מחקרים מראים כי 30% מפשיטות הרגל בהולנד נגרמות על ידי חשבוניות שלא שולמו. האם יש לחברה שלך לקוח שעדיין לא שילם? או שאתה אדם פרטי והאם יש לך חייב שעדיין חייב לך כסף? ואז צור קשר עם Law & More עורכי דין לגביית חובות.

לאסוף חשבוניות מצטיינות?
צור קשר LAW & MORE

עורך דין לגביית חובות

מחקרים מראים כי 30% מפשיטות הרגל בהולנד נגרמות על ידי חשבוניות שלא שולמו. האם יש לחברה שלך לקוח שעדיין לא שילם? או שאתה אדם פרטי והאם יש לך חייב שעדיין חייב לך כסף? ואז צור קשר עם Law & More עורכי דין לגביית חובות. אנו מבינים שחשבוניות שלא שולמו הן מאוד מעצבנות ולא רצויות, וזו הסיבה שאנו מסייעים לכם מההתחלה ועד סוף תהליך הגבייה. עורכי הדין לגביית חובות יכולים לעבור איתך גם הליך גבייה חוץ-שיפוטי וגם הליך גבייה שיפוטי. Law & More מכיר גם את חוק העיקול ויכול לסייע לך במקרה של פשיטת רגל. לבסוף, זה לא משנה לנו אם החייב גר בהולנד או שהוקם בחו"ל. בגלל הרקע הבינלאומי שלנו, אנו כשירים לתביעות מורכבות יותר, שנויות במחלוקת או גדולות יותר.

תפריט מהיר

כשמדובר בגביית חובות, אתה בוודאי חושב על סוכנות לגביית חובות או הוצאה לפועל מאשר על עורך דין לגביית חובות. הסיבה לכך היא שלושת הצדדים מסוגלים לגבות חובות מצטיינים. עם זאת, ישנם כמה צעדים מהותיים בתהליך הגבייה אשר באופן כללי ניתן לבצע על ידי עורך דין לגביית חובות:

• רק עורך דין לגביית חובות מורשה לנהל הליכים משפטיים בתביעות שמעל 25.000,00 יורו.
• מורשה לתפוס את העיזבון ואת הכנסתו של חייב
• רק עורך דין לגביית חובות מורשה להגיש עתירה לפשיטת רגל.
• רק עורך דין לגביית חובות מורשה לטפל בתיקים לגביית חובות בינלאומיים.
• מוסמך לפתור מחלוקות משפטיות. עורך דין לגביית חובות מתאים יותר לספק פתרונות בהתאמה אישית ולהעריך ולהפריך את ההגנות.

לעיתים קרובות קורה שבמהלך הליך גבייה, עדיין יש צורך לעבור מסוכנות גבייה או הוצאה לפועל לעורך דין גבייה. במצב כזה קל ומאורגן יותר להיות מייד עם אותה חברה, שם אתה כבר מוכר וכבר הוקם קובץ עבורך.

רובי ואן קרסברגן

רובי ואן קרסברגן

עו"ד

 חייגו +31 40 369 06 80

למה לבחור Law & More?

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

"קבלתי
ייעוץ מקצועי
בתוך הזמן המוסכם. "

הגישה של סוכנות גביית החובות

לכל הליך איסוף יש לנקוט במספר צעדים. הצעד הראשון הוא ליידע את החייב כי הוא אינו ממלא את חובת התשלום שלו. זאת מכיוון שעליך לתת לו את האפשרות לשלם תוך פרק זמן סביר ללא עלויות נוספות. עליכם לשלוח לחייב תזכורת בכתב לכך. תזכורת זו נקראת הודעת ברירת מחדל. תקופה של ארבעה עשר יום נחשבת בדרך כלל כתקופה סבירה במסגרתה מתבקש החייב לשלם את התביעה. כמובן, Law & Moreעורכי הדין יכולים לערוך עבורך הודעת ברירת מחדל.

אם לא נשלחה הודעה על מחדל, השופט ידחה כל תביעה לפיצויים. עם זאת, ישנם מצבים בהם אין צורך לשלוח הודעת ברירת מחדל, למשל, קיום ההסכם אינו אפשרי לצמיתות. עם זאת, רצוי לשלוח תמיד הודעת ברירת מחדל כאמצעי זהירות. אם לא נענה לבקשת התשלום, נוכל להתחיל בתהליך הגבייה.

ארבעת השלבים מימין לאוסף

צור קשר Law & More תמונה

צור קשר Law & More

האם אתה מתמודד עם לקוח שאינו משלם? איש קשר Law & More

תמונה בלתי חוקית של איסטרייבק

הודעה על ברירת מחדל

אנו מבקשים מהחייב לשלם באמצעות הודעת ברירת מחדל

תמונה מיניאלית של פאזל

שלב חביב

אנו מסדרים משא ומתן על מנת לגרום לחייב לשלם או להסדר תשלומים

תמונת פאזל גרכנית

שלב שיפוטי

אנו מתחילים בהליך משפטי ותופסים רכוש במידת הצורך

מדגם1X1_

שלבי תהליך הגבייה

ישנם שני שלבים אפשריים בתהליך הגבייה: השלב החביב, המכונה גם השלב החוץ-שיפוטי, והשלב השיפוטי.

שלב חביב
אם היחסים בין הצדדים טובים, רצוי לעבור תחילה את השלב החביב. בשלב זה אנו מנסים לעודד את החייב לשלם באמצעות תזכורות בכתב ויצירת קשר טלפוני. יתכן שדיונים ומשא ומתן אלה יובילו להסדר תשלומים. אנו ממליצים לקבוע הסדר תשלומים. עורכי הדין לגביית חובות יכולים לטפל בזה. היתרון של שלב חביב הוא בכך שהיחסים בין הצדדים לרוב אינם נפגעים ושלא חבות עלויות בגין הליכים משפטיים.

שלב שיפוטי
אם לא ניתן לסיים את השלב החביב עם תשלום על ידי החייב או באמצעות הסדר תשלומים, ניתן לפתוח בהליכים משפטיים. אפשר גם לדלג על שלב החביבות ולהתחיל בהליכים משפטיים באופן מיידי. בשלב משפטי אנו טוענים לתשלום הסכומים העומדים בתשלום ועלויות הגבייה בפני בית המשפט. לפני תחילת ההליכים המשפטיים יתכן שניתן יהיה לתפוס את רכושו של החייב. זה נקרא פרכוס שמרני. עיקול דעה קדומה נועד להבטיח כי החייב אינו מסוגל להעביר רכוש לפני שפסק בית המשפט, כך שתוכל למעשה לשלם את עלויותיך מהחייב. אם השופט מקצה את תביעתך, עיקול הזהירות המונע יוסב לעיקול בר-השגה. משמעות הדבר היא כי הנכסים המצורפים עשויים להימכר על ידי ההוצאה לפומבי אם החייב עדיין לא משלם. התמורה של נכסים אלה תשמש לתשלום התביעה שלך. Law & Moreעורכי הדין לגביית חובות הם בעלי ניסיון בתחום דיני העיקול והם שמחים לסייע לכם במהלך ההליכים המשפטיים.

מניעת סיכונים
Law & More מספק גם תמיכה למניעת סיכונים הקשורים לתשלום ואיחור בתשלום. לדוגמה, אנו ממליצים ללקוחות לכלול בתנאים הכלליים שלהם תנאי תשלום שיכולים להימנע מעמימות במקרה של תשלום מאוחר. האם תרצה לקבל מידע נוסף על כך? אנא צרו קשר עם עורכי הדין לגביית חובות של Law & More.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.