זקוקים לעורך דין גולים?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

שירותי expat

כשאתה גר ועובד בהולנד, אתה כגולה יכול להיתקל במספר סוגיות משפטיות. אחרי הכל, החוק ההולנדי הוא מורכב וכולל תחומי שיפוט שונים שלעתים קרובות מתכווצים או מצטלבים זה בזה. לדוגמה, לגולה, שאלות משפטיות שונות עשויות להתעורר בתחום:

דיני חוזים. מתי בעל הבית יכול, למשל, לסיים את חוזה השכירות שלך או לסיים את הסכם הרכישה כקונה? אילו תנאים (נוספים) קשורים לחוזה הגולה שלך ולמשמעותם?

דיני תעסוקה. מה אם אתה צריך להתמודד עם מחלה? כגולה, האם אתה זכאי לפיצויי פיטורים או דמי אבטלה? האם הגנת פיטורים הולנדית חלה במקרה שלך כשאתה עומד בפני פיטורים?

דיני אחריות. מי אחראי אם מופר הסכם מסוים? את מי אתה יכול לחבות כאשר מתרחשת תאונה (הקשורה לעבודה)? והאם אתה אחראי באופן אישי אם אדם אחר סובל נזק כתוצאה ממעשיך?

חוקי הגירה. האם אתה צריך אישור שהייה כדי לחיות או לעבוד בהולנד? ואם כן, באילו תנאים אתה צריך לעמוד? ואילו השלכות יש לאבטלה על היתר השהייה שלך או לא?

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

משרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam

עורך דין תאגידי

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

לא משנה מה השאלה המשפטית או תחום השיפוט שאתה עוסק בה, חשוב שתהיה מודע לעמדתך המשפטית. אחרי הכל, אתה לא רוצה להתמודד עם הפתעות (אחר כך). Law & More יש צוות ייעודי של עורכי דין רב-לשוניים המומחים בדיני חוזים, דיני אחריות, דיני עבודה והגירה ויכולים להודיע ​​לך על מצבך המשפטי. בנוסף, הם יכולים לעזור לך עם עריכת חוזים ובדיקתם או הגשת בקשה לקבלת היתר השהייה שלך. האם אתם מחפשים תחום שיפוט אחר? ואז צפה בדף המומחיות שלנו, המפרט את כל תחומי השיפוט שלנו.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין הגולים שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

אתה מתמודד עם סכסוך בהולנד? גם אז Law & More הוא שם בשבילך. כאשר הצדדים נקלעים לסכסוך, ההליכה לבית המשפט היא צעד שכיח ולעתים מהיר. עם זאת, הליכים משפטיים לא תמיד מציעים את הפיתרון הטוב ביותר וניתן לפתור סכסוכים בין צדדים בצורה טובה ויעילה יותר בדרך אחרת, למשל באמצעות גישור. עורכי הדין שלנו מסייעים לכם מהשלבים המוקדמים ועד לשלב האחרון בסכסוך. בכך הם מעריכים מראש את הסיכונים וההזדמנויות. בשני המקרים, Law & Moreאז עורכי הדין מבססים את עבודתם על אסטרטגיה נחשבת היטב שנקבעה יחד איתך.

האם יש לך בעיה משפטית בהולנד, והיית רוצה לראות את זה נפתר? אנא צור קשר Law & More. במקום שרוב עורכי הדין מציעים רק ידע משפטי ותפיסה ביקורתית, Law & Moreעורכי הדין מציעים משהו נוסף. בנוסף לידע שלנו על החוק ההולנדי (הפרוצדוראלי), יש לנו ניסיון בינלאומי נרחב. משרדנו אינו רק בינלאומי בכל הקשור להיקף ואופי שירותיו, אלא גם בכל הקשור למגוון הלקוחות המקומיים והבינלאומיים המתקדמים. זו הסיבה שאנחנו ב Law & More להבין את האתגרים שעומדים בפני גולים ויכולים לעזור לך הכי טוב שאפשר באמצעות גישה מעשית ואישית.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More