זקוק לעורך דין אזרחי?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
תקשורת טובה ומהירה

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

משפט אזרחי

המשפט האזרחי הוא כינוי גג לכל תחומי המשפט בהם קיימת התנגשות בין אזרחים, בין אזרחים לעסקים ובין עסקים. המשפט האזרחי ידוע גם בשם המשפט האזרחי. ניתן לפצל את המשפט האזרחי לתחומי משפט רבים ושונים. דוגמאות כוללות דיני קניין, דיני עבודה ו דיני משפחה.

דיני סחורות

דיני הקניין מסדירים סוגיות העוסקות בנכסיו של אדם. אכן, דיני הקניין הם חלק מדיני הקניין. דיני הקניין עוסקים בסוגיות הנוגעות לבעלות ושליטה על טובין. רכוש פירושו כל הדברים וזכויות הקניין. עם זכויות קניין, אתה יכול לחשוב על חשבון בנק. סחורה, לעומת זאת, כולם חפצים שאדם יכול לגעת בהם. עם דברים, אז נעשה הבחנה בין מיטלטלין למקרקעין. מקרקעין הם הקרקע, המבנים והעבודות הקשורות לקרקע. כל השאר נכנס לקטגוריה של מיטלטלין, למשל רכב.

יש לכם מחלוקת לגבי מי הבעלים של חלקת אדמה? רוצים להקים זכות משכון במשכנתא? או האם אתה רוצה לדעת מתי אתה מחזיק רכב באופן חוקי? עורכי הדין שלנו ישמחו לעזור לך כאשר יש לך בעיה בנושא דיני ממון

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

משרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam

עורך דין תאגידי

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

דיני תעסוקה

דיני תעסוקה הוא תחום משפט עצום. זכויות וחובות מוסדרות בחוזי עבודה, תקנות עבודה, הסכמים קיבוציים, חוקים ופסיקה. בנוסף, לבעיות דיני עבודה יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת על מעסיקים, עובדים או אפילו שניהם. לכן חשוב להיעזר בעורך דין עבודה מומחה ומנוסה. הרי ייעוץ משפטי טוב מראש יכול להכריע לעתיד. למרבה הצער, לא תמיד ניתן להימנע מעימותים, למשל במקרה של פיטורים, ארגון מחדש או חופשת מחלה. מצב כזה הוא מאוד לא נעים ורגשי ועלול לפגוע באופן ניכר ביחסי העבודה בין המעסיק לעובד. אם אתה סובל מקונפליקט בעבודה, Law & More ישמח לעזור לך לעשות את הצעדים הנכונים. יחד נחפש ונמצא את הפתרון המתאים. עורכי הדין לעבודה ב Law & More מומחים ומעודכנים בחקיקה ובפסיקה העדכנית.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין האזרחיים שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

דיני משפחה

דיני משפחה עוסק בכל מה שקורה או צריך לקרות בתוך המשפחה שלך. הנושא המשפטי הנפוץ ביותר בדיני משפחה הוא גירושין. מלבד גירושין, תוכלו לחשוב גם על הכרה בילדכם, שלילת הורות, קבלת משמורת על ילדיכם או תהליך אימוץ, למשל. כל אלה הם נושאים שצריכים להיות מסודרים כראוי כדי שלא תיתקלו בבעיות בהמשך. מחפשים משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה? אז הגעתם למקום הנכון. Law & More מציעה לך עזרה משפטית בתחום דיני המשפחה. עורכי הדין שלנו לדיני משפחה עומדים לשירותכם בייעוץ אישי.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More