תנאים כלליים

1. Law & More B.V., הוקם ב Eindhoven, הולנד (להלן "Law & More”) הינה חברת אחריות מוגבלת, שהוקמה על פי החוק ההולנדי במטרה לעסוק במקצוע עריכת הדין.

2. תנאים כלליים אלה חלים על כל מטלות הלקוח אלא אם כן הוסכם אחרת בכתב לפני סיום המשימה. תחולתם של תנאי הרכישה הכלליים או תנאים כלליים אחרים בהם משתמש הלקוח אינה נכללת במפורש.

3. כל המטלות של הלקוח יתקבלו באופן בלעדי על ידי Law & More. תחולתו של סעיף 7: 407 פסקה 2 החוק האזרחי ההולנדי אינו נכלל במפורש.

4. Law & More מבצע משימות בהתאם לכללי ההתנהלות של לשכת עורכי הדין ההולנדית ובהתאם לכללים אלה, היא מתחייבת שלא לחשוף כל מידע שמסר הלקוח בקשר למשימה.

5. אם בקשר למשימות שהוקצו להם Law & More צדדים שלישיים צריכים להיות מעורבים, Law & More יתייעץ עם הלקוח מראש. Law & More אינה אחראית לחסרונות מכל סוג של צדדים שלישיים אלה והיא זכאית לקבל, ללא התייעצות בכתב מראש ומטעם הלקוח, מגבלת אחריות אפשרית מצד הצדדים השלישיים העוסקים על ידי Law & More.

6. כל אחריות מוגבלת לסכום שישולם באותו מקרה ספציפי בביטוח האחריות המקצועית של Law & More, גדל בכמות העודפת של ההשתתפות העצמית במסגרת ביטוח זה. כאשר מסיבה כלשהי לא מתבצע תשלום במסגרת ביטוח האחריות המקצועית, כל התחייבות מוגבלת לסכום של 5,000.00 אירו. על פי בקשה, Law & More יכול לספק מידע על ביטוח האחריות המקצועית (הכיסוי במסגרת) שבוצע על ידי Law & More. הלקוח שיפוי Law & More ומחזיק Law & More לא מזיק נגד טענות של צדדים שלישיים בקשר למשימה.

7. לביצוע המשימה הלקוח חייב Law & More עמלה (בתוספת מע"מ). שכר הטרחה מחושב על בסיס מספר שעות העבודה כפול התעריף לשעה הרלוונטי. Law & More שומרת לעצמה את הזכות להתאים מדי פעם את תעריפי השעה שלה.

8. ההתנגדויות לסכום החשבונית חייבות להיות מונעות בכתב ומוגשות אליה Law & More תוך 30 יום ממועד החשבונית, כאשר החשבונית לא תתקבל באופן סופי וללא מחאה.

9. Law & More כפוף לחוק ההולנדי נגד הלבנת הון ומימון טרור (Wwft). אם משימה נופלת בגדר ה- Wwft, Law & More יבצע בדיקת נאותות של לקוח. אם מתרחשת עסקה (מיועדת) חריגה במסגרת Wwft, אז Law & More מחויב לדווח על כך ליחידת המודיעין הפיננסי ההולנדית. דוחות כאלה אינם נחשפים ללקוח.

10. החוק ההולנדי חל על היחסים שבין Law & More ולקוח.

11. במקרה של מחלוקת, תהיה לבית המשפט ההולנדי באוסטרבנט סמכות שיפוט, מתוך הבנה זו Law & More נותרה רשאית להגיש סכסוכים לבית המשפט שיהיו סמכותם אם הבחירה הזו בפורום לא הייתה נעשתה.

12. כל זכות של הלקוח להגיש תביעות נגדו Law & Moreתחלוף בכל מקרה תוך שנה לאחר המועד בו נודע הלקוח או יכול היה לדעת באופן סביר על קיומן של זכויות אלה.

13. חשבוניות של Law & More יישלח ללקוח בדוא"ל או בדואר רגיל והתשלום חייב להתרחש תוך 14 יום ממועד החשבונית, כאשר לא נדרש איזה לקוח מחויב כחוק ומחויב לשלם ריבית ברירת מחדל של 1% לחודש, מבלי שיידרש הודעה רשמית כלשהי. . עבור העבודה שבוצעה על ידי Law & More, ניתן לחייב חשבוניות ביניים בכל עת. Law & More רשאי לבקש תשלום מקדמה. אם הלקוח לא מצליח לשלם את הסכומים החשבוניים במועד, Law & More רשאית להשעות את עבודתה באופן מיידי, מבלי שתתחייב לשלם נזקים הנובעים מכך.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More