זקוקים לעורך דין ערעור?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

עורך דין ערר

מקובל כי אחד הצדדים או שניהם חולקים על פסק הדין בעניינם. האם אינך מסכים עם פסק הדין של בית המשפט? אז יש אפשרות לערער על פסק דין זה לבית המשפט לערעור. עם זאת, אפשרות זו אינה חלה על עניינים אזרחיים בעלי אינטרס כספי הנמוך מ -1,750 אירו. האם במקום זאת אתה מסכים לפסק הדין של בית המשפט? אז אתה עדיין יכול להיות מעורב בהליכים בבית המשפט. אחרי הכל, הצד שכנגד שלך יכול כמובן גם להחליט לערער.

תפריט מהיר

אפשרות הערעור מוסדרת בכותרת 7 לחוק סדר הדין ההולנדי. אפשרות זו מבוססת על עיקרון הטיפול בתיק בשני ערכאות: בערכאה ראשונה בדרך כלל בבית משפט ואחר כך בבית משפט לערעור. ההערכה היא כי הטיפול בתיק בשני ערכאות משפר את איכות הצדק, כמו גם את האמון של האזרחים בניהול הצדק. לערעור שני תפקידים חשובים:

• פונקצית בקרה. בערעור, בקש מבית המשפט לבחון שוב את המקרה שלך ומוחלט. לפיכך בודק בית המשפט האם השופט בערכאה הראשונה קבע נכון את העובדות, יישם נכון את החוק והאם שפט נכון. אם לא, פסק דינו של שופט הערכאה הראשונה יהפוך על ידי בית המשפט.
• הזדמנות שנית. ייתכן שבחרת בבסיס משפטי שגוי בערכאה ראשונה, לא ניסחת את הצהרתך מספיק או סיפקת מעט מדי ראיות להצהרתך. עקרון התופעה המלאה חל אפוא בערכאת הערעור. לא רק שניתן יהיה להציג בפני כל בית המשפט את כל העובדות לבדיקה, אלא שגם בפניכם כצד ערעור תהיה הזדמנות לתקן את הטעויות שעשיתם בערכאה ראשונה. קיימת גם אפשרות בערעור להגדיל את תביעתך.

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

משרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam

עורך דין תאגידי

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

תקופת ערעור

אם בחרתם להליך הערעור בבית המשפט, עליכם להגיש ערעור בפרק זמן מסוים. אורכה של אותה תקופה תלוי בסוג המקרה. אם פסק הדין נוגע לפסק דין של א בית משפט אזרחייש לך שלושה חודשים מיום פסק הדין להגיש ערעור. האם היית צריך להתמודד עם הליכי סיכום בערכאה ראשונה? במקרה זה, תקופה של ארבעה שבועות בלבד חלה על ערעור לבית המשפט. האם ה משפט פלילי לשקול את המקרה שלך ולשפוט אותו? במקרה זה, יש לך רק שבועיים לאחר ההחלטה לערער לבית המשפט.

מכיוון שתנאי הערעור משרתים וודאות משפטית, יש לעמוד בקפידה על מועדים אלה. לפיכך תקופת הערעור היא מועד מוגדר. האם לא תוגש ערעור בתקופה זו? אז אתה מאחר ולכן אינך קביל. רק במקרים חריגים ניתן להגיש ערעור לאחר תום המועד האחרון לערעור. זה יכול להיות המקרה, למשל, אם עילת הערעור המאוחר היא אשמתו של השופט עצמו, מכיוון שהוא שלח את הצו לצדדים מאוחר מדי.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין שלנו לערעורים מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

ערעורהתהליך

במסגרת הערעור, העיקרון הבסיסי הוא שהוראות לגבי הערכאה הראשונה חלות גם על הליך הערעור. לפיכך, הערעור מתחיל עם א הַזמָנָה באותה צורה ועם אותן דרישות כמו זו שבמקרה הראשון. עם זאת, טרם חובה לציין את עילות הערעור. עילות אלה צריכות להיות רק מוצגות בהצהרת התלונות עימן בעקבות הזימון נעקבים.

עילות הערעור הן כל העילות שעל המערער להעלות לטעון כי יש להפסיק את פסק דינו של בית המשפט בערכאה ראשונה. אותם חלקים מהכרעת הדין שלגביהם לא הוצגה עילה, יישארו בתוקף ולא יידונו עוד בערעור. באופן זה, הדיון בערעור ובכך המאבק המשפטי מוגבל. לכן חשוב להעלות התנגדות מנומקת לפסק הדין שניתן בערכאה ראשונה. חשוב לדעת בהקשר זה כי קרקע כללית כביכול, שמטרתה להביא את המחלוקת למלוא פסק הדין, אינה יכולה ולא תצליח. במילים אחרות: על עילות הערעור להכיל התנגדות קונקרטית כך שיהיה ברור לצד השני בהקשר של ההגנה מהן ההתנגדויות בדיוק.

