האם אתה מחפש עורך דין לגביית חובות בהולנד?

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

 אנו רגילים לעבוד עבור לקוחות מקומיים ובינלאומיים.

 רמת שירות גבוהה לכל לקוח, אנשים פרטיים, חברות או מכונים.

 אנחנו זמינים. גם היום.

עורך דין לגביית חובות

מחקרים מראים כי 30% מפשיטות הרגל בהולנד נגרמות על ידי חשבוניות שלא שולמו. האם יש לחברה שלך לקוח שעדיין לא שילם? או שאתה אדם פרטי והאם יש לך חייב שעדיין חייב לך כסף? ואז צור קשר עם Law & More עורכי דין לגביית חובות. אנו מבינים שחשבוניות שלא שולמו הן מאוד מעצבנות ולא רצויות, וזו הסיבה שאנו מסייעים לכם מההתחלה ועד סוף תהליך הגבייה. עורכי הדין לגביית חובות יכולים לעבור איתך גם הליך גבייה חוץ-שיפוטי וגם הליך גבייה שיפוטי. Law & More מכיר גם את חוק העיקול ויכול לסייע לך במקרה של פשיטת רגל. לבסוף, זה לא משנה לנו אם החייב גר בהולנד או שהוקם בחו"ל. בגלל הרקע הבינלאומי שלנו, אנו כשירים לתביעות מורכבות יותר, שנויות במחלוקת או גדולות יותר.

כשמדובר בגביית חובות, אתה בוודאי חושב על סוכנות לגביית חובות או הוצאה לפועל מאשר על עורך דין לגביית חובות. הסיבה לכך היא שלושת הצדדים מסוגלים לגבות חובות מצטיינים. עם זאת, ישנם כמה צעדים מהותיים בתהליך הגבייה אשר באופן כללי ניתן לבצע על ידי עורך דין לגביית חובות:

למה לבחור Law & More?

נגיש בקלות


Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה


עורכי הדין שלנו מקשיבים למקרה שלך ומציגים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית


שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4
"קיבלתי ייעוץ מקצועי בזמן המוסכם."

תוכנית צעד אחר צעד לתהליך גביית חובות

1. שלב ידידותי. אם טענתך ניתנת לגבייה, אז תחילה ניתן להתחיל הליך ידידותי על ידי עורכי הדין לגביית חובות Law & More. בשלב זה, אנו מנסים לשכנע את החייב לשלם באמצעות מכתבים ו/או שיחות טלפון, וייתכן שיגדלו עם ריבית סטטוטורית ועלויות גבייה מחוץ לבית המשפט.

2. משא ומתן. האם יש לך יחסים טובים עם הצד שכנגד והיית רוצה לשמור על מערכת יחסים טובה זו? בשלב זה אנו מנסים להגיע להסכמה בין הצדדים באמצעות משא ומתן ולערוך למשל הסדר תשלומים.

3. שלב שיפוטי. מעבר הליך חביב אינו חובה. אם החייב שלך אינו משתף פעולה, עורכי הדין שלנו לגביית חובות יכולים לערוך זימון ולשלוח אותו לחייב שלך. עם הזימון, החייב נקרא להתייצב בבית המשפט במועד ספציפי. בשלב משפטי אנו תובעים את תשלום הסכומים ואת עלויות הגבייה לפני בית המשפט.

4. פסק הדין. לאחר שקיבל החייב את זימון ההזמנה, תינתן לו ההזדמנות להגיב בכתב על ההזמנה. אם החייב אינו מגיב והוא אינו מופיע בדיון, השופט יתן פסק דין בהעדר בו הוא נעתר לתביעתך. המשמעות היא שחייב חייב לשלם את החשבונית, את הריבית הקבועה, את עלויות הגבייה ואת עלויות ההליך. לאחר שניתן פסק דין על ידי השופט, פקיד השופט יגיש פסק דין זה לחייב.

5. פסק הדין. לפני תחילת ההליכים המשפטיים, ניתן לתפוס את רכושו של החייב. זה נקרא התקשרות שמרנית. מצורף לשימור נועד להבטיח כי החייב אינו יכול להיפטר מנכסים כלשהם לפני שהשופט יקבל החלטה, כך שתוכל למעשה לגבות את החובות שלך מהחייב. אם השופט נעתר לתביעתך, הקובץ המצורף שלפני השיפוט יוסב לעיקול הוצאה לפועל. המשמעות היא שהנכסים שנתפסו עשויים להימכר בפומבי על ידי השופט אם החייב עדיין לא ישלם. התביעה שלך תשולם עם ההכנסות מנכסים אלה.

גישתו של עורך הדין לגביית חובות

יש לבצע את השלבים המתוארים לעיל עבור כל הליך איסוף. אבל ממה אפשר לצפות Law & Moreעורכי דין לגביית חובות כשעוברים את השלבים האלה?

