ההגנה על זכויות הפרטיות הופכת חשובה יותר ויותר בחברה הנוכחית שלנו. ניתן לייחס זאת במידה רבה לדיגיטליזציה, התפתחות בה מעובד לעתים קרובות יותר מידע בצורה דיגיטלית. לרוע המזל, הדיגיטציה כרוכה גם בסיכונים. על מנת לשמור על פרטיותנו, נקבעות תקנות פרטיות.

LAW & MORE יכול לעזור לך
בכל עניין הנוגע לחוק מדיה

עורך דין תקשורת

המונח מדיה מכסה עיתונים, טלוויזיה, רדיו ואינטרנט. זה יכול לקרות שאתה או החברה שלך מופיעים בתקשורת ללא היכרות ובצורה שלילית. בעולם המודרני שלנו בו מידע משותף ומאוחסן באופן מקוון, זה יכול להמשיך לרדוף אחריכם. לכן חשוב לנקוט באמצעים הנכונים אם אתה נתקל בבעיות תקשורתיות.

דיני מדיה כוללים תחומי משפט שונים. תשומת לב מיוחדת עשויה להיות ממוקדת בדיני זכויות יוצרים, דיני פרטיות וזכויות דיוקן. בתשובה לשאלה האם פרסום אינו חוקי, יש לשקול את זכותך להגנה על כבוד ומוניטין כנגד זכות חופש הביטוי.

במקרה של השמצה אלקטרונית, חשוב שהראיות יירשמו נכון. במקרה של אימייל שלא כדין, חשוב שמייל זה יישמר בצורה אלקטרונית. יתרה מזאת, ניתן לרשום עדויות באתר bewijsonline.nl. זה מבטיח שיש לך הוכחות קול.

Law & More יכול לסייע לך בכל עניין הנוגע לדיני מדיה. עורכי הדין שלנו יכולים לייעץ לך ולענות על כל השאלות שלך.

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

 חייגו +31 40 369 06 80

"Law & More עורכי דין
מעורבים ו
יכול להזדהות עם
הבעיה של הלקוח ”

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון רב שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.