האם הוא זקוק למשפט תאגידי?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
תקשורת טובה ומהירה

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

חוק תאגידי

כיזם, יש לך הרבה מה לעשות. זה כבר מתחיל בהקמת החברה שלך: כיצד תבנה את החברה שלך, ואיזו צורה משפטית מתאימה? יש לבחון את בעלות האחריות, האחריות וקבלת ההחלטות. יש לסכם גם חוזים מתאימים. האם יש לך כבר חברה מבוססת? גם במקרה זה, ללא ספק תצטרך להתמודד עם דיני התאגידים. אחרי הכל, ההיבטים המשפטיים תמיד ממלאים תפקיד חשוב בתוך החברה. הרבה יכול להשתנות בחברה שלך עם השנים. לדוגמה, נסיבות עבור החברה שלך או בתוכה עשויות לדרוש צורת משפט אחרת עבור החברה שלך. בנוסף, ייתכן שתצטרך להתמודד עם מחלוקות בין בעלי מניות או שותפים בחברתך. בנוסף, מיזוגים או רכישות עם חברות אחרות מתרחשות באופן קבוע. באיזו צורה משפטית אתה בוחר וכיצד אתה פותר מחלוקות בצורה הטובה ביותר ברמה המשפטית? למשל, האם לסיים חוזים או לסיים חוזים חדשים?

תפריט מהיר

רובי ואן קרסברגן

רובי ואן קרסברגן

עו"ד

ruby.van.kersbergen@lawandmore.nl

עורכי הדין התאגידיים שלנו מוכנים עבורך

Law and More

כל חברה היא ייחודית. לכן, תקבל ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לחברה שלך.

Law and More

הודעה על ברירת מחדל

במידה וזה יגיע לכך, נוכל גם להתדיין עבורך. פנו אלינו לתנאים.

Law and More

בדיקת נאותות

נשב איתך לתכנן אסטרטגיה.

Law and More

הסכם בעלי מניות

האם תרצה לקבוע כללים נפרדים לבעלי המניות שלך בנוסף לתקנון שלך? בקש מאיתנו סיוע משפטי.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

עם כל השאלות שלך בתחום דיני התאגידים, הגעת למקום הנכון עם עורך דין חברות מ Law & More. ליד Law & More אנו מבינים כיזם אתה רוצה להיות מעורב ביזמות ופיתוח רעיונות ולא בעניינים משפטיים. עורך דין חברות מ Law & More יכול לדאוג לעניינים המשפטיים בתוך החברה שלך, כך שתוכל להתמקד במה שאתה אוהב לעשות: ניהול עסק משלך. Law & Moreעורכי הדין הם מומחים בתחום דיני התאגידים ויכולים לספק לך ייעוץ משפטי מרגע ההתאגדות ועד לרגע פירוק החברה שלך. אנו מתרגמים את החוק למונחים מעשיים, כך שאתה באמת נהנה מהעצות שלנו. במידת הצורך, גם עורכי הדין שלנו ישמחו לסייע לך ולחברתך בכל הליך. בקצרה, Law & More יכול לסייע לך מבחינה משפטית בנושאים הבאים:

 • הקמת חברה;
 • מְמַמֵן;
 • שיתוף פעולה בין חברות;
 • מיזוגים ורכישות;
 • לנהל משא ומתן ולהתדיין בסכסוכים בין בעלי מניות ו/או שותפים.

אתה עוסק בדיני חברות? אנא צור קשר Law & More, עורכי הדין שלנו ישמחו לסייע לכם!

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין לתאגידים שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

תוכנית צעד אחר צעד לעו"ד דיני חברות

עורכי הדין לדיני חברות ב Law & More השתמש בשיטה הבאה:

סקרן לגבי מה Law & More יכול לעשות עבורך ועבור החברה שלך? אנא צור קשר Law & More. תוכלו להכיר ולהגיש את שאלתכם לעורכי הדין שלנו בטלפון או בדואר אלקטרוני. אם תרצה, הם יקבעו עבורך פגישה ב Law & More מִשׂרָד.

