הולנד: מישהו קיבל דרכון ללא...

לראשונה בהולנד מישהו קיבל דרכון ללא ייעוד מגדרי. גב 'זייגר לא מרגיש כמו גבר ולא מרגיש כמו אישה. מוקדם יותר השנה, בית המשפט בלימבורג החליט שמגדר אינו עניין של מאפיינים מיניים אלא זהות מגדרית. לכן גב 'זייגר היא האדם הראשון שמקבל' X 'ניטרלי בדרכון שלה. ה- X זה מחליף את ה- "V" שהצביע בעבר על המין שלה.

גב 'זייגר התחילה את מאבקה על דרכון נייטרלי מגדרי לפני עשר שנים:

ההצהרה 'נקבה' לא הרגישה נכון. זו מציאות מעוותת חוקית שאינה נכונה כשמסתכלים על המציאות הטבעית. הטבע העמיד אותי על האדמה נייטרלית '.

זה שזייגרס קיבלה 'X' בדרכון שלה לא אומר שכולם יכולים להשיג 'X'. כל מי שלא רוצה שיהיה לו 'M' או 'V' בדרכון יצטרך לאכוף זאת באופן פרטני בפני בית המשפט.

https://nos.nl/artikel/2255409-geen-m-of-v-maar-x-eerste-genderneutrale-paspoort-uitgereikt.html

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.