עבור כולם, גירושין הם אירוע חשוב. זו הסיבה שעורכי הדין לגירושין עומדים לשירותכם בעצה אישית. השלב הראשון בגירושין הוא להתקשר לעורך דין לגירושין. גירושין מוגדרים על ידי השופט ורק עורך דין רשאי להגיש בקשה לגירושין לבית המשפט.

זקוק לעזרה עם ההפרדה שלך?
צור קשר עם חוקרי המפלגה שלנו

עורך דין גירושין

עבור כולם, גירושין הם אירוע חשוב. זו הסיבה שעורכי הדין לגירושין עומדים לשירותכם בעצה אישית.

תפריט מהיר

השלב הראשון בגירושין הוא להתקשר לעורך דין לגירושין. גירושין מוגדרים על ידי השופט ורק עורך דין רשאי להגיש בקשה לגירושין לבית המשפט. ישנם היבטים משפטיים שונים בהליכי גירושין עליהם יתן השופט פסק דין. דוגמאות להיבטים משפטיים אלה הם:

• כיצד מחולקים הנכסים המשותפים שלך?
• האם בן זוגך לשעבר זכאי לחלק מהפנסיה שלך?
• מה עם השלכות המס של גירושיך?
• האם בן זוגך זכאי לדמי מזונות?
• אם כן, מה סכום המזונות בחודש?
• ואם יש לכם ילדים, כיצד מטפלים בנושאים הקשורים לילדים?
• כיצד מסדרים מזונות ילדים?

עורכי הדין לגירושין שלנו תומכים בכם

ישנם כמה היבטים ליישוב גירושין. עורך דין גירושין מ- Law & More יכול לסייע ולהדריך אותך בסידור ההיבטים הללו ככל האפשר. עורכי הדין שלנו מתמחים בתחום דיני משפחה. האם אתה סקרן מה אנו יכולים לעשות עבורך? אז אנא צרו קשר Law & More.

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

 חייגו +31 (0) 40 369 06 80

למה לבחור Law & More?

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

"Law & More עורכי דין

מעורבים ו

יכול להזדהות עם

הבעיה של הלקוח"

עורכי הדין לגירושין שלנו הם בעלי גישה אישית והם יעבדו אתכם למציאת פתרונות מתאימים לעתיד. אנו בודקים כל היבט משפטי ושואפים להגיע לתוצאה הטובה ביותר האפשרית עבורך.

הנושאים שאנו יכולים לעזור לכם הם:

• ברית גירושין;
• תוכנית הורות;
• הסכם טרום נישואין;
• חלוקת נכסים משותפים;
• מזונות ילדים;
• מזונות שותפים;
• זכויות גישה לילדים;
• פנסיה;
• חובות;
• השלכות פיסקליות.

זקוק לעורך דין לגירושין?

מזונות ילדים

מזונות ילדים

לגירושים יש השפעה גדולה על ילדים. לכן אנו מייחסים ערך רב לאינטרסים של ילדיכם

בקש גירושין

בקש גירושין

יש לנו גישה אישית ואנחנו עובדים יחד איתך לקראת פיתרון מתאים

מזונות שותפים

מזונות שותפים

אתה מתכוון לשלם או לקבל מזונות? וכמה? אנו מדריכים ועוזרים לכם בכך

לחיות בנפרד

לחיות בנפרד

האם אתה רוצה לחיות בנפרד? אנו עוזרים לכם

פגישה עם עורך הדין לגירושין? כך אתה מכין!

אתה ובן זוגך קיבלת את ההחלטה. אתה מתגרש. אבל מה הלאה? הצעד החשוב הראשון לאחר החלטה מרחיקת לכת זו הוא להתקשר לעורך דין לגירושין. הרי כשמתיישבים גירושין, מתעוררים לא רק סוגיות מעשיות אלא גם משפטיות: מה יקרה לבית המשותף שלכם ולמשכנתא שנחה, למשל? כיצד יוסדר חלוקת החיסכון וחשבונות הבנק שלך? ומי ידאג לטיפול היומיומי או הכספי בילדיכם? בכדי שתוכלו לעזור לכם ככל האפשר עם סידור ותיעוד כל הסוגיות המשפטיות סביב הגירושין, חשוב שעורך הדין לגירושין שלכם יהיה עם כל המידע והתיעוד הדרושים.

מידע על המינוי

בזמן ההכנות לפגישה עם עורך הדין לגירושין, חשוב שתדונו במספר סוגיות חשובות עם בן / בת הזוג לשעבר. איך אתה רואה את העתיד לאחר הגירושין לגבי ביתך המשותף, המצב הכלכלי וילדיך האפשריים? אם כבר היה הסכם לפני המינוי, למשל בנוגע לבית או הטיפול היומיומי במגע עם ילדיך, אז עורך דין גירושין משותף יכול לרשום בקלות ובמהירות הסכמים אלה בהסכם גירושין ותכנית הורות.

האם לא ניתן לדון ולקיים סידורים משותפים עם בן / בת הזוג לשעבר? אז אתה יכול להתקשר לעורך דין גירושין משלך אשר ישאף להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך. במקרה כזה, עדיין מומלץ, לקראת הפגישה עם עורך הדין לגירושין, לשאול את עצמכם אילו סוגיות חשובות תרצו להסדיר ובאיזו דרך. לדוגמא, האם תרצה להמשיך לגור בבית ולטפל בילדים שלך מדי יום? במקרה כזה עורך הדין לגירושין יכול לומר לך בדיוק מה ניתן וצריך לתאם וכיצד לממש את ההסדרים הללו.

• האם אתה אדם אינדיבידואלי?
• האם אתה זקוק לייעוץ משפטי?
• האם אתה רוצה תובנה ברורה לגבי עמדתך המשפטית?

צרו קשר ישירות דרך הכפתור.
אנו נתקשר אליכם בהקדם האפשרי.

עורכי הדין לגירושין שלנו תומכים בכם

אילו מסמכים עלי להביא?

חשוב לאסוף כמה מסמכים חשובים ולהביא אותם לפגישה עם עורך הדין לגירושין. ראשית כל, עליכם להביא את ספר הנישואין או את הסכם המגורים שלכם ואולי גם שטר עם ההסכם לפני הנישואין. תיעוד זה מספק לעורך הדין תובנות לגביך ושותפיך לשעבר את המעמד המשפטי ומהווה נקודת המוצא להסכמים נוספים. האם יש לך ולבן זוגך לשעבר בית (שכור) ביחד? אם כן, תצטרך להביא איתך את שטר המשכנתא או הסכם השכירות שלך לפגישה. המצב הכלכלי שלך רלוונטי גם בהקשר של הגירושין. אתה יכול לספק לעורך דין גירושין סקירה כללית על חשבונות הבנק ו / או חשבונות החיסכון שלך, דוחות שנתיים ושלושת החזרי המסים האחרונים. ולבסוף, חשוב גם מידע על הפנסיות, הביטוחים וכל החובות שהזנת.

גירושין וילדים

כשילדים מעורבים, חשוב שגם הצרכים שלהם ישקלו. אנו דואגים שנלקחים בחשבון צרכים אלה ככל האפשר בתקנה. עורכי הדין לגירושין שלנו יכולים לערוך יחד איתך תוכנית הורות במסגרתה נקבע חלוקת הטיפול בילדיך לאחר הגירושין. אנו יכולים גם לחשב את סכום דמי המזונות שיש לשלם או לקבל.

האם אתה כבר גרוש והאם יש לך סכסוך לגבי, למשל, ציות לדמי מזונות בן / בת הזוג או הילד? או שיש לך סיבה להאמין שלבן זוגך לשעבר יש כעת מספיק משאבים כספיים כדי לטפל בעצמו או בעצמה? עורכי הדין לגירושין שלנו יכולים גם לספק לך סיוע משפטי במקרים כאלה.

חברה וגירושין

האם יש לך חברה משלך ואת מתגרשת? אז אתה צריך לקחת בחשבון היבטים נוספים. שאלות שעורכי הדין לגירושין שלנו ינתחו יחד איתך כוללות:

• יש לך מניות?
• האם המניות הללו שייכות לקהילת הרכוש?
• מה קורה לחברה שלך?
• מהן השלכות הפרידה על החברה שלך?
• מהן השלכות המס?

עורכי הדין לגירושין שלנו מכירים הן בתחום דיני המשפחה והן את הידע היזמי ולכן הם ממוקמים באופן אידיאלי לספק לכם עזרה משפטית ומיסית במקרים אלה. האם אתה זקוק לעורך דין לגירושין? איש קשר Law & More.

גישה והכוונה אישית

אמנם אנו ממליצים על הכנה כלשהי לפני התייעצות עם עורך הדין לגירושין, אך אנו ב Law & More הבינו שגירושין הם אירוע מרחיק לכת בחייכם וייתכן שלא תוכלו לדמיין ולבטל את עתידכם ישירות לאחר הגירושין. זו הסיבה Law & Moreלעורכי הדין לגירושין יש גישה אישית ויחד איתך ואולי גם בן זוגך לשעבר נקבע את מצבך המשפטי במהלך השיחה על סמך התיעוד. אנו ממפה את החזון שלך ואת המשאלות שלך לעתיד. עורכי הדין לגירושין של Law & More הם מומחים בתחום בני אדם ודיני משפחה ושמחים להנחות אתכם, יתכן יחד עם בן / בת הזוג, דרך הליך הגירושין.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו לנו דואר אלקטרוני:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.