במהלך המינוי במשרד, נכיר אותך עוד יותר, נדון ברקע שאלתך ומה הפתרונות האפשריים בעניין המשפטי של החברה שלך. עורכי הדין של Law & More ציין גם מה הם יכולים לעשות עבורך במונחים קונקרטיים ומהם הצעדים הבאים האפשריים שלך.

כשאתה מדריך Law & More כדי לייצג את האינטרסים שלך, עורכי הדין שלנו יערכו חוזה לשירותים. הסכם זה מתאר את ההסדרים שהם דנו איתך בעבר. המשימה שלך תתבצע בדרך כלל על ידי עורך הדין שאיתו יצרת קשר.

אופן הטיפול בתיק שלך תלוי בשאלה המשפטית שלך, העשויה להתייחס למשל לעריכת ייעוץ, הערכת חוזה או ניהול הליכים משפטיים. בְּ Law & More, אנו מבינים שכל לקוח והעסק שלו שונה. לכן אנו משתמשים בגישה אישית. עורכי הדין שלנו תמיד שואפים לפתור כל עניין משפטי במהירות.

פתיחת עסק

אם אתה רוצה להקים עסק משלך, עליך לבחור טופס משפטי עבור החברה שלך. אתה יכול לבחור טופס משפטי עם או בלי אישיות משפטית. בחירה זו קובעת את המבנה המשפטי של החברה שלך.

עורך דין דיני חברות מסייע בקביעת הצורה המשפטית

אם תבחר בצורה משפטית בעלת אישיות משפטית, החברה שלך יכולה להשתתף באופן עצמאי בעסקאות משפטיות, בדיוק כפי שאדם טבעי יכול. לאחר מכן תוכל החברה שלך לסיים הסכמים ככאלה, להחזיק נכסים וחובות ולהיות אחראית.

דוגמאות לישויות משפטיות בעלות אישיות משפטית הן:

 • החברה המוגבלת הפרטית (BV)
 • החברה בע"מ (NV)
 • הבסיס
 • האיחוד
 • הקואופרטיב

BV ו- NV משמשים לעתים קרובות לחברה בעלת מטרה מסחרית. אם לחברה שלך יש מטרה אידיאליסטית יותר, ייתכן שתהיה אופציה להקים קרן ולקשר אליה חברה. ב- BV או NV יש צורך למשוך בעלי מניות. עם זאת, ייתכן גם שאתה עצמך הופך להיות בעל מניות (יחיד) בחברה. תוכל גם לקרוא עוד על הטפסים המשפטיים הנ"ל בבלוג שלנו 'באיזו צורה משפטית אני בוחר עבור החברה שלי?'.

כאשר יש מערכת יחסים עם בעלי מניות, ישנה חשיבות רבה לכך שיחסים אלה יירשמו כראוי. זה חכם שיש לך הסכם בעלי המניות שנערך לכך. Law & Moreעורכי הדין התאגידיים יכולים לעזור לך לנסח או להעריך הסכם בעלי מניות.

עו"ד דיני חברות מסייע ברישום חברה

עם זאת, ניתן גם לבחור בצורה משפטית ללא אישיות משפטית, כגון שותפות כללית או שותפות. עם צורות משפטיות אלה חשוב כי ייערכו הסכמים טובים בין השותפים או השותפים, אשר נקבעים בהסכם שותפות, למשל. לבחירת הצורה המשפטית יש השפעה ישירה על נושאים כמו מימון ואחריות. אם תבחר בצורה משפטית ללא אישיות משפטית, החברה שלך לא תוכל להשתתף בעסקאות משפטיות באופן עצמאי ואתה, למשל, אחראי לנכסים הפרטיים שלך לחובות שהחברה שלך נושאת.

