להילחם בגירושין

להילחם בגירושין

גירושין להילחם הוא אירוע לא נעים שכרוך בהמון רגשות. בתקופה זו חשוב שמספר דברים יסודר כהלכה ולכן חשוב לקרוא לעזרה הנכונה.

לרוע המזל, לעתים קרובות קורה בפועל שהשותפים לשעבר לעתיד אינם מסוגלים להגיע להסכמות ביחד. מפלגות יכולות להיות אף מנוגדות זו לזו בנושאים מסוימים. במקרים כאלה, גישור לא יוכל להציע פיתרון. אם שותפים כבר יודעים מראש שהם לא יוכלו להגיע להסכם ביחד, זה חכם להזמין מיד עורך דין לענייני משפחה. העזרה והתמיכה הנכונים יחסכו לכם הרבה זמן, כסף ואכזבה. עורך הדין שלך יהיה מחויב באופן מלא לאינטרסים שלך. לבן זוגך לשעבר לעתיד יהיה כנראה עורך דין משלו. לאחר מכן יתחילו עורכי הדין במשא ומתן. באופן זה עורכי הדין ינסו להשיג את הטוב ביותר עבור לקוחותיהם. במהלך המשא ומתן בין עורכי הדין, שני השותפים יצטרכו לתת משהו ולקחת משהו. באופן זה העמדות השונות נפתרות ברוב המקרים ונקבעות בהסכם גירושין. לפעמים השותפים עדיין לא מצליחים להגיע להסכמה מכיוון שהם לא מוכנים להתפשר. במקרה כזה יכול להתעורר גירוש מעצבן בין הצדדים.

להילחם בגירושין

בעיות במקרה של גירושין במאבק

גירושין הם אף פעם לא כיף, אבל במקרה של גירושין נלחמים זה הרבה יותר רחוק. לעתים קרובות נזרק בוץ הלוך ושוב בגירושין. צדדים מנסים לפעמים לעשות כל שביכולתם כדי להפריע זה לזה. לרוב זה כרוך בקללות זה בזה ובאשמות הדדיות. גירושין מהסוג הזה עלולים לארוך זמן רב שלא לצורך. לפעמים גירושין אפילו אורכים שנים! בנוסף לרגשות, גירושין אלה כרוכים גם בעלויות. גירושין הם מתישים מבחינה פיזית כמו גם נפשית עבור הצדדים. כאשר ילדים מעורבים גם הם, גירושי מאבק נתפסים כמעצבנים עוד יותר. הילדים הם לעיתים קרובות קורבנות גירושין. לכן חשוב לעשות כל שניתן כדי למנוע גירושין.

להילחם בגירושין עם ילדים

בהרבה גירושי קרב הילדים משמשים ככלי במאבק בין ההורים. לעתים קרובות יש אפילו איום שלא להראות את הילדים להורה השני. זה אינטרס של הילדים אם שני ההורים מנסים למנוע גירושין. הילדים עלולים לסבול מנזק רב כתוצאה ממאבק בגירושין ולעתים אף בסופו של דבר בסכסוך נאמנות. אמא אומרת להם מה אבא עושה לא נכון ואבא אומר את ההפך. מחקרים מראים שילדי הורים המעורבים במאבק בגירושין חווים יותר בעיות מילדים להורים גרושים. קיים סיכון מוגבר לבעיות רגשיות ודיכאון. ביצועים בבית הספר יכולים להידרדר ולילד יש סיכוי גבוה יותר שיהיו לו בעיות להיכנס לזוגיות בהמשך. גם רשת המסיבות כמו מורים, בני משפחה, חברים וסוכנויות, מעורבת לעיתים קרובות בגירושין. לפיכך לגירושין יש השפעה פסיכולוגית על הילדים. אחרי הכל, הם נמצאים בין שני ההורים. עורכי הדין לדיני משפחה של Law & More לכן יעץ לך לעשות כל שביכולתך כדי למנוע גירושין. עם זאת, אנו מבינים שבמקרים מסוימים לא ניתן להימנע מלהתמודד עם גירושין. באותם מקרים ניתן לפנות לעורכי הדין של דיני משפחה Law & More.

ייעוץ במקרה של גירושין במאבק

במקרה של מאבק בגירושין, ההדרכה הנכונה חשובה מאוד. לכן העצה היא שתעסיקו עורך דין טוב שיוכל לשמור על האינטרסים שלכם בצורה נכונה. חשוב שעורך הדין שלך יחפש פיתרון ויעשה כל שניתן כדי להשלים את המאבק בגירושין בהקדם האפשרי, כדי שתוכל להמשיך בחייך.

האם אתה מעורב בגירושין (להילחם)? אל תהססו לפנות לעורכי הדין של המשפחה Law & More. אנו מוכנים לתמוך ולהדריך אתכם בתקופה המעצבנת הזו.

Law & More