האם אתה ובן זוגך לשעבר יש ילדים יחד? אז מזונות ילדים הם חלק חשוב מהסכמי הכספים שצריך לערוך במהלך הליך הגירושין. מזונות ילדים הם הסכום שההורה שאינו סיעודי תורם לטיפול וגידולם של הילדים.

האם אתה רוצה חישוב תמיכה לילד?
קבל קשר איתי LAW & MORE

מזונות ילדים

האם אתה ובן זוגך לשעבר יש ילדים יחד? אז מזונות ילדים הם חלק חשוב מהסכמי הכספים שצריך לערוך במהלך הליך הגירושין. מזונות ילדים הם הסכום שההורה שאינו סיעודי תורם לטיפול וגידולם של הילדים.

תפריט מהיר

רמת מזונות ילדים

בהתייעצות, אתה ובן זוגך לשעבר יכולים להסכים על סכום מזונות הילד. הסכמים אלה ייקבעו בתוכנית הורות. אם אינך מצליח להגיע להסכם ביחד, אחד מעורכי הדין שלנו ישמח לסייע לך. אנו יכולים לעזור בתהליך המשא ומתן, לקבוע את סכום מזונות הילד עבורך ולגבש תוכנית הורות. אנו מטפלים בקביעת מזונות הילדים על ידי ביצוע חישוב תחזוקה.

השופט לא יסתכל רק על מצבו הכלכלי של מקבל מזונות הילדים, אלא גם על מצבו הכלכלי של משלם מזונות הילד. על בסיס שני המצבים בית המשפט יקבע אז את סכום מזונות הילד.

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

 חייגו +31 (0) 40 369 06 80

זקוק לעורך דין לגירושין?

עורך דין גירושין

עורך דין גירושין

גירושין הם תקופה קשה. אנו מסייעים לך בתהליך כולו

בקש גירושין

בקש גירושין

יש לנו גישה אישית ואנחנו עובדים יחד איתך לקראת פיתרון מתאים

מזונות שותפים

מזונות שותפים

אתה מתכוון לשלם או לקבל מזונות? וכמה? אנו מדריכים ועוזרים לכם בכך

לחיות בנפרד

לחיות בנפרד

האם אתה רוצה לחיות בנפרד? אנו עוזרים לכם

"Law & More עורכי דין

מעורבים ו

יכול להזדהות עם

הבעיה של הלקוח"

חישוב מזונות ילדים

חישוב תחזוקה הוא חישוב מורכב למדי מכיוון שיש לקחת בחשבון גורמים רבים. Law & More ישמח לבצע עבורכם את חישוב התחזוקה.

קביעת הצורך
ראשית כל, יש לקבוע את צרכי הילדים. זה מבוסס על ההכנסות כפי שהיו רגע לפני הגירושין. אם יש עלויות מיוחדות, כמו בית ספר בינלאומי או טיפול בילדים, ניתן להגדיל את העלויות בהתאם.

קביעת יכולת פיננסית
לאחר שנקבעו צרכי הילדים, נעשה חישוב יכולת נשיאת עומס עבור שני הצדדים. חישוב זה קובע האם לאחראי האחזקה יש יכולת כלכלית מספקת בכדי להיות מסוגל לשלם מזונות. על מנת לקבוע את היכולת הכספית של האדם שצריך לשלם מזונות, ראשית יש לקבוע את הכנסתו. קצבת הילד הינה הכנסה בסיסית, תוך התחשבות בכל מקורות ההכנסה, כגון שכר, גמלה ותקציבו הקשור של הילד.

הנחת טיפול
להורה שיצטרך לשלם מזונות ואשר יש לו קשר עם הילדים יש גם עלויות לטיפול בילדים. זה כולל עלויות עבור קניות, נסיעה הלוך ושוב. באופן עקרוני, אחוז מסוים מהעלויות נכלל בחישוב

גובה האחוז תלוי במספר ימי הביקור בשבוע. הורה שיש לו בממוצע יום אחד בשבוע טיפול לילד, מקבל למשל 15% הנחה על טיפול והורה שמטפל בילד 35 ימים בשבוע מקבל XNUMX% הנחה על טיפול.

השוואת יכולת נשיאה
השלב האחרון לחישוב גובה התמיכה לילד הוא ביצוע משוואת נושאת עומס. במשוואה זו עלויות הילדים מתחלקות בינך לבין בן / בת הזוג לשעבר ביחס לאמצעי התמיכה שלהם. כושרו של הזכאי לתחזוקה מושווה ליכולתו של האחראי לשלם אחזקה. לאחר מכן, כל הנחת טיפול תחול ותותאם במידת הצורך. היקף התמיכה מיועד בעיקר לתמיכה בילדים. אם עדיין יש מקום אחר כך, השופט יכול גם לקבוע מזונות של שותף נטו.

האם תרצה לדעת איך ייראה מצבך הכלכלי לאחר גירושיך? אנא צור קשר Law & More ויחד נוכל לקבוע כמה מזונות ילדים עליכם לשלם או לקבל.

מזונות ילדים

שינוי מזונות ילדים

אם לא ניתן לשנות את מזונות הילד בהתייעצות עם בן זוגך לשעבר, נוכל להגיש בקשה לשינוי עבורך בבית המשפט. אנו יכולים לעשות זאת אם יש נסיבות משתנות או אם, לדבריך, בית המשפט קבע את התחזוקה בצו המקורי על בסיס מידע שגוי או לא שלם.

אתה יכול לחשוב על המצבים הבאים, למשל:

• פיטורים או אבטלה
• פינוי הילדים
• עבודה חדשה או אחרת
• להתחתן בשנית, לחיות ביחד או להתקשר בשותפות רשומה
• שינוי הסדר הקשר

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו לנו דואר אלקטרוני:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.