דוגמאות לצורות משפטיות ללא אישיות משפטית הן:

 • הבעלים הבלעדי
 • השותפות הכללית (VOF)
 • השותפות המוגבלת (CV)
 • השותפות

אתה יכול לקרוא בדיוק מה כרוך בישויות משפטיות אלה ומה היתרונות והחסרונות בבלוג שלנו 'באיזו צורה משפטית אני בוחר עבור החברה שלי?'.

Law & Moreעורכי הדין התאגידיים יכולים לעזור לך לבחור את הטופס המשפטי המתאים. Law & Moreעורכי הדין התאגידיים יעבדו אתכם לקבוע איזו צורת משפט מתאימה ביותר לחברה שלכם. כאשר המבנה המשפטי הרצוי מומש בבירור, יש להקים את החברה ולרשום אותה בלשכת המסחר. Law & More מתאם עבורך את התהליך הזה.

דיני חוזים בתחום דיני התאגידים

לאחר שהחברה הוקמה והוקמה, תוכל להתחיל לבצע את הפעילות העסקית שלך. עם זאת, תבחין כי גם היבטים משפטיים ממלאים כאן תפקיד מרכזי. לדוגמה, לפני שתתחיל לקיים מערכות יחסים עם לקוחות, ייתכן שתידרש לספק מידע חסוי. במקרה כזה, מומלץ לערוך הסכם סודיות. לאחר מכן חשוב לרשום את כל ההסכמים עם לקוחות או ספקים בהסכם. עריכת תנאים וכללים יכולה לתרום לכך. עורכי הדין לדיני חברות ב Law & More יכול לערוך ולהעריך עבורך חוזים ותנאים וכללים, כך שלא תעמוד בפני הפתעות.

גם אם הכל בתחום המשפטי מסודר כראוי בתוך החברה שלך, לצערנו עדיין קיימת האפשרות שהצד שכנגד לא רוצה לשתף פעולה או לא לעמוד בהסכמים שלו. כדי לא לפגוע ביחסים עם לקוחות או ספקים, מומלץ קודם כל להגיע לפתרון ידידותי. א Law & More עורכי דין יכולים לסייע לך בתהליך זה. עם זאת, אם לא ניתן לפתור מחלוקת, ייתכן שיהיה צורך לנקוט בצעדים משפטיים. Law & More בעל ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים בתחום דיני התאגידים ועושה כל שביכולתו להשיג תוצאה אופטימלית עבורך.

בתחום החוזים במסגרת דיני התאגידים, ניתן לפנות Law & More עם שאלות בנושא:

 • ניסוח והערכת חוזים;
 • סיום חוזים;
 • עריכת הודעת מחדל בכתב במקרה של אי עמידה בחוזה;
 • יישוב מחלוקות הנובעות מכריתת חוזה;
 • ניהול משא ומתן על תוכן החוזים.

מיזוגים ורכישות

מיזוג

האם אתה מתכוון למזג את החברה שלך עם חברה אחרת, למשל מכיוון שאתה רוצה לצמוח את החברה שלך? לאחר מכן ישנן שלוש דרכים שבהן חברות יכולות להתמזג:

 • מיזוג החברה
 • מיזוג המניות
 • המיזוג החוקי

איזה מיזוג מתאים ביותר לחברה שלך תלוי במצב הספציפי שלך. עו"ד לדיני חברות או עו"ד דיני חברות מ Law & More יכול לייעץ לך בנושא.

השתלטות

יתכן כמובן גם שחברה אחרת מתעניינת בחברתך וכי מוצע לך למכור את החברה שלך לחברה אחרת. האם אתה חיובי לגבי ההשתלטות ואתה שוקל העברה לעסק? אנו יכולים לתמוך בך במשא ומתן כמו גם במתן ייעוץ מראש. אם לא, זה יכול להיות השתלטות עוינת. אנו מדברים על השתלטות עוינת אם חברה לא משתפת פעולה במכירת מניותיה וחברה אחרת, כלומר הרוכשת, פונה לבעלי המניות עצמם. אנו יודעים כיצד ניתן להגן על החברה שלך מפני זה ולכן אנו יכולים גם לספק לך סיוע משפטי במקרה זה.

