הצוות שלנו

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

בתוך Law & More, טום עוסק בפרקטיקה כללית. הוא נושא המשא ומתן והמתדיין במשרד.

מקסים חודק

שותף / עורך דין

בתוך Law & More מקסים מתמקד בשירות לקוחות משווקים אירו-סיניים בהולנד בתחומי דיני חברות הולנדית, משפט מסחרי הולנדי, דיני סחר בינלאומיים, מימון חברות ומיזוגים ורכישות, הקמה וניהול של פרויקטים בינלאומיים מורכבים ומבני מס / מימון.
בתוך Law & More, רובי מתמחה בדיני חוזים, דיני חברות ושירותים משפטיים של חברות. ניתן לשכור אותה גם כעורך דין תאגידי עבור החברה שלך.
בתוך Law & More, איילין עובדת בעיקר בתחום דיני אישים ומשפחה, דיני עבודה ודיני הגירה.

בתוך Law & More, Sevinc תומך בצוות במידת הצורך ועוסק בסוגיות משפטיות שונות ובניסוח מסמכים (פרוצדורליים). מלבד הולנדית ואנגלית, סבינק דובר רוסית, טורקית ואזרית.

אימאאני שטגמן

יועץ משפטי

אימאאני שטגמן עובד בפנים Law & More כיועץ משפטי. היא תומכת בעורכי הדין במציאת פתרונות לסוגיות משפטיות ובניסוח מסמכים (ליטיגציה).

פאריסה מוחמדוסין

מתמחה במשפטים

סטודנטית שנה רביעית ללימודי HBO, פאריסה עבדה כמתמחה במשפטים ב Law & More מאז אוגוסט 2022. היא תומכת בעמיתיה במיון סוגיות משפטיות מסובכות ובניסוח מסמכים (ליטיגציה).

מקס מנדור

מנהל שיווק

 

עם מגוון רחב של כישורים טכניים וידע בארגון וניהול חברות, מקס הוא מנהל מדיה ושיווק בחברת Law & More.

 

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.