ישנם מצבים רבים שבהם המשפט הפלילי ממלא תפקיד בחיינו. לכן אנו נתקלים בזה לעתים קרובות בטעות. לדוגמה, תוכלו לחשוב על המצב בו שתיתם משקה אחד יותר מדי והחלטתם לנסוע. אם אתה נעצר לאחר בדיקת אלכוהול יש לך בעיה. במקרה כזה אתה יכול לקנס או אפילו לקבל זימון.

בצורך של עורך דין פלילי?
צור קשר LAW & MORE

צרו קשר

עורך דין פלילי

ישנם מצבים רבים שבהם המשפט הפלילי ממלא תפקיד בחיינו. לכן אנו נתקלים בזה לעתים קרובות בטעות. לדוגמה, תוכלו לחשוב על המצב בו שתיתם משקה אחד יותר מדי והחלטתם לנסוע. אם אתה נעצר לאחר בדיקת אלכוהול יש לך בעיה. במקרה כזה אתה יכול לקנס או אפילו לקבל זימון. מצב שכיח נוסף הוא שעקב בורות או חוסר זהירות, תיקי הנוסעים מכילים חפצים אסורים שנלקחים מחופשה, סחורות או כספים המצוינים בצורה שגויה. ללא קשר לסיבה, התוצאות של מעשים אלה יכולות להיות חמורות, והקנסות הפליליים יכולים לעלות עד לסכום של 8,200 יורו.

תפריט מהיר

כיזם או כמנהל בחברה אתה עשוי להיתקל גם במשפט פלילי כתוצאה מעמדתך העסקית. זה יכול להיות המקרה, לאחר אימות על ידי רשויות מוסמכות, החברה שלך חשודה בהונאה או בעסקאות חריגות. כמו כן, השתתפות בעולם העסקים עלולה להביא ללא ידיעה להפרה כלכלית או להפרה של חקיקה סביבתית שעשויה לחול על העסק שלך. פעולות כאלה יכולות להיות השלכות חמורות על החברה שלך ולהוביל לקנסות גבוהים מאוד. האם אתה מוצא את עצמך במצב כזה או שאתה זקוק למידע נוסף? אנא אל תהססו לפנות לעורכי הדין הפליליים של Law & More.

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

 חייגו +31 (0) 40 369 06 80

למה לבחור Law & More?

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

"העבודה היעילה
עשה את זה במחיר סביר עבור שלי
חברה קטנה. אני אשמח בתוקף
להמליץ Law & More
לכל חברה ב
הולנד."

קורבן החוק הפלילי

זה יכול לקרות שאתה מתמודד עם החוק הפלילי מנקודת המבט של 'הקורבן'. בימים אלה אנו מבצעים יותר רכישות דרך האינטרנט. בדרך כלל הכל הולך כשורה ומקבלים את מה שהזמנת. למרבה הצער, לפעמים זה משתבש: שילמת כסף רב עבור דברים מסוימים כגון טלפון או מחשב נייד, אך המוכר מעולם לא סיפק את הסחורה ואינו מתכוון לעשות זאת. אחרי הכל, אם אתה רוצה ליידע איפה החפצים שלך, המוכר לא נמצא בשום מקום. במקרה כזה אתה עלול להיות קורבן להונאות פליליות.

בנסיבות בהן אתה נתקל בטעות במשפט פלילי, רצוי לפנות לעורך דין מומחה בכתובת Law & More. כל אירוע בהקשר של המשפט הפלילי יכול להיות דרסטי והמעשים בהליכים הפליליים יכולים לעקוב זה אחר זה במהירות. בְּ Law & More אנו מבינים כי מעשי משפט פלילי יכולים להשפיע באופן משמעותי על חייך וזו הסיבה שאנו מתמקדים בפתרון הבעיה של הלקוח במהירות וביעילות. עורכי הדין הפליליים ב Law & More שמחים להציע לך תמיכה משפטית בתחומים של:

• משפט פלילי תעבורתי;
• הונאה;
• משפט פלילי תאגידי;
• הונאה.

מומחיות עורכי הדין הפליליים של Law & More

תנועה

דיני פלילי תעבורה

האם אתה מואשם בנהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים? בקש את עזרתנו המשפטית.

