חיים יחד עם בן/בת זוגך בתמונת 1X1 הולנד

גרים יחד עם בן / בת הזוג בהולנד

''Law & More עוזר ומדריך אותך ואת בן / בת זוגך בכל שלבי הליך הבקשה לקבלת היתר שהייה. ''

האם אתה רוצה לגור בהולנד יחד עם בן / בת הזוג? במקרה כזה תזדקק לאישור שהייה. על מנת להיות זכאי לקבלת היתר שהייה, עליך ובן / ת הזוג שלך לעמוד בכמה דרישות. ישנן מספר דרישות כלליות וספציפיות החלות.

מספר דרישות כלליות

הדרישה הכללית הראשונה היא ששניכם ובן זוגכם צריכים דרכון תקף. יהיה עליכם למלא גם הצהרת קודמות. בהצהרה זו תצהיר, בין היתר, כי לא ביצעת עבירות פליליות בעבר. במקרים מסוימים, תצטרך להשתתף במחקר בנושא שחפת לאחר ההגעה להולנד. זה תלוי במצבך ובלאומיות שלך. בנוסף, שניכם צריכים להיות בני 21 ומעלה.

מספר דרישות ספציפיות

אחת הדרישות הספציפיות היא שלבן הזוג שלך צריכה להיות הכנסה מספקת שאינה עצמאית וארוכת טווח. על ההכנסה להיות לפחות שווה לשכר המינימום הסטטוטורי. לפעמים חלה דרישת הכנסה אחרת, הדבר תלוי במצבך. תנאי זה אינו חל אם בן זוגך הגיע לגיל הפנסיה של AOW, אם בן זוגך אינו כשיר לעבודה באופן קבוע ומלא או אם בן / בת זוגך אינו מסוגל לצמיתות לעמוד בדרישה להשתתפות בעבודה.

דרישה ספציפית נוספת וחשובה ששירות ההגירה וההתאזרחות ההולנדי מקיים, היא לעבור את בחינת השילוב האזרחי בחו"ל. רק אם אתה פטור מלהיבחן בבחינה זו, אינך צריך להיבחן. האם אתה רוצה לדעת אם אתה פטור מהבחינה, מה העלויות בגין הבחינה ואיך אתה יכול להירשם לבחינה? צרו קשר למידע.

כיצד פועל נוהל הבקשה?

ראשית, כל המסמכים והמידע הנדרשים יצטרכו לאסוף, להכשיר ולתרגם (במידת הצורך). לאחר שנאספו כל המסמכים הנדרשים, ניתן להגיש את הבקשה להיתר שהייה.

ברוב המצבים יש צורך בויזה מיוחדת על מנת שתוכל לנסוע להולנד ולהישאר יותר מ -90 יום. ויזה מיוחדת זו נקראת אשרת שהייה זמנית רגילה (mvv). זוהי מדבקה שתונח בדרכונך על ידי הנציגות ההולנדית. זה תלוי בלאום שלך אם אתה זקוק לביצוע מקלט.

אם אתה זקוק למשאיות רכב קניות, ניתן להגיש בקשה להיתר שהייה ומטלוויזיה בפעם אחת. אם אינך זקוק ל- mvv, ניתן להגיש בקשה לקבלת היתר שהייה בלבד.

לאחר הגשת הבקשה, שירות ההגירה וההתאזרחות ההולנדי יבדוק האם אתה והשותף שלך עומדים בכל הדרישות או לא. ההחלטה תתקבל תוך 90 יום.

צרו קשר

יש לך שאלות או הערות בקשר למאמר זה?

אנא אל תהסס ליצור קשר עם מר. מקסים חודק, עורך דין ב- Law & More באמצעות maxim.hodak@lawandmore.nl או מר. טום מייוויס, עורך דין ב Law & More באמצעות tom.meevis@lawandmore.nl. ניתן להתקשר אלינו גם במספר הטלפון הבא: +31 (0) 40-3690680.

Law & More