קובע, למשל, כי אנו נייעץ ונסייע לך במהלך גירושיך. אנו נשלח לך גם את התנאים הכלליים החלים על שירותינו. ניתן לחתום דיגיטלית על הסכם ההקצאה.

לאחר

בקבלת הסכם ההקצאה החתום, עורכי הדין המנוסים שלנו לגירושין יתחילו מיד לעבוד בעניינך. בְּ Law & More, תישאר מעודכנת על כל הצעדים שעורך הדין לגירושין נוקט עבורך. באופן טבעי, כל הצעדים יתואמו איתך תחילה.

בפועל, הצעד הראשון הוא לעתים קרובות לשלוח מכתב לבן הזוג עם הודעת הגירושין. אם כבר יש לו עורך דין לגירושין, המכתב מופנה לעורך דינו.

במכתב זה אנו מציינים כי ברצונך להתגרש מבן / בת זוגך וכי מומלץ לו לקבל עורך דין, אם הוא או היא עדיין לא עשו זאת. אם לשותף שלך כבר יש עורך דין ואנחנו מפנים את המכתב לעורך דינו, בדרך כלל נשלח מכתב בו נאמר ברצונך ביחס למשל לילדים, לבית, לתכולה וכו '.

לאחר מכן עורך הדין של בן זוגך יכול להשיב למכתב זה ולהביע את רצונו של בן / בת הזוג שלך. בחלק מהמקרים נקבעת פגישה בארבע כיוונים, במהלכה אנו מנסים להגיע להסכמה משותפת.

אם אי אפשר להגיע להסכמה עם בן זוגך, אנו יכולים גם להגיש את בקשת הגירושין ישירות לבית המשפט. בדרך זו, ההליך מתחיל.

מה עלי לקחת איתי לעורך הדין לגירושין?

זקוק לעורך דין לגירושין?

על מנת להתחיל בהליך הגירושין בהקדם האפשרי לאחר פגישת ההיכרות נדרשים מספר מסמכים. הרשימה שלהלן נותנת אינדיקציה למסמכים הנדרשים. לא כל המסמכים נחוצים לכל הגירושין. עורך הדין לגירושין שלך יציין, במקרה הספציפי שלך, אילו מסמכים נדרשים להסדרת הגירושין שלך. באופן עקרוני, המסמכים הבאים נדרשים:

 • חוברת הנישואין או הסכם החיים המשותפים.
 • מסמך עם הסכם ממון או שותפות. זה לא חל אם אתה נשוי בקהילה רכוש.
 • שטר המשכנתא והתכתובות הנלוות או הסכם השכירות של הבית.
 • סקירה כללית של חשבונות בנק, חשבונות חיסכון, חשבונות השקעה.
 • דוחות שנתיים, תלושי שכר ודפי הטבות.
 • שלושת הדוחות האחרונים למס הכנסה.
 • אם יש לך חברה, שלושת החשבונות השנתיים האחרונים.
 • פוליסת ביטוח בריאות.
 • סקירת ביטוחים: באיזה שם הביטוחים?
 • מידע על קצבאות שנצברו. היכן נבנתה הפנסיה במהלך הנישואין? מי היו הלקוחות?
 • אם יש חובות: לאסוף את המסמכים התומכים ואת גובה החובות ומשך הזמן.

אם ברצונך כי הליך הגירושין יתחיל במהירות, כדאי לאסוף את המסמכים הללו מראש. לאחר מכן עורך הדין שלך יכול להתחיל לעבוד בתיק שלך מיד לאחר פגישת ההיכרות!

גירושין וילדים

כאשר ילדים מעורבים, חשוב שגם צרכיהם יובאו בחשבון. אנו מבטיחים כי צרכים אלה נלקחים בחשבון ככל האפשר. עורכי הדין שלנו לגירושין יכולים לערוך איתך תוכנית הורות בה נקבעת חלוקת הטיפול בילדיך לאחר הגירושין. אנו יכולים גם לחשב עבורך את סכום המזונות שישולמו או יקבלו.

האם אתה כבר גרוש ויש לך סכסוך לגבי, למשל, עמידה במזונות בן / בת הזוג? או שיש לך סיבה להאמין שלבן / בת הזוג שלך לשעבר יש מספיק משאבים כספיים כדי לשמור על עצמו? גם במקרים אלה, עורכי הדין שלנו לגירושין יכולים להעניק לך סיוע משפטי.

שאלות נפוצות גירושין

Law & More עובד על בסיס תעריף לשעה. תעריף השעה שלנו הוא 195 אירו, לא כולל מע"מ של 21%. הייעוץ הראשון של חצי שעה הוא ללא התחייבות. Law & More אינו עובד על בסיס סיוע מסובסד על ידי הממשלה.

מהי שיטת העבודה של Law & More? עורכי הדין ב Law & More מעורבים בבעיות שלך. אנו בוחנים את מצבך ואז בוחנים את עמדתך המשפטית. יחד איתך, אנו מחפשים פיתרון בר-קיימא לסכסוך או לבעיה שלך.
אם תסכים, תוכל להזמין עורך דין משותף. במקרה כזה, בית המשפט יכול לבטא את הגירושין בצו תוך מספר שבועות. אם אינך מסכים, כל אחד מכם יצטרך להשיג עורך דין משלו. במקרה כזה, גירושין יכולים לארוך חודשים.
אם תבחר בגירושין משותפים, אין צורך בדיון בבית המשפט. גט חד צדדי מטופל בדיון בבית המשפט.
מה זה גישור? בגישור מנסים להגיע לפתרון ביחד עם הצד השני בפיקוח מגשר. כל עוד יש נכונות של שני הצדדים לחפש פתרון, לגישור יש סיכוי להצליח.
איך עובד הליך גישור? הליך גישור מורכב מ: ראיון קליטה ומספר פגישות להגיע להסכמה. אם הושגה הסכמה, ההסכמות שנעשו נקבעות בכתב.
אתה גרוש מהתאריך בו נרשם הגזירה המצהירה על הגירושין במרשמים של המרשם האזרחי של העירייה בה נישאת.
אני ובן זוגי לשעבר לא יכולים להסכים על חלוקת קהילת הרכוש הזוגי, מה עלינו לעשות כעת? אתה יכול לבקש מבית המשפט לקבוע את (דרך) חלוקת קהילת הרכוש הזוגית בינך לבין בן זוגך לשעבר.
מה עלינו לעשות עם הרכוש המשותף? אם אתה נשוי בקהילה רכוש, אתה יכול לחלק את הדברים האלה לחצאים או לקחת אותם מהאדם השני לבחינת ערכם.
נקודת המוצא היא שאתה יכול להמשיך לגור בבית המשותף, בתנאי שאתה מסוגל כלכלית לשלם מחצית מכל ערך עודף לבן / בת הזוג לשעבר ולשחרר את בן / בת הזוג לשעבר מאחריות משותפת למספר הלוואות למשכנתא.
אתה יכול לארגן הסדר כספי של מערכת יחסים מחוץ לבית המשפט. אם יש לכם ילדים ביחד ששניכם מפעילים סמכות עליהם, אתם מחויבים כחוק לערוך תוכנית הורות.
מהן עלויות הגירושין? עלויות עורך הדין תלויות בזמן המושקע בתיק שלך. הוצאות בית המשפט הן 309 אירו (אגרות בית המשפט). שכר הטרחה של עורך הדין בגין הגשת בקשת הגירושין מסתכם בכ-100 אירו.
התקנה הסטטוטורית (השוואת פנסיה) פירושה שאתה זכאי לתשלום של 50% מקצבת הזקנה שבנה בן זוגך לשעבר במהלך הנישואין. אם שני השותפים מסכימים, תוכלו להמיר את זכויותיכם לקצבת זקנה ולקצבת שותף לזכות עצמאית משלכם לקצבת זקנה (המרה) או לבחור בחלוקה אחרת.
מהו הסכם גירושין? הסכם גירושין הוא הסכם בין בני זוג לשעבר בו ניתן לקבוע הסכמים כאשר תתגרשו. כך למשל ניתן לעשות סידורים כספיים, סידורים לגבי הילדים ומזונות. אם הסכם הגירושין הוא חלק מצו בית המשפט, הוא בר אכיפה משפטית.
אם הסכם הגירושין הוא חלק מצו בית המשפט, הסכם הגירושין מעניק תואר אכיפה. לאחר מכן ניתן לאכוף את החוק.
מה כלול ומה לא כלול בחפצי בית? כל מה שיש בבית, ברפת, בגינה ובמוסך הוא חלק מהתכולה. זה חל גם על המכונית או כלי רכב אחרים. אלה מוזכרים לעתים קרובות בנפרד בברית. מה שלא שייך לתכולה זה סחורה מחוברת, מכשירי חשמל מובנים במטבח ולמשל רצפות מונחות.
מה קורה אם אני נשוי בקהילת רכוש? כאשר אתם נשואים בקהילת רכוש, באופן עקרוני מתאחדים כל הנכסים והחובות שלכם ושל בן זוגכם. במקרה של גירושין, כל הנכסים והחובות מחולקים באופן עקרוני ביניכם שווה בשווה. לפעמים יכול להיות שדברים מסוימים לא נכללים, כמו מתנה או ירושה. אבל היזהרו: מאז 2018, הסטנדרט הוא להתחתן בקהילת רכוש מוגבלת. המשמעות היא שהנכסים שנצברו לפני הנישואין אינם נכללים בקהילה. רק הנכסים שצוברים בני הזוג הנשואים במהלך הנישואין הופכים לרכוש משותף. כל מה שהיה בבעלותו הפרטית של אדם לפני הנישואין אינו נכלל אפוא. כל מה שמתקיים לאחר הנישואין מבחינת רכוש ו/או חובות, הופך לרכוש של שני הצדדים. בנוסף, מתנות וירושות נשארות רכוש אישי, גם במהלך הנישואין. בית יכול להיות חריג לכך, אם הוא נרכש במשותף לפני הנישואין.
מה קורה אם התחתנתי במסגרת הסכם ממון? כשהתחתנת בחרת להפריד בין הנכסים והחובות. אם ברצונכם להתגרש, קחו בחשבון כל סעיפי פשרה או הסדרים מוסכמים אחרים.

