זקוקים לעורך דין לרכישת עסקים?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

/
עורך דין לרכישת עסקים
/

עורך דין לרכישת עסקים

אם יש לך חברה משלך, תמיד יכולה להגיע תקופה בה תרצה להפסיק להפעיל את החברה. מצד שני, יתכן גם שתרצו לקנות חברה קיימת. בשני המקרים, רכישה עסקית מציעה פיתרון.

רכישה עסקית היא תהליך מסובך, שיכול להימשך בקלות חצי שנה עד שנה. לכן חשוב למנות יועץ רכישה, שיכול לייעץ ולתמוך בכם, אך יכול גם להשתלט עליכם על משימות. המומחים ב Law & More יעבוד איתך לקביעת הטקטיקות האופטימליות לקנייה או מכירה של חברה ויכולים להציע לך תמיכה משפטית.

מפת דרכים לרכישה עסקית

למרות שכל רכישה עסקית שונה, תלוי בנסיבות המקרה, יש מפת דרכים עולמית שמופעלת כשרוצים לקנות או למכור חברה. Law & Moreעורכי הדין יסייעו לכם בכל שלב במדריך שלב אחר שלב זה.

עורכי הדין התאגידיים שלנו מוכנים עבורך

כל חברה היא ייחודית. לכן, תקבל ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לחברה שלך.

Law and More

הודעה על ברירת מחדל

במידה וזה יגיע לכך, נוכל גם להתדיין עבורך. פנו אלינו לתנאים.

Law and More

בדיקת נאותות

נשב איתך לתכנן אסטרטגיה.

Law and More

הסכם בעלי מניות

האם תרצה לקבוע כללים נפרדים לבעלי המניות שלך בנוסף לתקנון שלך? בקש מאיתנו סיוע משפטי.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

שלב 1: הכנה לרכישה

לפני שרכישה עסקית יכולה להתבצע, חשוב שתהיו מוכנים כראוי. בשלב ההכנה מנוסחים הדרישות והמשאלות האישיות שלך. זה חל הן על הצד שרוצה למכור חברה והן את הצד שרוצה לקנות חברה. ראשית, חשוב לקבוע באילו פעילויות עסקיות החברה עוסקת, באיזה שוק החברה פעילה וכמה אתם רוצים לקבל או לשלם עבור החברה. רק כאשר זה ברור, ניתן להתגבש את הרכישה. לאחר שנקבע זאת, יש לחקור את המבנה המשפטי של החברה ותפקיד הדירקטורים (ים) ובעלי המניות. יש לקבוע גם האם רצוי שהרכישה תתבצע בבת אחת או בהדרגה. בשלב ההכנה חשוב מאוד שלא תאפשרו לעצמכם להיות מובלים על ידי רגשות, אלא שתקבלו החלטה שקולה. עורכי הדין ב Law & More יעזור לך עם זה.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי הדין שלנו לרכישת עסקים מוכנים לסייע לך:

משרד Law & More תמונה

שלב 2: מציאת קונה או חברה

לאחר מיפוי ברור של רצונותיך, השלב הבא הוא לחפש קונה מתאים. לצורך כך ניתן לערוך פרופיל חברה אנונימי, שעל בסיסו ניתן לבחור קונים מתאימים. כאשר נמצא מועמד רציני, חשוב קודם כל לחתום על הסכם אי-גילוי. לאחר מכן, מידע רלוונטי אודות החברה יכול להיות זמין לקונה הפוטנציאלי. כשרוצים להשתלט על חברה, חשוב שתקבלו את כל המידע הרלוונטי אודות החברה.

שלב 3: דיון גישוש

כאשר נמצא קונה פוטנציאלי או חברה פוטנציאלית להשתלט עליו, וצדדים החליפו מידע זה עם זה, הגיע הזמן להתחיל דיון גישוש. נהוג שלא רק הקונה והמוכר הפוטנציאליים נמצאים, אלא גם כל היועצים, בעלי הכספים והנוטריון.

רכישה עסקיתשלב 4: משא ומתן

משא ומתן לרכישה מתחיל כאשר הקונה או המוכר בהחלט מעוניינים בכך. מומלץ שהמשא ומתן יתבצע על ידי מומחה לרכישה. Law & Moreעורכי הדין יכולים לנהל משא ומתן בשמך על תנאי ההשתלטות והמחיר. לאחר שהושג הסכם בין שני הצדדים, נערך מכתב כוונות. במכתב כוונות זה נקבעים תנאי הרכישה והסדרי המימון.

