זקוק לעורך דין פלילי?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

דיני ניפשות

משמעות המשפט הפלילי היא שבית המשפט הפלילי ישקול האם מישהו עבר עבירה פלילית ויש להטיל עונש. ניתן להרשיע חשוד רק בעבירה פלילית. זו יכולה להיות עבירה, עבירה קלה כמו נהיגה באור אדום או עבירה פלילית. עבירות עוונות הן עבירות חמורות יותר כמו תקיפה או הונאה.

ישנם מצבים רבים בהם המשפט הפלילי משחק תפקיד. לכן יתכן שתבואו איתו במגע במקרה או במקרה. לדוגמה, אולי אתה לא מבין את זה אחרי מסיבה נחמדה, אבל תעמוד מאחורי ההגה רק עם משקה אחד יותר מדי ותיעצר אחרי בדיקת אלכוהול. במקרה כזה, אתה יכול לצפות לקנס או אפילו הזמנה לדין על השטיח שלך. מצב נפוץ נוסף הוא שתיקים של נוסעים, בשל בורות או חוסר תשומת לב, מכילים סחורה אסורה שנלקחה מחג או סחורה או כסף שהוכרז בצורה שגויה. ללא קשר לסיבה, ההשלכות של מעשים אלו עלולות להיות חמורות והקנסות הפליליים יכולים להגיע עד 8,200 יורו. Law & More בעל מגוון מומחיות:

  • קרבן
  • לשון הרע והשמצה
  • חוק פלילי תעבורה
  • הונאה בסחורות ובזהות
  • הונאה באינטרנט
  • משפט פלילי תאגידי
  • קנאביס/סמים

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

aylin.selamet@lawandmore.nl

מומחיות עורכי הדין הפליליים של Law & More

דיני פלילי תעבורה

דיני פלילי תעבורה

האם אתה מואשם בנהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים? בקש את עזרתנו המשפטית.

הונאה

הונאה

אתה מואשם בהונאה?
אנחנו יכולים לייעץ לך.

תדמית-פלילי-תאגיד

משפט פלילי תאגידי

האם אתה מסתכן בבעיות משפט פלילי תאגידי?
אנחנו יכולים לסייע לך.

הונאה

הונאה

הונאתם?
פתחו בהליך משפטי.

"העבודה היעילה הפכה את זה למחיר סביר עבור החברה הקטנה שלי. אמליץ בחום Law & More לכל חברה בהולנד"

כיצד מתנהל תיק פלילי כללי?

כל מקרה הוא ייחודי. אם תרצה מידע נוסף או יש לך שאלות לגבי המקרה שלך, אתה תמיד יכול לפנות Law & More בטלפון או במייל. כדי לתת לכם מושג על המשפט הפלילי, נסביר להלן כיצד מתנהל תיק פלילי כללי.

שלב 1 - יצירת קשר

אם תעצרו על ידי המשטרה, תועברו לתחנת המשטרה. המשטרה יכולה להחזיק אותך עד 6 שעות לחקירה בתחנת המשטרה, לא סופר את הזמן בין 00:00 ל-09:00. זה חכם להיעזר בעורך דין שכן המשטרה תשאל אותך שאלות על מנת לאסוף ראיות נגדך. ניתן למנות עורך דין ללא תשלום, אך ניתן לבחור גם עורך דין מומחה כמו עורכי הדין מ Law & More.

שלב 2 – החקירה המוקדמת

החקירה המוקדמת מתחילה כבר ברגע החקירה. בשלב זה תצטרכו להתמודד מול המשטרה והפרקליטות אשר יחקרו האם ביצעת את העבירה כחשוד. אם במהלך החקירה או לאחריה נראה כי 6 השעות לא הספיקו לקביעת העובדות, עשוי היועץ המשפטי – עוזר הפרקליט – להחליט לעצור אותך לתקופה ארוכה יותר להמשך חקירה. לא ניתן לעצור יותר בגין עבירות קלות שאין בגינן מעצר זמני.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין הפליליים שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

שלב 3 – הזימון

אם היועץ המשפטי סבור כי יש לפנות לתיק שלך לבית המשפט, תקבל הזמנה לדין מהפרקליטות. בזימון מצוין באיזו עבירה תועמדו לדין והיכן ומתי השופט ידון בתיק. כמו כן, צוין בזימון איזה סוג שופט יכריע בתיק. זה יכול להיות השופט הקנטוני לעבירות (עבירות קלות), שופט המשטרה (בעבירה שדינה מאסר של לא יותר משנה), הלשכה מרובת שופטים (עבירות חמורות יותר נדונות על ידי שלושה שופטים) או שופט כלכלי (לעבירות כלכליות). אתה יכול להתנגד לזימון אם אתה סבור שזומנת שלא כדין. תוכל לעשות זאת תוך 8 ימים לאחר שהזימון נמסר לך (קיבלת את הזימון באופן רשמי). חשוב להיעזר בעורך דין לשם כך.

שלב 4 – הפגישה

דיון מתקיים בכל תיק פלילי. אם מדובר בתיק גדול, הדיון הראשון הוא שימוע פרופורמה. התיק לא יטופל לגופו של עניין, אך ייבדק מה היועץ המשפטי או עורך הדין שלך בכל זאת רוצים לחקור. במקרים קטנים יותר יש לרוב דיון אחד בלבד. אינך מחויב להגיע לשימוע, אך תמיד יש לך הזכות לעשות זאת. אם לא תגיע לדיון, תוכל להסמיך את עורך הדין שלך להגן עליך. אם אינך מגיב כלל לזימון ולא מסמיך את עורך הדין שלך להגן עליך, הרי שמדובר בהיעדרויות. אז הדיון והתיק יטופל ללא נוכחותך. עם זאת, השופט יכול לחייב אותך להגיע לדיון.

