האם אתה יכול להירשם-כתובת-חברה-במשרד וירטואלי

האם אתה יכול לרשום חברה בכתובת משרד וירטואלית?

שאלה נפוצה בקרב יזמים היא האם אתה יכול לרשום חברה בכתובת משרד וירטואלית. בחדשות לעתים קרובות קראת על חברות זרות עם כתובת דואר בהולנד. יש יתרונות בכך שיש לחברות שנקראות תיבות דואר. רוב היזמים יודעים שהאפשרות הזו קיימת, אך כיצד אתם מנהלים אותה ואילו דרישות עליכם לעמוד, עדיין לא ברור עבור רבים. הכל מתחיל ברישום בלשכת המסחר. אפשר לרשום את העסק שלך גם אם אתה גר בחו"ל. עם זאת, קיימת בקשה עיקרית: לחברה שלך צריכה להיות כתובת ביקור הולנדית או שהפעילות העסקית של החברה שלך צריכה להתקיים בהולנד.

חנות האינטרנט

כבעלים של חנות אינטרנט יש לך חובות משפטיות כלפי הלקוח. חובה לקיים מדיניות החזרות, עליכם להיות נגישים לפניות לקוחות, אתם אחראים לאחריות ואתם נדרשים להציע אפשרות אחת לאחר תשלום לפחות. במקרה של רכישה צרכנית, הדרישה היא גם כי צרכן לא צריך לשלם יותר מ- 50% מסכום הרכישה מראש. כמובן שמותר, אם הצרכן עושה זאת בהתנדבות, לשלם תשלום מלא אך קמעונאי (אינטרנט) אינו רשאי לחייב. דרישה זו חלה רק כאשר אתה רוכש מוצרים, עבור שירותים נדרש תשלום מלא מראש.

האם אזכור כתובת חובה?

מיקום המידע ליצירת קשר חייב להיות ניתן למצוא בבירור והגיוני בחנות האינטרנט. הסיבה שמאחורי זה היא שללקוח יש את הזכות לדעת עם מי הוא / היא עושים עסקים. דרישה זו נתמכת על ידי החוק ולכן היא חובה לכל חנות אינטרנט.

פרטי הקשר מורכבים משלושה חלקים:

  • זהות החברה
  • פרטי הקשר של החברה
  • הכתובת הגאוגרפית של החברה.

זהות החברה פירושה פרטי הרישום של החברה כגון מספר לשכת המסחר, מספר המע"מ ושם החברה. פרטי יצירת הקשר הם הנתונים בהם הצרכנים יכולים להשתמש בכדי ליצור קשר עם חנות האינטרנט. הכתובת הגיאוגרפית מכונה הכתובת ממנה עושה החברה את עסקיה. הכתובת הגאוגרפית חייבת להיות כתובת הניתנת לביקור ולא יכולה להיות כתובת ת.ד. בהרבה חנויות אינטרנט קטנות כתובת הכתובת זהה לכתובת הגאוגרפית. יתכן שיהיה קשה לעמוד בדרישה למסור פרטי קשר. כאן למטה תוכל לקרוא עוד על האופן שבו אתה עדיין יכול לעמוד בדרישה זו.

כתובת וירטואלית

אם אינך רוצה או אינך מסוגל לתת כתובת ביקור בחנות האינטרנט שלך, תוכל להשתמש בכתובת משרד וירטואלית. כתובת זו יכולה להיות מנוהלת גם על ידי הארגון אליו משלמים שכר דירה. לסוג זה של ארגונים יש גם שירותים שונים כמו מעקב והעברת פריטי דואר. בעל כתובת הולנדית טוב לאמון המבקרים בחנות האינטרנט שלך.

למי?

יתכן שתזדקק לכתובת משרד וירטואלית מכמה סיבות. כתובת משרד וירטואלית מיועדת בעיקר ל:

  • אנשים שעושים עסקים בבית; שרוצים להפריד בין החיים העסקיים והפרטיים.
  • אנשים שעושים עסקים בחו"ל אך מנסים גם להחזיק משרד בהולנד;
  • אנשים עם מפעל בהולנד, שמעוניינים שיהיה להם משרד וירטואלי.

בתנאים מסוימים, כתובת וירטואלית עשויה להירשם בלשכת המסחר.

הרשמה בלשכת המסחר

במהלך יישום הבקשה יירשם סניף אחד או יותר של החברה שלך. בתהליך זה יירשמו גם כתובת הדואר וגם כתובת הביקור. כתובת הביקור תחול רק אם תוכלי להוכיח שהסניף שלך נמצא שם. ניתן לאמת זאת באמצעות חוזה שכירות. זה תקף גם אם החברה שלך ממוקמת במרכז עסקים. אם הסכם הדמיון מראה שאתה שוכר משרד לצמיתות (שטח), אתה רשאי לרשום זאת ככתובת הביקור שלך בפנקס הסחר. קבלת כתובת להשכרה קבועה אין פירושה שתמיד חייבים להיות נוכחים, אך עליכם להיות בעלי היכולת להיות נוכחים לצמיתות במידת הצורך. לדוגמה, אם אתם שוכרים שולחן או משרד במשך שעתיים בשבוע, זה לא מספיק בכדי לעמוד בדרישות לרישום החברה שלכם.

כדי לרשום את החברה שלך, עליך לרשות מספר מסמכים:

  • טפסי הרישום של לשכת המסחר;
  • חוזה שכירות חתום, - חוזה רכישה, או חכירה מכתובת הביקור ההולנדית;
  • עותק חוקי של הוכחת זהות תקפה (אתה יכול לתאם זאת עם שגרירות הולנד או נוטריון);
  • תמצית מקורית או עותק חוקי של מרשם האוכלוסין של עיריית החוץ בה אתה גר, או מסמך אחר של ארגון רשמי בו כתוב את כתובתך הזרה.

תקנות לשכת המסחר הנוגעות ל'משרד וירטואלי '

בשנים האחרונות הבחינו כי משרד וירטואלי היה משרד בו הייתה חברה, אך שם לא בוצעה העבודה בפועל. לפני שנתיים שינה לשכת המסחר את הכללים למשרד וירטואלי. בעבר היה מקובל שחברות "רפאים" כביכול מיישבות את עסקיהן בכתובת משרד וירטואלי. על מנת למנוע פעילויות בלתי חוקיות, לשכת המסחר בודקת האם לחברות יש משרד וירטואלי שמבצע גם את פעילותן מאותה כתובת. לשכת המסחר מכנה פרקטיקה עסקית בת קיימא זו. זה לא אומר שגם יזמים שיש להם משרד וירטואלי חייבים להיות נוכחים שם באופן קבוע, אבל זה אומר שהם חייבים להיות בעלי יכולת להיות נוכחים באופן קבוע בעת הצורך.

אם יש לך שאלות לגבי בלוג זה או אם אתה מתקשה בלשכת המסחר, אנא צור קשר עם עורכי הדין של Law & More. אנו נענה על שאלותיכם ונספק סיוע משפטי במידת הצורך.

Law & More