לצייר הסכם הפשרה?
הימנע מבעיות עתיד

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

הסכם פשרה

הסכם פשרה הוא סוג מיוחד של הסכם. בהסכם פשרה, הצדדים שואפים לערוך הסכמים לגבי פתרון סכסוך או סיטואציה אחרת לא וודאית. זהו גם הסכם שמעסיק ועובד יכולים להשתמש בו כדי בהתנדבות, בהסכמה הדדית, לסיים את חוזה העבודה. ניתן להסכם הסכם פשרה בכל מיני סכסוכים, אך לרוב הוא משמש במקרי פיטורים.

מהו הסכם פשרה?

כאשר נכרת הסכם פשרה, המעסיק אינו צריך לקבל אישור לפיטורי עובד מסוכנות ביטוח העובדים ההולנדית (UWV) או מבית המשפט המחוזי. זו סיבה חשובה לכך שמעסיקים ועובדים אוהבים במקרים מסוימים לסיים חוזה עבודה על בסיס הסכמה הדדית באמצעות הסכם פשרה. סיבה חשובה נוספת לבחירת הסכם פשרה היא העובדה שניתן להסדיר את סיום חוזה העבודה במהירות ובקלות. זה עושה הבדל ניכר בהוצאות המשפט ולכן מועיל לשני הצדדים. עם זאת, כמובן שנוח יותר לשני הצדדים להגיע להסכמות בתמיכת עורך דין. האם תרצה לערוך הסכם פשרה שימנע בעיות משפטיות עתידיות? אנא צור קשר Law & More.

רובי ואן קרסברגן

רובי ואן קרסברגן

עו"ד

ruby.van.kersbergen@lawandmore.nl

עורכי הדין התאגידיים שלנו מוכנים עבורך

Law and More

כל חברה היא ייחודית. לכן, תקבל ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לחברה שלך.

Law and More

הודעה על ברירת מחדל

במידה וזה יגיע לכך, נוכל גם להתדיין עבורך. פנו אלינו לתנאים.

Law and More

בדיקת נאותות

נשב איתך לתכנן אסטרטגיה.

Law and More

הסכם בעלי מניות

האם תרצה לקבוע כללים נפרדים לבעלי המניות שלך בנוסף לתקנון שלך? בקש מאיתנו סיוע משפטי.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

תוכן הסכם הפשרה

בהסכם פשרה נקבעים התנאים שבהם מסתיים הסכם ההעסקה. התוכן המדויק של הסכם פשרה תלוי במצב ובנסיבות הספציפיות. עם זאת, ישנם מספר דברים אשר נקבעים תמיד. ראשית, מועד סיום הפעולה הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בהסכם הפשרה. שנית, יש לעמוד בתקופת ההודעה. לבסוף יש לערוך הסכמים לגבי תקופת העבודה שנותרה עד למועד סיום. יתכן כי מוסכם על תקופת פטור מעבודה. במקרה כזה העובד כבר לא צריך לעבוד, אך זכותו לשכר נותרה.

מה הלקוחות אומרים עלינו

[show-testimonials orderby='menu_order' order='DESC' limit='1′ pagination='on' layout='grid' options='theme:none,info-position:info-below,text-alignment:center, עמודות:1,פילטר:ללא,דירוג:על,תוכן-ציטוט:קצר,תמצית charlimit:(...),תמונה-תצוגה:על,גודל-תמונה:ttshowcase_small,צורה-תמונה:מעגל,אפקט תמונה:ללא,תמונה- link:on']

עורכי הדין לתאגידים שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

ניתן לערוך הסכמים גם לגבי יתרת החופשה המצטיינת וכל הסדר פרטני אחר, כגון עמלה, תוכניות בונוס או תוכניות מניות. בנוסף, סכום דמי המעבר שנקבע בהתייעצות הדדית בין המעביד לעובד ייקבע בהסכם הפשרה. גובה דמי המעבר לרוב נתון למשא ומתן והוא בהחלט בעל חשיבות. לפיכך יהיה זה חכם לבקש עזרה משפטית בעניין זה. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם.

תנאים ביחס להסכם פשרה

לעובד הזכות הסטטוטורית לבטל הסכם פשרה חתום תוך שבועיים. על המעסיק לכלול את זכות המשיכה של העובד בהסכם. בנוסף, כאשר נחתם הסכם פשרה ניתן שחרור סופי בין הצדדים. המשמעות היא שהמעביד והעובד אינם יכולים עוד לתבוע דבר זה מזה למעט מה שנקבע בהסכם הפשרה. הוראת השחרור הסופית כלולה בדרך כלל בסוף ההסכם.

הסכם פשרהזכאות לדמי אבטלה

על הסכם פשרה תמיד לקבוע כי המעסיק לקח יוזמה להפסקת העבודה. לאחר מכן העובד לא יהפוך למובטל באשם. זה חשוב על מנת שהעובד יהיה זכאי לקבל דמי אבטלה. יש להתקיים גם בתנאים הבאים בכדי להבטיח כי העובד זכאי לקבל דמי אבטלה:

  • המעסיק ביקש מהעובד להסכים לפיטורין;
  • הסכם הפשרה מתחשב בתקופת ההודעה המוקדמת;
  • העובד יכול להוכיח שהוא או היא חיפשו ומחפשים עבודה חדשה.

ייעוץ - משא ומתן - עריכת הסכם הפשרה
הצוות שלנו ישמח לייעץ לכם, לנהל משא ומתן עבורכם ולערוך עבורכם את הסכם הפשרה כולו. אנו מייעצים על סבירותו של הסכם הפשרה ומספקים בהירות. אנו בודקים גם את רצונותיך הספציפיים ומבטיחים שתגיע להחלטה שקולה וטובה. בעת המשא ומתן, אנו עוזרים לכם להשיג תוצאה כספית מיטבית עם תנאים מוקדמים טובים

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More