זקוקים לעורך דין עסקי?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

עורך דין עסקי

האם אתה רוצה להקים מיזם? או שאתה כבר יזם? אם כן, ללא ספק תצטרך להתמודד עם דיני עסקים. כבר ברגע הקמת מפעל תצטרך להתמודד עם השאלה איזו טופס חברה המתאים ביותר. כמו כן, יש לנסח כל מיני הסכמים. לאורך השנים הרבה יכול להשתנות גם בתוך החברה. ייתכן וטופס החברה כבר לא מתאים. עלולים להיווצר סכסוכים בין בעלי מניות או בין מקורבים. או שאולי הארגון שלך כבר לא מחזיק מספיק נכסים נזילים. Law & More הוא מומחה בתחום דיני העסקים ההולנדיים. מרגע הקמתה ועד לרגע פירוק החברה, אנו יכולים לספק לך ייעוץ משפטי ופיסקלי.

תפריט מהיר

חוק אנשים משפטיים

אנחנו ב Law & More יכול לעזור לך בבחירת טופס החברה הנכון. ניתן להבחין בין טפסים עם אישיות משפטית לבין טפסים ללא אישיות משפטית. אם עסק בעל אישיות משפטית, הוא יכול להשתתף בעסקאות משפטיות ממש כמו אנשים טבעיים. במקרה זה החברה שלך מסוגלת לכרות הסכמים, להחזיק ברכוש וחובות ויכולה להיות אחראית.

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

עורכי הדין התאגידיים שלנו מוכנים עבורך

Law and More

תמיכה משפטית בהתאמה אישית

כל עסק הוא ייחודי. לכן תקבלו ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לעסק שלכם.

Law and More

אנחנו יכולים להתדיין עבורך

במידה וזה יגיע לכך, נוכל גם להתדיין עבורך. פנו אלינו לתנאים.

Law and More

אנחנו שותפיכם לספירה

נשב איתך לתכנן אסטרטגיה.

Law and More

הערכת הסכמים

עורכי הדין העסקיים שלנו יכולים להעריך הסכמים ולתת ייעוץ לגביהם.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

ממשל תאגידי

כשרוצים לנהל תאגיד, עליכם לבחור טופס חברה. איזו צורה משפטית מתאימה תלויה בגורמים שונים, כמו דרישות התאגדות, אישיות משפטית, אחריות משותפת ומספרת ואולי העברת העברת מניות. ומה אם אחד השותפים לשותפות כללית (VOF) רוצה לעזוב את החברה? ומה עם ה- Flex-BV? נושאים אלה מנוהלים על ידי דיני חברות. ניתן לארגן דברים רבים באופן חוזי מראש. לכן רצוי לערב את שירותיו של עורך דין תאגידי לפני הקמת החברה.

שיתוף פעולה

האם אתה, כחברה, מתכוון לשתף פעולה עם חברות אחרות במטרה לשמור על מיקום השוק שלך? או להפך, עם התוכנית להיכנס לשוק חדש? אם אתה רוצה ליצור ברית אסטרטגית נוכל לייעץ לך לגבי הסיכונים והיתרונות. יתר על כן, אנו יכולים ביחד לגלות אילו צורות שיתוף פעולה מתאימות.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין העסקיים שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

חוק עסקיםמיזוגים ורכישות

האם אתה מתכוון למזג את החברה שלך עם חברה אחרת, מכיוון שאתה רוצה לעודד צמיחה למשל? ישנם שלושה סוגים של מיזוגים: מיזוג חברות, מיזוג מניות ומיזוג חוקי. מה שמתאים ביותר לחברה שלך תלוי במצב הספציפי. Law & More עורכי דין יכולים לייעץ לך בנושא זה.

לפעמים חברה אחרת עשויה להתעניין בשלך. זה יכול להציע לך למכור לו את העסק שלך. אם אתה שואף לקבל בקשה זו, נוכל לספק לך ייעוץ מראש. אנחנו יכולים גם לנהל משא ומתן בשבילך.

אם חברה לא רוצה שמניותיה יימכרו והעובר ניגש לבעלי המניות, אנו מדברים על השתלטות עוינת. אנו יודעים להגן על החברה שלך במצבים כאלה ויכולים לסייע לך בייעוץ משפטי.

חוץ מזה, חיוני שתבצע בדיקת נאותות, במיוחד אם אתה כחברה קונה חברה אחרת. אתה רוצה את כל המידע הדרוש כדי לבצע בחירה מחושבת לגבי מיזוג או רכישה.

עורכי הדין התאגידיים של Law & More ייתן לך ייעוץ משפטי תובנה לגבי החברה שלך. אנו מתרגמים את החוק למונחים מעשיים, כך שתוכלו ליהנות באמת מהעצות שלנו. בקצרה, Law & More יכול לספק לך סיוע משפטי בעניינים הבאים:

  • הקמת חברה
  • לממן
  • שיתוף פעולה בין חברות
  • מיזוגים ורכישות
  • משא ומתן ומתדיין בהתייחס לסכסוכים בין בעלי מניות ו / או מקורבים
  • אחריות דירקטורים

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון של שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More