הונאה

הונאה

אתה מואשם בהונאה?
אנחנו יכולים לייעץ לך

משפט פלילי תאגידי

משפט פלילי תאגידי

האם אתה מסתכן בבעיות משפט פלילי תאגידי?
אנו יכולים לסייע לכם

הונאה

הונאה

הונאתם?
התחל הליך משפטי

דיני פלילי תעבורה

כנהג רכב עליכם לשמור על התנהגות מסוכנת. התנהגות כזו לרוב מתרחשת כשיש צריכת אלכוהול בתנועה. אנשים מסתדרים באופן קבוע מאחורי ההגה של המכונית לאחר ששתו יותר מדי. אתה נעצר לאחר בדיקת אלכוהול או שאתה מקבל עונש או זימון? אז חכם לספק לעצמכם עורך דין מומחה. אחרי הכל, נהיגה תחת השפעת אלכוהול ניתנת לעונשים קשים שעשויים לרוץ עד שלושה חודשי מאסר בפועל או קנס של 8,300 אירו ואולי אפילו תקבלו השעיית נהיגה. עם זאת, יתכן שבמהלך החקירות או במהלך בדיקת האלכוהול הופרים הכללים על ידי המשטרה ורשויות השיפוט. יתכן ואף כך שבבדיקת האלכוהול אינה מספקת הוכחה תקפה והיא יכולה לפתור לפיתרון. בחלק מהמקרים, ההשעיה לקנס או לנהיגה אינה חלה. Law & More יש עורכי דין מומחים בתחום דיני פלילי התעבורה ששמחים לספק לך ייעוץ או לסייע לך בהליך. אתה יכול למצוא מידע נוסף על ההתנהגות המסוכנת בתנועה ונהיגה בשכרות על שלנו אתר תנועה.

הונאה

כשאתה נוסע להולנד אתה עובר מכס. באותה עת אינך מורשה לשאת סחורה אסורה. אם זה לא המקרה או אם רשויות המכס מוצאות סחורה אסורה כתוצאה מבורות או מחוסר תשומת לבך, יכולה להיגרם לסנקציה פלילית. למדינת המוצא או הלאום שלך אין השפעה בעניין זה. הסנקציה הנפוצה והנפוצה ביותר היא קנס. אם קיבלתם קנס ואינכם מסכימים, תוכלו להתנגד לכך בשירות התביעה הציבורית בהולנד תוך שבועיים. אם אתה משלם את הקנס באופן מיידי, אתה גם מאשר אישור חוב. זו הסיבה שחשוב קודם להתייעץ עם עורך דין בנוגע למצבכם. צוות עורכי הדין שלנו משיג ידע מומחה ויכול לייעץ ולהדריך אותך בכל הליך. האם אתה זקוק לעזרה או שיש לך שאלות נוספות? אנא צור קשר Law & More. תוכל למצוא מידע נוסף על הסיכונים וההשלכות של נטילת סחורה אסורה בבלוג שלנו: 'המכס ההולנדי'.

דימוי המשפט הפלילימשפט פלילי תאגידי

בימינו, חברות מתמודדות יותר ויותר עם החוק הפלילי. לדוגמא, יתכן כי החברה שלך חשודה בהעלאת החזרי מס שגויים או שהפרת תקנות סביבתיות. עניינים כאלה מורכבים ויכולים להוביל לתוצאות מרחיקות לכת, הן אישיות והן עסקיות. במצב כזה, חשוב להתייעץ במהירות עם עורך דין. עורך דין מומחה לא רק יציין את חובותיך, כמו חובת למסור מידע לרשויות המס, אלא גם יבטיח כי לא תופר את הזכויות שיש לך (כחברה), כמו זכות השתיקה. האם אתה מתמודד עם משפט פלילי כחברה ואתה רוצה ייעוץ או סיוע משפטי במצבך? אתה יכול לסמוך Law & More. למומחים שלנו יש גישה מקצועית ויודעים כיצד הם יכולים לעזור לך להמשיך.

הונאה

בנסיבות מסוימות אתה עלול להרגיש הונאה, למשל כאשר קנית סחורה באינטרנט, שילמת הרבה כסף על כך ואף פעם לא קיבלת אותם, ללא מאפיינים משפטיים של הונאה פלילית. כדי להיות מסוגל לומר כי הונאה היא פלילית במובן המשפטי, חייבים להיות אמיתות או שקרים שהמוכר משתמש בהם כדי למכור משהו. תרמית מתוארת כחוק כמניעה של אדם אחר למסור כסף וסחורה, מבלי שהתכוונה למסור דבר בתמורה. סקרן מה אנו יכולים לעשות למענכם? צרו קשר עם עורכי הדין שלנו. Law & Moreלעורכי הדין יש גישה אישית ויכולים להעריך את מצבך ואת אפשרויותיך.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 (0) 40 369 06 80 לשלוח דואר אלקטרוני אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

צור קשר עם כתום

Law & More B.V.