להלן הצהרת התלונות הצהרת ההגנה. הנאשם בערעור רשאי מצידו גם להעלות נימוקים כנגד פסק הדין שנערך ולהגיב להצהרת תלונותיו של המערער. כתב התלונות והכתב ההגנה מסיימים בדרך כלל את חילופי העמדות בערעור. לאחר שהמסמכים הכתובים הוחלפו, באופן עקרוני אין עוד להעלות נימוקים חדשים, אפילו לא על מנת להגדיל את התביעה. לפיכך נקבע כי השופט אינו יכול עוד לשים לב לעילות הערעור שהוגשו לאחר הצהרת הערעור או ההגנה. כנ"ל לגבי הגדלת התביעה. עם זאת, למעט יוצא מן הכלל, עילה עדיין קבילה בשלב מאוחר יותר אם הצד השני נתן את רשותו, התלונה נובעת מאופי הסכסוך או שנוצרה נסיבה חדשה לאחר הגשת המסמכים הכתובים.

כנקודת פתיחה, הסיבוב הכתוב בערכאה ראשונה תמיד אחריו דיון בפני בית המשפט. קיימת חריג לעיקרון זה בערעור: הדיון בפני בית המשפט הוא אופציונאלי ולכן אינו נפוץ. לפיכך רוב המקרים מיושבים בדרך כלל בכתב על ידי בית המשפט. עם זאת, שני הצדדים יכולים לבקש מבית המשפט לדיון בעניינם. אם צד רוצה דיון בפני בית המשפט לערעור, בית המשפט יצטרך להתיר זאת, אלא אם כן יש נסיבות מיוחדות. במידה זו נותרה הפסיקה על זכות טיעון.

השלב האחרון בהליכים משפטיים בערעור הוא פסק הדין. בפסק דין זה, בית המשפט לערעור יציין אם פסק הדין הקודם של בית המשפט היה נכון. בפועל, עשויים לחלוף עד שישה חודשים או יותר עד שהצדדים יעמדו בפני פסק הדין הסופי של בית המשפט לערעור. אם יתקבלו טענותיו של המערער, ​​יבטל בית המשפט את פסק הדין שנערך עליו ויסדר את התיק עצמו. אחרת בית המשפט לערעור ידאג באופן הגיוני לפסק הדין שנערך.

ערעור בבית המשפט המינהלי

האם אתה לא מסכים עם החלטת בית המשפט המינהלי? אז אתה יכול גם לערער. עם זאת, כאשר אתה עוסק במשפט מנהלי, חשוב לזכור שבמקרה כזה תצטרך קודם כל להתמודד עם מונחים אחרים. בדרך כלל יש פרק זמן של שישה שבועות מרגע הכרזת פסק הדין של השופט המינהלי, במסגרתו תוכלו להגיש ערעור. יהיה עליכם להתמודד גם עם מקרים אחרים אליהם תוכלו לפנות בהקשר של ערעור. לאיזה בית משפט עליכם ללכת תלוי בסוג התיק:

• חוק ביטוח לאומי ועובדי מדינה. תיקים בנושאי ביטוח לאומי ודיני עובדי מדינה מטופלים בערעור על ידי הוועדה המרכזית לעררים (CRvB). • משפט מינהלי כלכלי וצדק משמעתי. עניינים בהקשר של, בין היתר, חוק התחרות, חוק הדואר, חוק הסחורות וחוק התקשורת מטופלים בערעור על ידי ועדת הערר לעסקים (CBb). • דיני הגירה ועניינים אחרים. התיקים האחרים, כולל תיקי הגירה, מטופלים בערעור על ידי האגף לשיפוט מינהלי במועצת המדינה (ABRvS).

לאחר הערעורלאחר הערעור

בדרך כלל הצדדים מקפידים על פסק דינו של בית המשפט לערעור, ולכן עניינם מושקע בערעור. עם זאת, האם אינך מסכים עם פסק הדין של בית המשפט בערעור? ואז יש אפשרות להגיש קאסה לבית המשפט העליון בהולנד עד שלושה חודשים לאחר פסק הדין של בית המשפט לערעור. אפשרות זו אינה חלה על החלטות של ABRvS, CRvB ו- CBb. אחרי הכל, הצהרותיהם של גופים אלה מכילות פסקי דין סופיים. לכן לא ניתן לערער על פסקי דין אלה.

אם קיימת אפשרות לחילוף, יש לציין כי אין מקום להערכה עובדתית של המחלוקת. גם עילות החסות מוגבלות מאוד. אחרי הכל, ניתן להפעיל קאסא רק ככל שבתי המשפט קמא לא יישמו נכון את החוק. זהו הליך שיכול לקחת שנים וכרוך בעלויות גבוהות. לכן חשוב להוציא את הכל מהליך ערעור. Law & More שמחה לעזור לך עם זה. אחרי הכל, ערעור הוא הליך מורכב בכל תחום שיפוט, לרוב מעורב אינטרסים גדולים. Law & More עורכי דין הם מומחים בתחום המשפט הפלילי, המינהלי והאזרחי כאחד ושמחים לסייע לכם בהליכי ערעור. יש לך עוד שאלות? אנא צור קשר Law & More.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More