צוות שלנו

שותף / עורך דין מנהל

בתוך Law & More, טום עוסק בפרקטיקה כללית. הוא נושא המשא ומתן והמתדיין במשרד.

שותף / עורך דין

בתוך Law & More מקסים מתמקד בשירות לקוחות משווקים אירו-סיניים בהולנד בתחומי דיני חברות הולנדית, משפט מסחרי הולנדי, דיני סחר בינלאומיים, מימון חברות ומיזוגים ורכישות, הקמה וניהול של פרויקטים בינלאומיים מורכבים ומבני מס / מימון.
בתוך Law & More, רובי מתמחה בדיני חוזים, דיני חברות ושירותים משפטיים של חברות. ניתן לשכור אותה גם כעורך דין תאגידי עבור החברה שלך.
בתוך Law & More, איילין עובדת בעיקר בתחום דיני אישים ומשפחה, דיני עבודה ודיני הגירה.

בתוך Law & More, Sevinc תומך בצוות במידת הצורך ועוסק בסוגיות משפטיות שונות ובניסוח מסמכים (פרוצדורליים). מלבד הולנדית ואנגלית, סבינק דובר רוסית, טורקית ואזרית.

מנהל שיווק

למקס מנדור, מומחה מיומן עם מגוון רחב של יכולות טכניות, יש הבנה עמוקה בארגון וניהול החברה. כמנהל מדיה ושיווק ב Law & More, הוא ממלא תפקיד מרכזי בשיפור הנראות והמוניטין של המשרד. עם מסירותו להתעדכן במגמות בתעשייה ולמינוף אסטרטגיות מתקדמות, המומחיות של מקס הייתה מכרעת בהנעת הצמיחה והצלחתה של החברה.

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.