שלב 5 – פסק הדין

מתי השופט פוסק תלוי בסוג התיק ואיזה סוג שופט דן בתיק שלך. השופט הקנטוני והשופט המשטרתי גוזרים לעתים קרובות גזר דין בעל פה באופן מיידי. עבור פשעים גדולים יותר יש לעתים קרובות יותר שופטים ואתה תקבל את ההחלטה - פסק הדין - תוך שבועיים לאחר המשפט.

שלב 6 - ערעור

אם אינך מסכים להחלטת השופט, תוכל לערער לבית המשפט של הערעור.

חשוד בעבירה פלילית?
כך ניתן לתבוע אדם על הוצאת דיבה או לשון הרע

תמונת strafrecht

ההליך הפלילי מתחיל בדיווח על פשע למשטרה. אם המשטרה והיועץ המשפטי חושדים בך בביצוע עבירה, אתה חשוד. עם זאת, יכול להיות שאתה טוען שלא ביצע את העבירה, שהמצב המתואר לעיל היה שונה בתכלית. מה אתה יכול לעשות אז?

קודם כל, חשוב לזכור שחשוד הוא חף מפשע עד שהוכחה אשמתו. אתה אשם בעבירה פלילית רק אם בית המשפט הפלילי מצהיר על כך בפסק הדין או התובע הציבורי בצו הפלילי. ניתן לערער על כך בעונש. זה שאתה חשוד לא אומר שאתה גם העבריין. בנוסף, אתה יכול להאשים את מי שמאשים אותך בביצוע עבירה, למשל אם אתה מואשם באנסת הקורבן לכאורה, בלשון הרע. זה אומר שמישהו מאשים אותך בעובדה לא נכונה ופוגע במוניטין שלך או שמשמיצים אותך בכוונה. מדובר בעבירה פלילית. לְהִתְיַעֵץ Law & More למידע נוסף על תביעה בגין לשון הרע ולשון הרע. נשמח לעמוד לרשותכם.

למה לבחור את עורכי הדין הפליליים של Law & More?

עורכי הדין הפליליים של Law & More להציע לך ייעוץ משפטי לאורך כל ההליך הפלילי. אנו יודעים כי הליכים פליליים מלחיצים ולכן מייחסים ערך נוסף לזמינות המתאימה והמיידית שלנו. עורכי דין פליליים טובים הם יקרים, וזו הסיבה Law & More רואה חשיבות לשמור על יחס מחיר/איכות טוב. אנו מטפלים במקרה שלך בזהירות וביושרה. אם ברצונך ליצור איתנו קשר, אנא שלח דואר אלקטרוני אל info@lawandmore.nl או התקשרו ‎+31 40 369 06 80.

שאלות נפוצות

עורך דין פלילי הוא עורך דין המתמחה בליטיגציה פלילית. אתה צריך עורך דין פלילי אם אתה חשוד בביצוע עבירה פלילית. עבירה פלילית היא עבירה על החוק או פשע, שעלולה לגרור סנקציה כמו קנס, עבודות שירות או מאסר.
עורך דין פלילי מסייע לך בהליך הפלילי. אם אתה חשוד בביצוע עבירה פלילית, בדרך כלל עבירה חמורה או עבירה פלילית, הממשלה - התובע הציבורי - תפתח בחקירה פלילית. אם היועץ המשפטי יחליט להעמיד אותך לדין, תצטרך להתייצב בבית המשפט. עורכי הדין הפליליים שלנו יסייעו לך לאורך כל ההליך הפלילי. הם מגנים על האינטרסים שלך במהלך חקירת המשטרה ומגנים על האינטרסים שלך בבית המשפט.
בטרם תחקור במשטרה בפעם הראשונה, תינתן לך אפשרות לפנות לעורך דין. לאחר מכן יוקצה לך עורך דין ללא תשלום. אתה יכול גם לבחור עורך דין שאינו מקבל שכר מהממשלה, כמו עורכי הדין ב Law & More. אנו מקפידים על יחס אישי ומטפלים במקרה שלך כראוי. העלויות נעות בין 195 אירו ל-275 אירו, לא כולל מע"מ, לשעה, בהתאם למורכבות התיק.

התייעצות עם עורך דין פלילי אינה חובה, אך היא הגיונית. רצוי לפנות מיד לעורך דין פלילי במידה והגעתם למשטרה. הסיבה לכך היא שיש לך זכות לסיוע מעורך דין פלילי. המשטרה תשאל אותך שאלות על מנת לאסוף ראיות נגדך. לכן, כדאי שתדעו שאינכם מחויבים להשיב לשאלות המשטרה וכי כדאי לפנות מיידית לעורך דין פלילי המייצג אתכם.

איבדת, למשל, את רישיון הנהיגה ואתה רוצה עורך דין המתמחה בדיני תעבורה פליליים? או שנעצרת בגין החזקת נשק, אלימות, הונאה, תקיפה, הלבנת הון, זיוף או מעילה, אז תוכל להגיע Law & More. נוכל לעזור לך גם במקרים של סמים, כגון החזקת קנבוס, מריחואנה או קוקאין.

נעצרת כשהמשטרה לוקחת אותך לתחנת המשטרה לחקירה. אין חובה לערב עורך דין פלילי אם נעצרתם, אך כדאי לעשות זאת. הסיבה לכך היא שיש לך זכות לסיוע מעורך דין פלילי. עורכי הדין ב Law & More יכול לסייע לך במהלך החקירה ובכל הליך פלילי שלאחר מכן.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More