Law & More הוא משרד עורכי דין הולנדי רב-תחומי וייעוץ מס המתמחה בדיני חברות, מסחר ומיסים הולנדיים, והוא מבוסס באמסטרדם ובפארק המדע איינדהובן - "עמק הסיליקון" ההולנדי בהולנד. על רקע חברות ומיסוי הולנדי, Law & More משלב בין הידע של משרד גדול לייעוץ חברות ומס, עם תשומת לב לפרטים ושירות מותאם אישית שהיית מצפה ממשרד בוטיק. אנו באמת בינלאומיים מבחינת היקף ואופי השירותים שלנו ואנחנו עובדים עבור מגוון לקוחות הולנדים ובינלאומיים מתוחכמים, החל מתאגידים ומוסדות ועד יחידים.

משרד עורכי דין הולנדי רב תחומי

Law & More הוא משרד עורכי דין הולנדי רב-תחומי וייעוץ מס המתמחה בדיני חברות, מסחר ומיסים הולנדיים, והוא מבוסס באמסטרדם ובפארק המדע איינדהובן - "עמק הסיליקון" ההולנדי בהולנד.

על רקע חברות ומיסוי הולנדיות, Law & More משלב בין הידע של משרד גדול לייעוץ חברות ומס, עם תשומת לב לפרטים ושירות מותאם אישית שהיית מצפה ממשרד בוטיק. אנו באמת בינלאומיים מבחינת היקף ואופי השירותים שלנו ואנחנו עובדים עבור מגוון לקוחות הולנדים ובינלאומיים מתוחכמים, החל מתאגידים ומוסדות ועד יחידים.

Law & More לרשותו צוות ייעודי של עורכי דין רב-לשוניים ויועצי מס עם ידע מעמיק בתחומי דיני חוזים הולנדיים, דיני חברות הולנדית, דיני מיסים הולנדיים, דיני עבודה הולנדית ודיני קניין בינלאומי. המשרד מתמחה גם בבנייה יעילה במיסוי נכסים ופעילויות, דיני אנרגיה הולנדיים, משפט פיננסי הולנדי ועסקאות נדל"ן.

בין אם אתה תאגיד רב לאומי, חברות קטנות ובינוניות, עסק מתפתח או אדם פרטי, אתה תגלה שהגישה שלנו נותרה זהה: מחויבות מוחלטת להיות נגישה ומענה לצרכים שלך, בכל עת. אנו מציעים יותר מסתם מצוינות משפטית טכנית - אנו מספקים פתרונות מתוחכמים, רב תחומיים, עם שירות וגישה מותאמים אישית.

משרד עורכי דין הולנדי רב-תחומי דינאמי

Law & More מספק גם שירותי יישוב סכסוכים משפטיים וליטיגציה לחברות ואנשים פרטיים. היא עורכת הערכות מאוזנות היטב של ההזדמנויות והסיכונים לפני כל ההליכים המשפטיים. היא מסייעת ללקוחות מהשלבים המוקדמים ועד לשלב הסופי של ההליכים המשפטיים, ומבוססת את עבודתה על אסטרטגיה מתקדמת ומתוחכמת. המשרד משמש גם כעורך דין פנים בחברות הולנדיות ובינלאומיות שונות.

נוסף על כך, למשרד מומחיות בניהול הליכי משא ומתן מורכבים בהולנד. אחרון חביב, אנו מציעים ללקוחותינו קורסים להכשרה בחברה המותאמים לצורכי עובדיהם, במגוון נושאים משפטיים החשובים לחברה המדוברת.

אתם מוזמנים להציץ באתר שלנו, שם תוכלו למצוא מידע נוסף אודותיו Law & More. אם ברצונך לדון בעניין משפטי ספציפי או אם יש לך שאלה לגבי השירותים שלנו, אנא אל תהסס ליצור קשר.

משרדנו חבר ברשת LCS של עורכי דין שממוקמים בהאג, בריסל ולנסיה.

"Law & More נאחז ושומר את הצד השני בלחץ "

הפילוסופיה שלנו

הגישה הרב תחומית שלנו לשירותי הייעוץ המשפטי, עורכי הדין והמס בהולנד היא משפטית, מסחרית וגם מעשית. ראשית אנו חודרים לליבה של עסק וצרכי ​​הלקוחות שלנו. על ידי צפי לדרישותיהם עורכי הדין שלנו מסוגלים לספק שירותים מקצועיים ברמה האיכותית ביותר.

המוניטין שלנו בנוי על מחויבות עמוקה להתמודד עם מענה לדרישות הפרט של כל אחד מלקוחותינו ללא קשר אם מדובר בתאגידים רב לאומיים, מיזמים הולנדים, הרחבת ארגונים חדשניים או אנשים פרטיים. אנו שואפים לסייע ללקוחותינו בדרך היעילה ביותר להשיג את יעדיהם תוך התחשבות בסביבה הבינלאומית המורכבת לעיתים קרובות בה הם פועלים ומפתחים את עסקיהם.

הלקוחות שלנו עומדים במרכז כל מה שאנחנו עושים. Law & More לפיכך, מחויבת לחלוטין למצוינות כבסיס עליו אנו מפתחים לצמיתות את אמינותנו ויושרנו המקצועי. מראשיתנו התחייבנו למשוך עורכי דין מוכשרים ומסורים ויועצי מס אשר מספקים את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו, שביעות רצונם נמצאת בחזית מי שאנחנו ומה שאנחנו עושים.

הלקוחות שלנו

מבחינה היסטורית, הולנד הייתה תמיד תחום שיפוט אטרקטיבי ביותר לבנות את פעילויות האיחוד האירופי והעולמי שלה, להשקיע, לפתח ולעשות עסקים. הולנד מושכת ברציפות מספר רב של חברות רב-לאומיות טכנולוגיות ומתוחכמות כמו גם "אזרחי העולם".

את העתיד לקוח תאגידי העיסוק מתמקד במגוון רחב של חברות פעילות בינלאומיות כמו חברות ציבוריות ופרטיות המאוגדות הן בהולנד והן בחוצה גבולות.

לקוחות פרטיים תרגול של Law & More מתמקד בסיוע של אנשים ומשפחות בינלאומיות, אשר מבנים את פעילותם העסקית באמצעות תחום השיפוט ההולנדי. הלקוחות הבינלאומיים שלנו מגיעים ממדינות ומרקעים שונים. הם יזמים מצליחים, מגורשים בעלי יכולת גבוהה ואישים אחרים בעלי אינטרסים ונכסים בתחומי שיפוט שונים.

לקוחותינו הפרטיים והפרטיים מקבלים תמיד איכות גבוהה באותה מידה של שירותים משפטיים מותאמים, ייעודיים וחסויים, המיועדים במיוחד כדי לענות על דרישותיהם וצרכיהם הספציפיים.

הלקוחות שלנו

טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

יארה-קנופס-תמונה-500-567

יערה קנופס

יועץ משפטי

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן ואמסטרדם?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.