בדיקת נאותות

בנוסף, Law & More יכול לסייע לך אם בכוונתך להשתלט על חברה. כאשר אתה רוכש חברה אחרת כחברה, חיוני שתבצע בדיקת נאותות. אתה רוצה את כל המידע הדרוש לך בכדי לקבל החלטה מושכלת לגבי מיזוג או רכישה. האם אתה רוצה לדעת יותר על זה? Law & Moreעורכי הדין התאגידיים עומדים לרשותכם.

שיתוף פעולה עם חברה אחרת

האם כחברה, האם בכוונתך לשתף פעולה עם חברות אחרות על מנת לשמור על מיקומך בשוק? או שאתה מתכנן להיכנס לשוק חדש? אם אתה רוצה לכרות ברית אסטרטגית, נוכל לייעץ לך לגבי הסיכונים והיתרונות. בנוסף, נוכל לבחון איתך אילו צורות שיתוף פעולה מתאימות. האם אתה רוצה לדעת יותר על זה? אנא צור קשר עורכי הדין לדיני חברות ב Law & More.

שאלות נפוצות

דיני חברות הם תחום משפט העוסק בדיני ישויות משפטיות והוא חלק מהמשפט הפרטי ההולנדי. דיני התאגידים מחולקים עוד יותר לדיני אנשים משפטיים ולדיני חברות. דיני החברות מוגבלים הרבה יותר מחוק הישויות המשפטיות וחלים רק על הצורות המשפטיות הבאות: חברות פרטיות (BV) וחברות מוגבלות (NV). חוק הישות המשפטית נוגע לכל הצורות המשפטיות, כולל BV ו- NV Law & Moreעורכי הדין התאגידיים יכולים לעזור לך לבחור את הטופס המשפטי המתאים. Law & Moreעורכי הדין התאגידיים יעבדו אתכם לקבוע איזו צורת משפט מתאימה ביותר לחברה שלכם. בנוסף, Law & More יכול לסייע לך ב:

 • הקמת חברה;
 • מְמַמֵן;
 • שיתוף פעולה בין חברות;
 • מיזוגים ורכישות;
 • לנהל משא ומתן ולהתדיין בסכסוכים בין בעלי מניות ו/או שותפים;
 • ניסוח והערכת חוזים ותנאים כלליים.

האם אתה יזם שמתמודד עם בעיה משפטית והיית רוצה לראות אותה נפתרת? אז זה חכם לפנות לעו"ד לדיני חברות. לכל סוגיה משפטית יכולה להיות השפעה כלכלית, מהותית או לא מהותית על החברה שלך. בְּ Law & More, אנו מבינים שכל סוגיה משפטית היא אחת יותר מדי. זו הסיבה Law & More מציעה לך, בנוסף לידע משפטי נרחב וספציפי, שירות מהיר וגישה אישית. למשל, עורכי הדין שלנו מומחים בתחום דיני התאגידים. וכאשר מדובר בחברות, Law & More מייצג יזמים במגזרים שונים, כגון תעשייה, תחבורה, חקלאות, בריאות וקמעונאות.

האם תרצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven? אנא צור קשר Law & More, עורכי הדין שלנו ישמחו לעזור לך. ניתן לקבוע תור:

בתוך החברה הפרטית (BV) וחברות האחריות הציבורית (NV), הכוח הגבוה ביותר נמצא אצל בעלי המניות (AvA) של החברה. המשמעות היא שההחלטות החשובות, לפחות בתוך החברה, מתקבלות בדרך כלל על ידי בעלי המניות (AvA). כיזם אינך יכול להשתמש במחלוקות בין בעלי המניות בחברתך. אנו מבינים זאת ב- Law & More. לכן אנו מסבירים בקצרה מספר דרכים להתמודד ולפתור מחלוקות בין בעלי מניות:

• גישור. כניסה לדיון עם בעלי המניות בחברה שלך היא בדרך כלל הצעד הראשון. אולי ניתן לפתור חילוקי דעות בין בעלי המניות בצורה פשוטה, כך שתוכל לחדש במהירות את מהלך העסקים הרגיל בחברה שלך. הדבר כמובן אפשרי גם בהנחיית מגשר עצמאי וללא משוא פנים. גישור לרוב מהיר וזול יותר מההתחלה בתביעה. תוכל למצוא מידע נוסף על גישור גם בדף שלנו: https://lawandmore.eu/mediation/

• יישוב סכסוכים משפטיים. יתכן שתקנון החברה שלך או הסכם בעלי המניות ככזה כבר קובעים הסדר במקרה של סכסוכים בין בעלי מניות. במקרה זה, חכם ליישם הליך כזה של יישוב סכסוכים. אם התקנון או הסכם בעלי המניות אינם מכילים תוכנית ליישוב סכסוכים, עדיין תוכל לעקוב אחר התוכנית ליישוב סכסוכים סטטוטורי. נעשית כאן הבחנה בין אפשרות לגירוש או להתנתקות. לגבי שתי האפשרויות, עליך לשכנע את השופט בראיות לצורך בגירוש או בהתנתקות. האם תרצה לדעת מה המשמעות של האפשרויות הללו והאם תוכל להשתמש בהן במקרה שלך? אנא צור קשר Law & More. עורכי הדין שלנו שמחים לתת לך ייעוץ.

• הליך סקר. מטרת הליך זה, אשר מתנהל בלשכת המפעלים ב- Amsterdam בית המשפט לערעורים, אמור להחזיר את היחסים הטובים בתוך החברה, לרבות בין בעלי המניות. ניתן לבקש מדור המיזם לחקור את החברה ולבקש צעד מיידי, למשל השעיית החלטות (זמנית). החקירה ותוצאותיה נרשמות בדוח. אם יתברר כי היה ניהול כושל, למדור העסקים יהיו סמכויות מרחיקות לכת, כך שבמקרה כזה אף ניתן לבקש את פירוק החברה.

האם ברצונך לדעת את הדרך הטובה ביותר לפתור מחלוקת בין בעלי מניות בחברתך? אנא צור קשר עם עורכי הדין התאגידים של Law & More. עורכי הדין שלנו שמחים לתת לך ייעוץ ובמידת הצורך גם להדריך את החברה שלך בתהליך גישור.

האם אתה יזם או אדם פרטי שמתמודד עם בעיה משפטית והיית רוצה לראות את זה נפתר? ואז זה חכם להזמין עורך דין. אחרי הכל, בין אם אתה יזם או יחיד, לכל נושא משפטי יכולה להיות השפעה כספית, מהותית או לא מהותית משמעותית על העסק שלך או על חייך. בְּ Law & Moreאנו מבינים שכל נושא משפטי הוא אחד יותר מדי. לכן, בניגוד לרוב משרדי עורכי הדין, Law & More מציע לך משהו נוסף. בעוד שרוב משרדי עורכי הדין מכירים רק חלק מוגבל מהחוק שלנו ומבצעים באופן שוטף עבודות, Law & More מציע לכם, בנוסף לידע משפטי נרחב וספציפי, שירות מהיר וגישה אישית. לדוגמא, עורכי הדין שלנו מומחים בתחומי דיני משפחה, דיני עבודה, דיני תאגידים, דיני קניין רוחני, דיני מקרקעין וציות. וכשמדובר בעסקים, Law & More פועל עבור יזמים בענפי תעשייה שונים, תחבורה, חקלאות, בריאות וקמעונאות.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More כמשרד עורכי דין ב Eindhoven יכול לעשות בשבילך? לאחר מכן צור קשר Law & Moreעורכי הדין שלנו ישמחו לעזור לך. אתה יכול לקבוע פגישה

• בטלפון: +31403690680 or +31203697121
• בדואר האלקטרוני: info@lawandmore.nl
• דרך העמוד של Law & More: https://lawandmore.eu/appointment/

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More