שלב 5: השלמת הרכישה העסקית

לפני עריכת הסכם רכישה סופי, יש לבצע בדיקת בדיקת נאותות. בבדיקת נאותות זו נבדקים נכונותם ושלמותם של כל נתוני החברה. חשיבות רבה לבדיקת הנאותות. אם בדיקת הנאותות לא תביא לחריגות, ניתן לערוך את הסכם הרכישה הסופי. לאחר רישום העברת הבעלות על ידי הנוטריון, המניות הועברו ושולם מחיר הרכישה, הושלמה רכישת החברה.

שלב 6: הקדמה

מעורבותו של הספק לרוב אינה מסתיימת מייד עם העברת העסק. לעתים קרובות מוסכם כי הספק מציג את ממשיך דרכו ומכין אותו לעבודה. משך תקופת היישום היה צריך להיות נדון מראש במהלך המשא ומתן.

רכישה עסקיתמפת דרכים לרכישה עסקית

ישנן מספר דרכים לממן רכישה עסקית, שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה. ניתן לשלב גם אפשרויות מימון אלה. אתה יכול לשקול את האפשרויות הבאות למימון רכישה עסקית.

כספים משלו של הקונה

חשוב לחקור כמה מכספך אתה יכול או תרצה לתרום לפני שנרכשת החברה. בפועל, לעיתים קרובות קשה מאוד להשלים רכישה עסקית ללא כל קלט של הנכסים שלך. עם זאת, סכום התרומה שלך תלוי במצבך.

הלוואה מהמוכר

בפועל, רכישה עסקית ממומנת לרוב גם על ידי המוכר המספק מימון חלקי בצורה של הלוואה ליורש. זה ידוע גם בשם הלוואת ספק. החלק שמממן המוכר לרוב אינו גדול מהחלק שהקונה עצמו תורם. בנוסף, מוסכם באופן קבוע כי התשלום יתבצע בתשלומים. הסכם הלוואה נערך כאשר מוסכם על הלוואת ספק.

רכישת מניות

כמו כן, יתכן והקונה ישתלט על המניות בחברה מהמוכר בשלבים. ניתן לבחור בהסדר השתכרות. במקרה של הסדר רווחים, התשלום תלוי בכך שהקונה ישיג תוצאה מסוימת. עם זאת, הסדר זה להשתלטות עסקית כרוך בסיכונים גדולים במקרה של סכסוכים, שכן הקונה מסוגל להשפיע על תוצאות החברה. יתרון עבור המוכר, לעומת זאת, עשוי להיות בכך שמשלמים יותר כאשר מרוויחים הרבה. בכל מקרה, זה נבון לנהל ניטור עצמאי אחר מכירות, רכישות ותשואות במסגרת תכנית הרווח.

(בתוך) משקיעים רשמיים

מימון עשוי להיעשות בצורה של הלוואות ממשקיעים בלתי פורמליים או רשמיים. משקיעים בלתי פורמליים הם חברים, משפחה ומכרים. הלוואות מסוג זה נפוצות ברכישת עסק משפחתי. עם זאת, חשוב מאוד לרשום כראוי מימון ממשקיעים לא רשמיים כך שלא יתעוררו אי הבנות או מחלוקות בין בני משפחה או חברים.

בנוסף, מימון על ידי משקיעים רשמיים אפשרי. אלה צדדים המספקים הון עצמי באמצעות הלוואה. חסרון עבור הקונה הוא שהמשקיעים הרשמיים הופכים לעתים קרובות גם לבעלי מניות בחברה, מה שמעניק להם מידה מסוימת של שליטה. מצד שני, משקיעים רשמיים יכולים לרוב לתרום רשת וידע גדול בשוק.

Crowdfunding

שיטת מימון שהופכת פופולרית יותר ויותר היא מימון ההמונים. בקיצור, מימון קהל פירושו כי באמצעות קמפיין מקוון, מספר גדול של אנשים מתבקשים להשקיע כסף ברכישה שלכם. אולם החיסרון של מימון ההמונים הוא סודיות; כדי לממש מימון המונים, עליכם להודיע ​​מראש כי החברה נמצאת למכירה.

Law & More יסייעו לכם לבחון את האפשרויות למימון הרכישה העסקית. עורכי הדין שלנו יכולים לייעץ לכם לגבי האפשרויות המתאימות למצבכם ולעזור לכם להסדיר את המימון.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.