זקוקים לעורך דין קניין רוחני?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

עורך דין קניין רוחני

על מנת למנוע מאנשים אחרים להשתמש ביצירה שלך, חוק הקניין הרוחני מציע את האפשרות להגן על הרעיונות והמושגים היצירתיים שלך. פירוש הדבר שניתן להשתמש ביצירות שלך רק ברשותך. זה חשוב במיוחד בחברה המשתנה והחדשני שלנו במהירות.

תפריט מהיר

האם תרצה לדעת יותר על דיני קניין רוחני? המומחים ב Law & More יכול לספק לך סיוע משפטי אם ברצונך להגן על הרעיונות או היצירות שלך. אם תיצור איתנו קשר, אנו נסייע לך ברישום קניין רוחני ואנחנו נפעל בשמך נגד כל מפר שמפר. המומחיות שלנו בתחום דיני קניין רוחני היא:

  • זכויות יוצרים;
  • סימני מסחר;
  • פטנטים ופטנטים;
  • שמות מסחריים.

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

זכויות קניין רוחני

עורך דין בנושא זכויות יוצרים

עורך דין בנושא זכויות יוצרים

האם אתה הבעלים של ספר, סרט, מוזיקה, ציור, תמונה או פסל? צרו איתנו קשר.

רישום סימן מסחרי

רישום סימן מסחרי

האם ברצונך לרשום את המוצר או השירות שלך? אנחנו יכולים לעזור לך.

הגשת בקשה לפטנט תמונה

הגש בקשה לפטנט

האם אתה הבעלים של המצאה? תארגן פטנט.

שמות מסחריים

שמות מסחריים

אנו עוזרים לך לרשום את השם המסחרי שלך.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

קניין רוחני

אם אתה ממציא, מעצב, מפתח או מחבר, אתה יכול להגן על עבודתך באמצעות דיני קניין רוחני. חוק הקניין הרוחני מבטיח שאחרים לא יוכלו להשתמש ביצירותיך אלא אם כן אתה נותן רשות לכך. זה נותן לך את האפשרות להחזיר את ההשקעות שלך בפיתוח מוצר. על מנת לקבל הגנה, חשוב שיהיה לך רעיון מפורט. רעיון לבדו אינו מספיק, מכיוון שניתן יהיה לפענח אותו בכמה דרכים. כאשר יש לך רעיון מפותח, עורכי הדין שלנו יכולים לרשום את הקניין הרוחני שלך בדרכים שונות. ישנם סוגים שונים של דיני קניין רוחני, בהם ניתן להשתמש בנפרד או בשילוב.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין שלנו בתחום הקניין הרוחני מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

זכויות הקניין השונות

ישנם סוגים שונים של דיני קניין רוחני, אשר טבעם, היקפו ומשך הזמן משתנים מזכות קניין אחד לאחר. לפעמים ניתן לרשום בו זמנית מספר זכויות קניין רוחני. Law & Moreהמומחיות בתחום דיני הקניין הרוחני כוללת זכויות יוצרים, דיני סימנים מסחריים, פטנטים ופטנטים ושמות מסחריים. על ידי יצירת קשר Law & More אתה יכול לשאול על האפשרויות.

זכויות יוצרים

זכויות יוצרים מגנות על יצירות היוצר ומעניקות ליוצר את הזכות לפרסם, לשכפל ולהגן על יצירתו מפני שימוש לרעה מצד צדדים שלישיים. המונח 'יצירה' כולל ספרים, סרטים, מוסיקה, ציורים, צילומים ופסלים. למרות שאין צורך להגיש בקשה לזכויות יוצרים, מכיוון שהיא מתרחשת אוטומטית בעת יצירת יצירה, רצוי להקליט את זכויות היוצרים. על מנת לבסס את הזכות, אתה תמיד יכול להוכיח שהיצירה הייתה קיימת בתאריך מסוים. האם תרצה לרשום את זכויות היוצרים שלך ולהגן על העבודה שלך מפני אנשים שמפרים את זכויות היוצרים שלך? אנא צרו קשר עם עורכי הדין באתר Law & More.

חוק סימני מסחר

חוק סימני המסחר מאפשר לרשום את הסימן המסחרי שלך, כך שאיש לא יוכל להשתמש בשמך ללא אישורך. זכות סימן מסחרי מאושרת רק אם אתה רושם את הסימן המסחרי בפנקס הסימנים המסחריים. Law & Moreעורכי הדין ישמחו לעזור לכם בכך. אם הסימן המסחרי שלך נרשם ומשתמש ללא רשותך, זו הפרה של סימן מסחרי. שֶׁלךָ Law & More לאחר מכן יוכל עורך דין לעזור לך לנקוט פעולה נגד המפרים.

פטנטים ופטנטים

לאחר שפיתחתם המצאה, מוצר טכני או תהליך, תוכלו להגיש בקשה לפטנט. הפטנט מבטיח שתהיה לך הזכות הבלעדית להמצאה, למוצר או לתהליך שלך. על מנת להגיש בקשה לפטנט, עליך לעמוד בארבע דרישות:

  • זו חייבת להיות המצאה;
  • ההמצאה חייבת להיות חדשה;
  • חייב להיות צעד המצאתי. המשמעות היא שההמצאה שלכם חייבת להיות חדשנית ולא רק שיפור קטן במוצר קיים;
  • ההמצאה שלך חייבת להיות ישימה תעשייתית.

Law & More בודק שאתה עומד בכל הדרישות ועוזר לך להגיש בקשה לפטנט.

שמות מסחריים

שם סחר הוא השם שמתחתיו מנוהלת חברה. שם סחר יכול להיות זהה לשם מותג, אך זה לא תמיד המקרה. ניתן להגן על שמות מסחריים על ידי רישוםם בלשכת המסחר. מתחרים אינם רשאים להשתמש בשם המסחרי שלך. שמות סחר הדומים באופן מבלבל לשם המסחר שלך אינם מותרים. עם זאת, הגנה זו מוגבלת אזורית. חברות באזור אחר עשויות להשתמש בשם זהה או באותו שם. עם זאת, ניתן לתת שם מסחרי הגנה נוספת על ידי רישוםו כסימן מסחרי. עורכי הדין ב Law & More ישמח לייעץ לך על האפשרויות.

האם אתה מחפש עורך דין לקניין רוחני? אנא צור קשר Law & More. אנו יכולים לעזור לך לקבוע את הזכויות שלך ולתמוך בך כשמופרות זכויותיך.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More