זקוקים לעורך דין פשיטת רגל?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

עורך דין לפשיטת רגל

דאגות להתפתחויות פיננסיות ותנאים אחרים שבהם חברות אינן יכולות עוד לשלם לנושים שלהן, עלולות לגרום לחברה לפשוט רגל. פשיטת רגל יכולה להיות סיוט עבור כל המעורבים. כאשר לחברה שלך יש בעיות כלכליות, חשוב מאוד ליצור קשר עם עורך דין חדלות פירעון. בין אם זה נוגע לעתירת פשיטת רגל או להגנה מפני הכרזת פשיטת רגל, עורך הדין שלנו לפשיטת רגל יכול לייעץ לך לגבי הגישה והאסטרטגיה הטובה ביותר.

תפריט מהיר

Law & More מסייע לדירקטורים, בעלי מניות, עובדים ונושים של צדדים שהוגשו לפשיטת רגל. הצוות שלנו שואף לנקוט צעדים כדי להגביל את התוצאות של פשיטת רגל. אנו יכולים לייעץ בהגעה להסדרים עם נושים, לאפשר הפעלה מחדש או לסייע בהליכים משפטיים. Law & More מציע את השירותים הבאים בנוגע לפשיטת הרגל:

  • מתן ייעוץ ביחס לפשיטת רגל או דחיה;
  • עריכת הסדרים עם נושים;
  • ביצוע הפעלה מחדש;
  • מבנה מחדש;
  • ייעוץ לגבי אחריותם האישית של דירקטורים, בעלי מניות או בעלי עניין אחרים;
  • ניהול הליכים משפטיים;
  • הגשת בקשה לפשיטת רגל של חייבים.

רובי ואן קרסברגן

רובי ואן קרסברגן

עו"ד

ruby.van.kersbergen@lawandmore.nl

משרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam

עורך דין תאגידי

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

אם אתה נושה, אנו יכולים לסייע לך ביישום זכות ההשעיה, השעבוד או הקיזוז להם אתה זכאי. אנו גם יכולים לסייע לכם באכיפת זכויות האבטחה שלכם, כמו זכות משכון ומשכנתא, זכות שמירה על תואר, ערבויות בנקאיות, פיקדונות ביטחון או פעולות בגין משותפות וחבות.

אם אתה חייב, אנו יכולים לסייע לך לענות על שאלות הנוגעות לזכויות האבטחה שהוזכרו לעיל ולסיכונים הנלווים לה. אנו גם יכולים לייעץ לך עד כמה הנושה רשאי לממש זכויות מסוימות ולסייע לך במקרה של ביצוע לא נכון של זכויות אלה.

דחייה

על פי חוק פשיטת הרגל, חייב המצפה כי לא יוכל לשלם חובות שטרם נדרשים עשוי לבקש דחייה. המשמעות היא שחייב מוענק לעיכוב בתשלום. עיכוב זה ניתן להעניק רק לגורמים משפטיים ולאנשים טבעיים המפעילים מקצוע או עסק עצמאי. כמו כן, ניתן לבקש אותו רק על ידי החייב או על ידי החברה עצמה. מטרת האיחור הזה היא להימנע מפשיטת רגל ולאפשר לחברה להמשיך להתקיים. הפניה מקנה לחייב זמן והזדמנות להסדיר את עסקיו. בפועל, אופציה זו מובילה לרוב להסדרי תשלום עם חייבים. הפניה יכולה אפוא להציע פיתרון במקרה של פשיטת רגל הממשמש ובא. עם זאת, החייבים לא תמיד מצליחים להסדיר את עסקיהם. איחור בתשלום נחשב אפוא לרוב כמבשר לפשיטת רגל.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין שלנו לפשיטת רגל מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

פְּשִׁיטַת רֶגֶל

חוק פשיטת רגל בהולנד

בהתאם לחוק פשיטת הרגל, חייב, שנמצא במצב שהוא נכשל בתשלום, יוכרז כפושט רגל בצו בית משפט. מטרת פשיטת הרגל היא חלוקת נכסי החייב בין הנושים. החייב יכול להיות אדם פרטי, כמו אדם טבעי, עסק של אדם אחד או שותפות כללית, אך גם ישות משפטית, כגון BV או NV, ניתן להכריז על חוב כפושט רגל אם יש לפחות שני נושים .

בנוסף, לפחות חוב אחד לא צריך להיות משולם, בעוד שהיה צריך להיות. במקרה זה, ישנו חוב שניתן לתבוע. ניתן להגיש פשיטת רגל הן בהצהרתו של המבקש והן לבקשת אחד או יותר מהנושים. אם יש סיבות הנוגעות לאינטרס הציבורי, גם הפרקליטות יכולה להגיש לפשיטת רגל.

לאחר הכרזת פשיטת רגל, הצד חדל הפירעון מאבד את הסילוק והניהול של נכסיו השייכים לפשיטת הרגל. הצד חדלות הפירעון אז לא יוכל עוד לממש השפעה כלשהי על נכסים אלה. ימונה נאמן; זהו נאמן שיפוטי שיואשם בניהול וחיסול העיזבון חדלות פירעון. הנאמן יחליט אפוא מה יקרה עם נכסי פושט הרגל. יתכן שהנאמן יגיע להסדר עם הנושים. בהקשר זה ניתן להסכים שלפחות חלק מהחוב שלהם ישולם. אם לא ניתן להגיע להסכם כזה, הנאמן ימשיך להשלים את פשיטת הרגל. העיזבון יימכר והתמורה תחולק בין הנושים. לאחר הפשרה, ישות משפטית שהוכרזה כפושט רגל תפורק.

האם עליכם להתמודד עם דיני חדלות פירעון והייתם רוצים לקבל תמיכה משפטית? אנא צור קשר Law & More.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More