אפשרויות קריירה

Law & More

Law & More הוא משרד עורכי דין דינמי ורב תחומי, הממוקם בפארק המדע ב Eindhoven; נקרא גם עמק הסיליקון של הולנד. אנו משלבים את הידע של משרד תאגידים ומיסים גדול עם יחס אישי ושירות תפור המתאים למשרד בוטיק. משרד עורכי הדין שלנו הוא באמת בינלאומי מבחינת היקף ואופי השירותים שלנו ועובד עבור מגוון לקוחות הולנדים ובינלאומיים מתוחכמים, מתאגידים ומוסדות ועד אנשים פרטיים. על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר האפשרי, יש לנו צוות מסור של עורכי דין ומשפטנים רב לשוני, השולטים בין היתר בשפה הרוסית. בצוות יש אווירה נעימה ובלתי פורמלית.

כרגע יש לנו מקום למתמחה סטודנטים. כמתמחה סטודנטים, אתה משתתף בתרגול היומיומי שלנו ומקבל תמיכה מצוינת. בסוף ההתמחות תקבלו מאיתנו הערכת סטאז 'ותקדימו צעד נוסף קדימה במענה על השאלה האם המקצוע המשפטי הוא בשבילכם. משך ההתמחות נקבע בהתייעצות.

פּרוֹפִיל

אנו צופים כי הדברים הבאים מתלמידי הסטודנטים שלנו:
  • כישורי כתיבה מצויינים
  • שליטה מצוינת בשפה ההולנדית וגם באנגלית
  • אתה עושה השכלה משפטית ברמת HBO או WO
  • יש לך עניין להפגנה בדיני חברות, דיני חוזים, דיני משפחה או דיני הגירה
  • יש לך גישה ללא שטויות ואתה מוכשר ושאפתני
  • אתה זמין למשך 3-6 חודשים

תְגוּבָה

האם תרצה להגיב למשרה זו? שלח את קורות החיים שלך, מכתב המוטיבציה ורשימת הסימנים (ים) אל info@lawandmore.nl. אתה יכול לפנות את מכתבך למר TGLM Meevis. Law & More מעוניין תמיד להכיר אנשי מקצוע מוכשרים ושאפתניים עם השכלה טובה ורקע מקצועי.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.