• ניתוח וייעוץ לגבי עמדתך המשפטית
• קשר ישיר ואישי, הן בטלפון והן בדואר אלקטרוני
• איכות ומעורבות
• לפעול ולהגיב במהירות וביעילות
• ישיבה על גבי המארז
• תמיד לחשוב קדימה ולהכין את הפעולות הבאות

עורך דין גביית חובות פעילויות

• מעקב אחר תנאי התשלום וסקירת חשבוניות
• משא ומתן עם חייבים
• ניסוח ושליחת הודעת ברירת מחדל
• מניעת מרשם ושימוש בהפרעה
• ניסוח הזימון
• ניהול הליכים משפטיים
• תפיסה וביצוע הוצאה לפועל
• טיפול בתיקי גביית חובות בינלאומיים

שאלות נפוצות

מהו חוק גביית חובות?
חוק גביית החובות בהולנד נוגע לגבייה (חוץ -שיפוטית) של תביעות כספים. כאשר אתה מוסר חשבוניות תשלומים לעורכי דין לגביית חובות, אתה נותן מעין הרשאה לעורכי הדין לגביית חובות בהתאם לחוק גביית החובות לגבות את תביעותיך החובות. זהו יתרון, למשל, לאנשים פרטיים או לחברות שיש להן מעט מדי זמן בעצמם או שרוצות להתמקד בעיקר בעסקי הליבה שלהן. בנוסף, כל מיני סוגים של כללים מצורפים (אוסף) חשבוניות יוצאות מן הכלל, למשל בכל הנוגע לקיום ורישום, ויש כמה גורמים מעורבים. זה הופך את חוק גביית החובות למעניין, אך מורכב. לכן מומלץ לפנות לעורך דין גביית חובות כשיש לך תביעות מצטיינות. Law & Moreעורכי הדין הם מומחים בתחום דיני גביית החובות ושמחים לעזור לך.
מהי הודעת ברירת מחדל?
הצעד הראשון שיש לנקוט הוא ליידע את החייב כי לא עמד בחובת התשלום שלו. עליך לתת לו את האפשרות לשלם תוך פרק זמן סביר ללא עלויות נוספות. אתה שולח תזכורת בכתב לחייב, זה נקרא הודעת ברירת מחדל. תקופה של ארבעה עשר ימים נחשבת בדרך כלל כתקופה סבירה שבתוכה מתבקש החייב עדיין לשלם את התביעה. באופן טבעי, Law & Moreעורכי הדין לגביית חובות יכולים להכין עבורך הודעת ברירת מחדל. אם לא נשלחה הודעת ברירת מחדל, בית המשפט ידחה כל תביעה לפיצויים. עם זאת, ישנם מצבים בהם אין צורך בשליחת הודעת ברירת מחדל, למשל מילוי ההסכם הוא בלתי אפשרי לצמיתות. עם זאת, מומלץ לשלוח תמיד הודעת ברירת מחדל רק ליתר ביטחון. אם בקשת התשלום לא נענתה, נוכל להתחיל בתהליך הגבייה.
לאיזה מידע צריך עורך דין גביית חובות?
• פרטי הנושה והחייב
• מסמכים הקשורים לחוב (מספר חשבונית ותאריך)
• הסיבה שהחוב עדיין לא משולם
• הסכם או הסדרים אחרים שהחוב מתייחס אליהם
• תיאור ברור והצדקה של הסכומים החייבים
• כל התכתבות בין הנושה לבין החייב בנוגע לחוב
מניעת סיכונים: איך עושים זאת?
Law & More מציעה גם תמיכה למניעת סיכונים הקשורים לתשלום ואיחור בתשלומים. לדוגמה, אנו מייעצים ללקוחות לכלול את תנאי התשלום בתנאים כלליים שיכולים למנוע עמימות במקרה של איחור בתשלום. האם תרצה מידע נוסף בנושא זה? אנא צור קשר עם עורכי הדין לגבייה של Law & More.
חייב מבוסס בחו"ל?
האם החייב שלך נמצא בחו"ל? במקרה זה, גורמים שונים עשויים לשחק תפקיד, כגון שפה, תרבות והרגלי תשלום אחרים, מה שאומר שהסיכונים בהליך הגבייה גדולים יותר מאשר עם חייבים ממדינתם. עם זאת, לעורכי דין גביית חובות של Law & More, גורמים אלה אינם מהווים מכשול. לא ניתן לגבולות לעצור אותנו ולכן אנו שמחים להדריך אותך בתהליך גבייה בו החייב התבסס בחו"ל, באירופה או מחוצה לה. האם תרצה לדעת מה אנו יכולים לעשות עבורך כאשר אתה מתמודד עם חייב זר? אנא צור קשר Law & More. עורכי הדין שלנו ישמחו לסייע לכם.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl