גירושין הם אירוע מרכזי לכולם. לכן עורכי הדין שלנו לגירושין נמצאים שם בשבילכם עם ייעוץ אישי. השלב הראשון בקבלת גט הוא העסקת עורך דין לגירושין. גירושין נקבעים על ידי השופט ורק עורך דין רשאי להגיש בקשה לגירושין לבית המשפט. ישנם היבטים משפטיים שונים בהליך הגירושין אשר נפסק על ידי בית המשפט. דוגמאות להיבטים משפטיים אלה הם ...

זקוק לעזרה עם ההפרדה שלך?
צור קשר עם חוקרי המפלגה שלנו

עורך דין גירושין

גירושין הם אירוע מרכזי לכולם.
לכן עורכי הדין שלנו לגירושין נמצאים שם בשבילכם עם ייעוץ אישי.

תפריט מהיר

השלב הראשון בקבלת גט הוא העסקת עורך דין לגירושין. הגט נקבע על ידי השופט ורק עורך דין רשאי להגיש בקשה לגירושין לבית המשפט. ישנם היבטים משפטיים שונים בהליך הגירושין אשר נפסק על ידי בית המשפט. דוגמאות להיבטים משפטיים אלה הן:

• כיצד מחולקים הנכסים המשותפים שלך?
• האם בן / ת הזוג לשעבר שלך זכאי לחלק מהפנסיה שלך?
• מהן השלכות המס בגירושין שלך?
• האם בן / בת הזוג שלך זכאים לתמיכה בבני זוג?
• אם כן, כמה מדובר במזונות אלה?
• ואם יש לך ילדים, איך מסדרים איתם קשר?

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

 חייגו +31 (0) 40 369 06 80

למה לבחור Law & More?

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

"Law & More עורכי דין

מעורבים ו

יכול להזדהות עם

הבעיה של הלקוח"

תוכנית שלב אחר שלב מעורכי הדין שלנו לגירושין

כאשר אתה יוצר קשר עם משרדנו, אחד מעורכי הדין המנוסים שלנו ידבר איתך ישירות. Law & More מבדיל את עצמו ממשרדי עורכי דין אחרים מכיוון שלמשרדנו אין משרד מזכירות, מה שמבטיח שיש לנו קווי תקשורת קצרים עם לקוחותינו. כשתפנה טלפונית לעורכי הדין שלנו בקשר לגירושין, הם ישאלו אותך תחילה מספר שאלות. לאחר מכן נזמין אותך למשרדנו באיינדהובן כדי שנוכל להכיר אותך. אם תרצה, הפגישה יכולה להתקיים גם בטלפון או בכנס וידאו.

פגישת הכרות

• במהלך פגישה ראשונה זו תוכלו לספר את סיפורכם ונבחן את רקע מצבכם. עורכי הדין המתמחים בגירושין ישאלו גם את השאלות הדרושות.
לאחר מכן נדון איתך בצעדים הספציפיים שיש לנקוט במצבך ונמפה זאת בצורה ברורה.
• בנוסף, במהלך פגישה זו נציין כיצד נראה הליך גירושין, למה ניתן לצפות, כמה זמן ההליך בדרך כלל ייקח, אילו מסמכים נצטרך וכו '.
• בדרך זו, יהיה לכם רעיון טוב ותדעו מה עולה. חצי השעה הראשונה של פגישה זו אינה כרוכה בתשלום. אם במהלך הפגישה תחליט שאתה מעוניין להיעזר באחד מעורכי הדין המנוסים שלנו בגירושין, נרשום חלק מפרטיך לצורך עריכת חוזה התקשרות.

זקוק לעורך דין לגירושין?

מזונות ילדים

מזונות ילדים

לגירושים יש השפעה גדולה על ילדים. לכן אנו מייחסים ערך רב לאינטרסים של ילדיכם

בקש גירושין

בקש גירושין

יש לנו גישה אישית ואנחנו עובדים יחד איתך לקראת פיתרון מתאים

מזונות שותפים

מזונות שותפים

אתה מתכוון לשלם או לקבל מזונות? וכמה? אנו מדריכים ועוזרים לכם בכך

לחיות בנפרד

לחיות בנפרד

האם אתה רוצה לחיות בנפרד? אנו עוזרים לכם

הסכם הקצאה

לאחר הפגישה הראשונה תקבל מאיתנו הסכם הקצאה בדואר אלקטרוני. הסכם זה קובע, למשל, כי אנו נייעץ ונסייע לך במהלך גירושיך. אנו נשלח לך גם את התנאים הכלליים החלים על שירותינו. ניתן לחתום דיגיטלית על הסכם ההקצאה.

לאחר

בקבלת הסכם ההקצאה החתום, עורכי הדין המנוסים שלנו לגירושין יתחילו מיד לעבוד בעניינך. בְּ Law & More, תישאר מעודכנת על כל הצעדים שעורך הדין לגירושין נוקט עבורך. באופן טבעי, כל הצעדים יתואמו איתך תחילה.

בפועל, הצעד הראשון הוא לעתים קרובות לשלוח מכתב לבן הזוג עם הודעת הגירושין. אם כבר יש לו עורך דין לגירושין, המכתב מופנה לעורך דינו.

במכתב זה אנו מציינים כי ברצונך להתגרש מבן / בת זוגך וכי מומלץ לו לקבל עורך דין, אם הוא או היא עדיין לא עשו זאת. אם לשותף שלך כבר יש עורך דין ואנחנו מפנים את המכתב לעורך דינו, בדרך כלל נשלח מכתב בו נאמר ברצונך ביחס למשל לילדים, לבית, לתכולה וכו '.

לאחר מכן עורך הדין של בן זוגך יכול להשיב למכתב זה ולהביע את רצונו של בן / בת הזוג שלך. בחלק מהמקרים נקבעת פגישה בארבע כיוונים, במהלכה אנו מנסים להגיע להסכמה משותפת.

אם אי אפשר להגיע להסכמה עם בן זוגך, אנו יכולים גם להגיש את בקשת הגירושין ישירות לבית המשפט. בדרך זו, ההליך מתחיל.

• האם אתה אדם אינדיבידואלי?
• האם אתה זקוק לייעוץ משפטי?
• האם אתה רוצה תובנה ברורה לגבי עמדתך המשפטית?

צרו קשר ישירות דרך הכפתור.
אנו נתקשר אליכם בהקדם האפשרי.

זקוק לעורך דין לגירושין?

מה עלי לקחת איתי לעורך הדין לגירושין?

על מנת להתחיל בהליך הגירושין בהקדם האפשרי לאחר פגישת ההיכרות נדרשים מספר מסמכים. הרשימה שלהלן נותנת אינדיקציה למסמכים הנדרשים. לא כל המסמכים נחוצים לכל הגירושין. עורך הדין לגירושין שלך יציין, במקרה הספציפי שלך, אילו מסמכים נדרשים להסדרת הגירושין שלך. באופן עקרוני, המסמכים הבאים נדרשים:

• חוברת הנישואין או הסכם השיתוף.
• מסמך עם הסכם ממון או שותפות. זה לא חל אם אתה נשוי בקהילת רכוש.
• שטר המשכנתא והתכתבויות קשורות או הסכם השכירות של הבית.
• סקירה של חשבונות בנק, חשבונות חיסכון, חשבונות השקעה.
• דוחות שנתיים, תלושי שכר ודוחות הטבה.
• שלושת ההחזרים האחרונים למס הכנסה.
• אם יש לך חברה, שלושת החשבונות השנתיים האחרונים.
• פוליסת ביטוח בריאות.
• סקירה כללית של הביטוחים: באיזה שם נמצאים הביטוחים?
• מידע על פנסיות שנצברו. היכן נבנתה הפנסיה במהלך הנישואין? מי היו הלקוחות?
• אם יש חובות: אסוף את המסמכים התומכים ואת סכום החובות ומשך הזמן.

עורכי הדין לגירושין שלנו תומכים בכם

אם ברצונך כי הליך הגירושין יתחיל במהירות, כדאי לאסוף את המסמכים הללו מראש. לאחר מכן עורך הדין שלך יכול להתחיל לעבוד בתיק שלך מיד לאחר פגישת ההיכרות!

גירושין וילדים

כאשר ילדים מעורבים, חשוב שגם צרכיהם יובאו בחשבון. אנו מבטיחים כי צרכים אלה נלקחים בחשבון ככל האפשר. עורכי הדין שלנו לגירושין יכולים לערוך איתך תוכנית הורות בה נקבעת חלוקת הטיפול בילדיך לאחר הגירושין. אנו יכולים גם לחשב עבורך את סכום המזונות שישולמו או יקבלו.

האם אתה כבר גרוש ויש לך סכסוך לגבי, למשל, עמידה במזונות בן / בת הזוג? או שיש לך סיבה להאמין שלבן / בת הזוג שלך לשעבר יש מספיק משאבים כספיים כדי לשמור על עצמו? גם במקרים אלה, עורכי הדין שלנו לגירושין יכולים להעניק לך סיוע משפטי.

שאלות נפוצות גירושין

Law & More עובד על בסיס תעריף לשעה. תעריף השעה שלנו הוא 195 אירו, לא כולל מע"מ של 21%. הייעוץ הראשון של חצי שעה הוא ללא התחייבות. Law & More אינו עובד על בסיס סיוע מסובסד על ידי הממשלה.

עורכי הדין ב Law & More מעורבים בבעיות שלך. אנו בוחנים את מצבך ואז בוחנים את עמדתך המשפטית. יחד איתך, אנו מחפשים פיתרון בר-קיימא לסכסוך או לבעיה שלך.

אם תסכים, תוכל להזמין עורך דין משותף. במקרה כזה, בית המשפט יכול לבטא את הגירושין בצו תוך מספר שבועות. אם אינך מסכים, כל אחד מכם יצטרך להשיג עורך דין משלו. במקרה כזה, גירושין יכולים לארוך חודשים.

אם תבחר בגירושין משותפים, אין צורך בדיון בבית המשפט. גט חד צדדי מטופל בדיון בבית המשפט.

בגישור אתה מנסה להגיע לפיתרון יחד עם הצד השני בפיקוח מגשר. כל עוד יש נכונות משני הצדדים לחפש פיתרון, לגישור יש סיכוי להצליח.

תהליך גישור מורכב מ: ראיון קבלה ומספר מפגשים כדי להגיע להסכמה. אם יושג הסכמה, ההסכמים שנעשו נקבעים בכתב.

אתה גרוש מהתאריך בו נרשם הגזירה המצהירה על הגירושין במרשמים של המרשם האזרחי של העירייה בה נישאת.

אתה יכול לבקש מבית המשפט לקבוע את (דרך) חלוקת קהילת הרכוש הזוגית בינך לבין בן זוגך לשעבר.

אם אתה נשוי בקהילת רכוש, אתה יכול לחלק את הדברים האלה לחצאים או לקחת אותם מהאדם האחר לצורך בחינת ערכם.

נקודת המוצא היא שאתה יכול להמשיך לגור בבית המשותף, בתנאי שאתה מסוגל כלכלית לשלם מחצית מכל ערך עודף לבן / בת הזוג לשעבר ולשחרר את בן / בת הזוג לשעבר מאחריות משותפת למספר הלוואות למשכנתא.

אתה יכול לארגן הסדר כספי של מערכת יחסים מחוץ לבית המשפט. אם יש לכם ילדים ביחד ששניכם מפעילים סמכות עליהם, אתם מחויבים כחוק לערוך תוכנית הורות.

העלויות של עורך הדין תלויות בזמן שמושקע בתיק שלך. עלויות בית המשפט הן 309 אירו (אגרות משפט). שכרו של המפקח על הגשת עתירת הגירושין מסתכם בכ- 100 אירו.

התקנה הסטטוטורית (השוואת פנסיה) פירושה שאתה זכאי לתשלום של 50% מקצבת הזקנה שבנה בן זוגך לשעבר במהלך הנישואין. אם שני השותפים מסכימים, תוכלו להמיר את זכויותיכם לקצבת זקנה ולקצבת שותף לזכות עצמאית משלכם לקצבת זקנה (המרה) או לבחור בחלוקה אחרת.

הסכם גירושין הוא הסכם בין שותפים לשעבר במסגרתו תוכלו לקבוע הסכמים כאשר תתגרשו. לדוגמא, תוכלו לעשות סידורים כלכליים, סידורים לגבי הילדים ומזונות. אם הסכם הגירושין הוא חלק מצו בית המשפט, הוא ניתן לאכיפה משפטית.

אם הסכם הגירושין הוא חלק מצו בית המשפט, הסכם הגירושין מעניק תואר אכיפה. לאחר מכן ניתן לאכוף את החוק.

כל מה שבבית, ברפת, בגינה ובמוסך הוא חלק מהתכולה. זה תקף גם לרכב או לרכבים אחרים. אלה מוזכרים לעתים קרובות בנפרד בברית. מה שלא שייך לתכולה הם מוצרים מחוברים, מכשירי חשמל מובנים במטבח, למשל, רצפות מונחות.

כשאתה נשוי בקהילת רכוש, באופן עקרוני כל הנכסים והחובות שלך ושל בן זוגך מוזגו. במקרה של גירושין, כל הנכסים והחובות חולקים באופן עקרוני ביניכם באופן שווה. לפעמים יכול להיות שדברים מסוימים אינם נכללים, כמו מתנה או ירושה.

אבל היזהר: מאז 2018, הסטנדרט הוא להתחתן בקהילת רכוש מוגבלת. המשמעות היא שהנכסים שנצברו לפני הנישואין אינם כלולים בקהילה. רק הנכסים שצוברים השותפים הנשואים במהלך הנישואין הופכים לרכוש משותף. כל מה שהיה אדם בבעלות פרטית לפני הנישואין אינו נכלל. כל מה שמתעורר לאחר הנישואין מבחינת רכוש ו / או חוב, הופך להיות רכושם של שני הצדדים. בנוסף, מתנות וירושות נותרות רכוש אישי, גם במהלך הנישואין. בית יכול להיות יוצא מן הכלל לכך, אם הוא נרכש במשותף לפני הנישואין.

כשנישאת בחרת לשמור על הנכסים והחובות שלך בנפרד. אם אתה רוצה להתגרש, קח בחשבון את כל סעיפי ההסדר או הסדרים מוסכמים אחרים.

סעיפי הפשרה הם הסכמים על הסדר או חלוקה של הכנסות וערכים מסוימים. ישנן שתי צורות הפשרה: 1) סעיף הפשרה תקופתי: בסוף כל שנה יתרת החסכון שנותרה בחשבונות מחולקת באופן הוגן. הבחירה נעשית לשמור על הפרדה בין הנכסים הפרטיים. ההסדר מתקיים לאחר שנוכו העלויות הקבועות מההון הבנוי במשותף. 2) סעיף פשרה סופי: במקרה של גירושין ניתן גם לעשות שימוש בסעיף ההסדר הסופי. לאחר מכן אתה ובן זוגך מחלקים את הנכסים המשותפים באותו אופן כאילו היית נשוי בקהילת הרכוש. אתה יכול לבחור אילו נכסים אינם כלולים בחטיבה.

חלק מהנכסים אינם מאופיינים אוטומטית כרכוש משותף שלך ושל בן זוגך. ייתכן שלא צריך לכלול פריטים אלה במהלך גירושין. ירושות או מתנות נותרו גם מחוץ לקהילת הרכוש מאז ה- 1 בינואר 2018. לפני ה- 1 בינואר 2018 היה צריך לכלול סעיף של הרחקה בשטר המתנה או הצוואה.

השופט מחליט מי רשאי להמשיך לגור בבית לאחר הגירושין, למקרה ששניכם תרצו להמשיך ולגור שם. לאחר מכן יש לשנות את החוזה עם אגודת הדיור או בעל הדירה, כאשר האדם שקיבלה את הזכות להתגורר שם הוא הדייר היחיד. אדם זה אחראי אז גם לתשלום דמי השכירות ועלויות אחרות.

עורך דין גירושין
עורך דין גירושין

שאלות נפוצות על מזונות

הליכי המזונות מתחילים בהגשת עתירה. לאחר מכן בית המשפט ייתן לצד השני את האפשרות להגיש הגנה. אם הדבר נעשה, ההליכים יישמעו. לאחר מכן בית המשפט ייתן פסק דין בכתב.

אתה זכאי לתמיכה בבני זוג אם נישאת או נכנסת לשותפות רשומה ואינך יכול לפרנס את עצמך באופן עצמאי.

אתה יכול להודיע ​​לבן הזוג שלך על ברירת המחדל ולקבוע מועד אחרון במסגרתו יש לשלם את המזונות. אם בן / ת הזוג לשעבר עדיין לא משלם את המזונות במסגרת הזמן, מדובר במקרה של מחדל. אם ההסכמים על תחזוקה כלולים בהזמנה, יש לך תואר אכיפה. לאחר מכן תוכל לגבות מזונות מבן זוגך לשעבר מחוץ לבית המשפט. אם זה לא המקרה, אתה יכול לדרוש ציות בבית המשפט.

מזונות השותפים ניכרים במס עבור המשלם ונחשבים להכנסה החייבת במס עבור המקבל. מזונות ילדים אינם ניתנים לניכוי או למס.

שאלות נפוצות על ילדים בגירושין

אתה יכול לבקש מבית המשפט להקים איתך את מקום מגוריהם של ילדיך. בית המשפט יקבל החלטה כזו שנחשבת לטובת ילדיך, תוך התחשבות בכל נסיבות המקרה.

אם יש לך ילדים קטינים שיש לך עליהם משמורת משותפת אתה מחויב לערוך תוכנית הורות. יש לערוך הסכמות לגבי מקום מגוריהם העיקרי של הילדים, חלוקת הטיפול, אופן קבלת ההחלטות הנוגעות לילדים, אופן החלפת המידע הנוגע לילדים, וחלוקת עלויות הילדים (מזונות ילדים).

לאחר גירושין שני ההורים שומרים על הסמכות ההורית, אלא אם כן בית המשפט מחליט שיש לסיים את הסמכות ההורית המשותפת.

אתה זכאי למזונות ילדים אם אין בעצמך הכנסה מספקת לדמי העלויות של ילדיך.

ייתכן שתסכים לגבי כמות התמיכה בילדים / בני זוג. אתה יכול לרשום הסכמים אלה בהסכם. אם בית המשפט מתעד את ההסכמים הללו בצו הגירושין, הם ניתנים לאכיפה משפטית. אם אינך יכול להגיע להסכמה, אתה יכול לבקש מבית המשפט לקבוע את גובה המזונות. בכך יביא השופט בחשבון גורמים שונים, כגון הכנסה, יכולת כלכלית, תקציב ילדים והסדר הביקור.

חפצים אלה הם נחלתם של הילדים עצמם. הם יכולים להחליט בעצמם מה קורה איתם ועם איזה הורה הם צריכים ללכת. אם הילדים צעירים מכדי להחליט על כך, אתה ובן זוגך צריכים לקבוע סידורים.

אם לא מצאת את התשובה לשאלתך ברשימת השאלות הנפוצות שלנו, אנא פנה ישירות לאחד מעורכי הדין המנוסים שלנו. הם יכולים לענות על שאלותיך ושמחים לחשוב יחד איתך!

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו לנו דואר אלקטרוני:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.