עניינים פרקטיים

המשימה

עניינים מעשיים

כשאתה מפקיד את משרד עורכי הדין שלנו לייצג את האינטרסים שלך, אנו נניח זאת בהסכם הקצאה. הסכם זה מתאר את התנאים שדיברנו איתך. אלה מתייחסים לעבודה אותה נבצע עבורך, לשכרנו, להחזר הוצאות וליישום התנאים הכלליים שלנו. בביצוע הסכם ההקצאה נלקחים בחשבון התקנות החלות, לרבות כללי לשכת עורכי הדין בהולנד. המשימה שלך תבוצע על ידי עורך הדין עימך אתה בקשר, מתוך הבנה שעורך דין זה עשוי להיות בו חלקים מעבודתו יבוצעו באחריותו ובפיקוחו על ידי אחד מעורכי הדין האחרים, היועצים המשפטיים או היועצים. בכך, עורך הדין יפעל באופן שניתן לצפות מעורך דין מוסמך ופועל באופן סביר. במהלך תהליך זה עורך הדין שלך יודיע לך על ההתפתחויות, ההתקדמות והשינויים בעניינך. אלא אם כן הוסכם אחרת, אנו נציג, ככל האפשר, את ההתכתבויות שתועבר אליך בצורת טיוטה, עם הבקשה להודיע ​​לנו אם אתה מסכים עם תוכנו.

אתה חופשי לסיים את חוזה ההקצאה בטרם עת. אנו נשלח לך הצהרה סופית על סמך שעות הבילוי. אם סוכם על עמלה קבועה והעבודה החלה, עמלה קבועה זו או חלק ממנה, לרוע המזל לא תוחזר.

פיננסיםפיננסים

זה תלוי במשימה כיצד יבוצעו ההסדרים הכספיים. Law & More מוכן להעריך או לציין מראש את העלויות הכרוכות במשימה. לפעמים זה יכול לגרום להסכם שכר טרחה קבוע. אנו לוקחים בחשבון את המצב הכספי של לקוחותינו ותמיד מוכנים לחשוב יחד עם לקוחותינו. עלויות השירותים המשפטיים שלנו לטווח ארוך ומבוססות על תעריף לשעה מחויבות מדי פעם. אנו עשויים לבקש מקדמה בתחילת העבודה. זאת בכדי לכסות את העלויות הראשוניות. מקדמה זו תחולק בהמשך. אם מספר השעות שעבדו הוא פחות מסכום המקדמה, יוחזר החלק שלא נעשה בו שימוש במקדמה. תמיד תקבל מפרט ברור של שעות הבילוי והעבודה שבוצעו. אתה תמיד יכול לבקש מעורך הדין שלך להסבר. התשלום השעתי המוסכם מתואר באישור ההקצאה. אלא אם כן סוכם אחרת, הסכומים שהוזכרו אינם כוללים מע"מ. אתה יכול גם לחייב עלויות כגון דמי רישום בתי משפט, דמי ערבות, קטעים, הוצאות נסיעה ולינה ועלויות משלוח. ההוצאות שנקראות מחוץ לכיס אלה יחויבו עבורך בנפרד. במקרים הנמשכים יותר משנה, ניתן להתאים את השיעור המוסכם מדי שנה עם אחוז הצמדה.

ברצוננו לבקש מכם לשלם את חשבון עורך הדין שלכם בתוך 14 יום ממועד החשבונית. אם התשלום לא מתבצע במועד, אנו זכאים להשעות את העבודה (באופן זמני). אם אינך מצליח לשלם את החשבונית בפרק הזמן שנקבע, אנא הודע לנו על כך. אם יש לכך סיבה מספקת, יתכן ויעשה הסדרים נוספים לפי שיקול דעתו של עורך הדין. אלה יירשמו בכתב.

Law & More אינו קשור למועצה לסיוע משפטי. זו הסיבה Law & More אינו מציע סיוע משפטי מסובסד. אם ברצונך לקבל סיוע משפטי מסובסד ("תוספת"), אנו ממליצים ליצור קשר עם משרד עורכי דין אחר.

חובת זיהוי

בתפקודנו כמשרד עורכי דין וכייעוץ מיסים בהולנד, אנו מחויבים לעמוד בחקיקה הולנדית ואירופית בנושא הלבנת הון והונאה (WWFT), המחייבת עלינו את החובה לקבל עדויות ברורות לגבי זהות הלקוח שלנו, לפני שנוכל לספק שירותים ולהתחיל קשר חוזי. לפיכך ניתן לבקש תמצית לשכת המסחר ו / או אימות עותק או הוכחת זהות תקפה בהקשר זה. תוכלו לקרוא עוד על כך ב- חובות KYC.

תנאים כלליים

התנאים וההגבלות הכלליים שלנו חלים על שירותינו. התנאים הכלליים והקודיציות הללו יישלחו אליכם יחד עם הסכם ההקצאה. אתה יכול למצוא אותם גם ב תנאים כלליים.

נוהל תלונות

אנו מייחסים חשיבות רבה לשביעות רצונם של לקוחותינו. משרדנו יעשה כל שביכולתו בכדי לספק לך את השירות הטוב ביותר. אם בכל זאת אינך מרוצה מהיבט מסוים בשירותינו, אנו מבקשים ממך ליידע אותנו בהקדם האפשרי ולדון בו עם עורך הדין שלך. בהתייעצות איתך, ננסה למצוא פיתרון לבעיה שעלתה. אנו תמיד נאשר לך את הפיתרון בכתב. במקרה שלא ניתן להגיע לפיתרון ביחד, למשרדנו קיים גם הליך תלונות במשרד. בנוסף תוכל למצוא מידע נוסף על הליך זה בכתובת נוהל תלונות משרד.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.