סעיפי הפשרה הם הסכמים על הסדר או חלוקה של הכנסות וערכים מסוימים. ישנן שתי צורות הפשרה: 1) סעיף הפשרה תקופתי: בסוף כל שנה יתרת החסכון שנותרה בחשבונות מחולקת באופן הוגן. הבחירה נעשית לשמור על הפרדה בין הנכסים הפרטיים. ההסדר מתקיים לאחר שנוכו העלויות הקבועות מההון הבנוי במשותף. 2) סעיף פשרה סופי: במקרה של גירושין ניתן גם לעשות שימוש בסעיף ההסדר הסופי. לאחר מכן אתה ובן זוגך מחלקים את הנכסים המשותפים באותו אופן כאילו היית נשוי בקהילת הרכוש. אתה יכול לבחור אילו נכסים אינם כלולים בחטיבה.

מהם נכסים קשורים? אילו טובין נשארו מחוץ לקהילת הרכוש? חלק מהנכסים אינם מאופיינים אוטומטית כרכוש משותף שלך ושל בן זוגך. ייתכן שלא יהיה צורך לכלול פריטים אלה במהלך גירושין. גם ירושות או מתנות נשארות מחוץ לקהילת הרכוש החל מה-1 בינואר 2018. לפני ה-1 בינואר 2018 היה צריך לכלול סעיף הרחקה בשטר המתנה או הצוואה.
מה קורה אם אתם גרים בשכירות ביחד? השופט מחליט למי מותר להמשיך לגור בבית לאחר הגירושין, במידה ושניכם רוצים להמשיך לגור בו. לאחר מכן יש לשנות את ההתקשרות עם איגוד הדיור או המשכיר, כאשר מי שניתנה לו הזכות להתגורר בו הוא השוכר היחיד. אדם זה אחראי אז גם לתשלום שכר הדירה ועלויות אחרות.

