ב -1 ביולי 2017, בהולנד חוק העבודה משתנה ...

ב -1 ביולי 2017 בהולנד חוק העבודה משתנה. ועם זה התנאים לבריאות, בטיחות ומניעה.

תנאי העבודה מהווים גורם חשוב ביחסי העבודה. מעסיקים ועובדים יכולים אפוא ליהנות מהסכמים ברורים. ברגע זה קיים מגוון עצום של חוזים בין שירותי הבריאות והבטיחות, רופאי החברה והמעסיקים, אשר עלולים לגרום לטיפול לא מספיק. כדי להילחם במצב זה הממשלה מציגה את החוזה הבסיסי.

סטאפנפלן ארבוזורג

הממשלה גם תשיק את "Stappenplan Arbozorg". תוכנית זו אמורה להביא לביצוע הגון של תכנית הבריאות והבטיחות בחברה. לא רק המעסיק, אלא גם יועץ התעסוקה או נציג הצוות ושירותי הבריאות והבטיחות החיצוניים ישתתפו בתוכנית זו.

האם אתה תוהה אילו השלכות יהיו לחקיקה החדשה על הארגון שלך? ב- 13 ביוני 2017 הציג משרד הרווחה והתעסוקה את ערכת הכלים הדיגיטלית «השינויים בחוק העבודה», שם תוכלו למצוא דפי עובדות, מסמכים ואנימציות על השינויים בחקיקה.

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.