איגוד עורכי הדין ההולנדי

לוגו NOVA

לשכת עורכי הדין ההולנדית הוא הארגון המקצועי הציבורי למקצוע המשפטי. לטובת ניהול תקין של צדק, לשכת עורכי הדין מקדמת את העיסוק התקין של המקצוע המשפטי ומפקח על איכות השירותים הניתנים על ידי עורכי הדין.

לשכת עורכי הדין הוקמה על ידי כל עורכי הדין בהולנד. בנוסף, הולנד מחולקת כחוק לאחד-עשרה אזורים המייצגים את תחומי השיפוט של בתי המשפט. כל עורכי הדין באזור שיש להם משרדיהם יחד מהווים את לשכת עורכי הדין המקומית. עורכי הדין של Law & More הם כמובן חברים בלשכת עורכי הדין המקומית והארצית.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.