שאלות נפוצות על מזונות

הליכי המזונות מתחילים בהגשת עתירה. לאחר מכן בית המשפט ייתן לצד השני את האפשרות להגיש הגנה. אם הדבר נעשה, ההליכים יישמעו. לאחר מכן בית המשפט ייתן פסק דין בכתב.
האם אני זכאי למזונות בן זוג? אתה זכאי למזונות בן זוג אם היית נשוי או נכנסת לשותפות רשומה ולא יכול לפרנס את עצמך באופן עצמאי.
אתה יכול להודיע ​​לבן הזוג שלך על ברירת המחדל ולקבוע מועד אחרון במסגרתו יש לשלם את המזונות. אם בן / ת הזוג לשעבר עדיין לא משלם את המזונות במסגרת הזמן, מדובר במקרה של מחדל. אם ההסכמים על תחזוקה כלולים בהזמנה, יש לך תואר אכיפה. לאחר מכן תוכל לגבות מזונות מבן זוגך לשעבר מחוץ לבית המשפט. אם זה לא המקרה, אתה יכול לדרוש ציות בבית המשפט.
מהן השלכות המס של תשלום מזונות? מזונות שותפים ניתנים לניכוי מס עבור המשלם ונחשבים להכנסה חייבת במס עבור המקבל. מזונות ילדים אינם חייבים במס או בניכוי מס.

שאלות נפוצות על ילדים בגירושין

אתה יכול לבקש מבית המשפט להקים איתך את מקום מגוריהם של ילדיך. בית המשפט יקבל החלטה כזו שנחשבת לטובת ילדיך, תוך התחשבות בכל נסיבות המקרה.
אם יש לך ילדים קטינים שיש לך עליהם משמורת משותפת אתה מחויב לערוך תוכנית הורות. יש לערוך הסכמות לגבי מקום מגוריהם העיקרי של הילדים, חלוקת הטיפול, אופן קבלת ההחלטות הנוגעות לילדים, אופן החלפת המידע הנוגע לילדים, וחלוקת עלויות הילדים (מזונות ילדים).
מה לגבי סמכות הורית לאחר גירושין? לאחר גירושין שני ההורים שומרים על הסמכות ההורית, אלא אם כן החליט בית המשפט כי יש להפסיק את הסמכות ההורית המשותפת.
מתי אני זכאי למזונות ילדים? אתה זכאי למזונות ילדים אם אין לך בעצמך מספיק הכנסה כדי לפרנס את עלויות ילדיך.
ייתכן שתסכים לגבי כמות התמיכה בילדים / בני זוג. אתה יכול לרשום הסכמים אלה בהסכם. אם בית המשפט מתעד את ההסכמים הללו בצו הגירושין, הם ניתנים לאכיפה משפטית. אם אינך יכול להגיע להסכמה, אתה יכול לבקש מבית המשפט לקבוע את גובה המזונות. בכך יביא השופט בחשבון גורמים שונים, כגון הכנסה, יכולת כלכלית, תקציב ילדים והסדר הביקור.
חפצים אלה הם נחלתם של הילדים עצמם. הם יכולים להחליט בעצמם מה קורה איתם ועם איזה הורה הם צריכים ללכת. אם הילדים צעירים מכדי להחליט על כך, אתה ובן זוגך צריכים לקבוע סידורים.

אם לא מצאת את התשובה לשאלתך ברשימת השאלות הנפוצות שלנו, אנא פנה ישירות לאחד מעורכי הדין המנוסים שלנו. הם יכולים לענות על שאלותיך ושמחים לחשוב יחד איתך!

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More