האם אין לך או לבן זוגך לשעבר הכנסה מספקת לחיות לאחר הגירושין? אז על השותף האחר מוטלת החובה לשלם מזונות לבן הזוג לשעבר.
מתי אתה זכאי לקבל מזונות מבן זוגך לשעבר? באופן עקרוני אתה זכאי לדמי מזונות אם לאחר הגירושין אין לך הכנסה מספקת כדי לפרנס את עצמך.

זקוק לעזרה בכדי לחשב את יישום הפרטנר?
קבל קשר איתי LAW & MORE

מזונות שותפים

האם אין לך או לבן זוגך לשעבר הכנסה מספקת לחיות לאחר הגירושין? אז על השותף האחר מוטלת החובה לשלם מזונות לבן הזוג לשעבר.

תפריט מהיר

מתי אתה זכאי לקבל מזונות מבן זוגך לשעבר?
באופן עקרוני, אתה זכאי למזונות שותפים אם לאחר הגירושין אין לך הכנסה מספקת לפרנסתך. רמת החיים שלך בזמן הנישואין תילקח בחשבון כדי לקבוע אם אתה זכאי למזונות שותפים. בפועל, אחד משני השותפים יקבל את הזכות למזונות. ברוב המקרים זו האישה, במיוחד אם היא הייתה אחראית לרוב הטיפול בבית ובילדים. במקרה כזה, לאישה אין לעתים קרובות הכנסה או הכנסה מוגבלת מעבודה חלקית. במצב בו הגבר מילא את תפקיד 'בעל הבית' והאישה עשתה קריירה, הגבר יכול בעקרון לתבוע מזונות שותפים.

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

 חייגו +31 (0) 40 369 06 80

זקוק לעורך דין לגירושין?

מזונות ילדים

מזונות ילדים

לגירושים יש השפעה גדולה על ילדים. לכן אנו מייחסים ערך רב לאינטרסים של ילדיכם

בקש גירושין

בקש גירושין

יש לנו גישה אישית ואנחנו עובדים יחד איתך לקראת פיתרון מתאים

מזונות שותפים

עורך דין גירושין

גירושין הם תקופה קשה. אנו מסייעים לך בתהליך כולו

לחיות בנפרד

לחיות בנפרד

האם אתה רוצה לחיות בנפרד? אנו עוזרים לכם

"Law & More עורכי דין

מעורבים ו

יכול להזדהות עם

הבעיה של הלקוח"

רמת מזונות שותפים

בהתייעצות, אתה ובן זוגך לשעבר יכולים להסכים על סכום מזונות השותף. אם אינך מצליח להגיע להסכמה ביחד, אחד מעורכי הדין שלנו ישמח לסייע לך. לא רק נוכל לעזור לך בתהליך המשא ומתן, אלא נוכל גם לקבוע את סכום מזונות השותף עבורך. אנו עושים זאת על ידי ביצוע חישוב תחזוקה.

השופט לא יסתכל רק על מצבו הכלכלי של מקבל האחזקה, אלא גם על מצבו הכלכלי של משלם האחזקה. על בסיס שני המצבים, בית המשפט יקבע אם אחד מכם זכאי לקבל מזונות, ואם כן, את סכום המזונות. במקרים מסוימים, יתכן שלמעשה אתה זכאי לתחזוקת שותפים, אך הפרטים הכספיים של בן זוגך לשעבר מראים שהוא או היא פשוט לא מסוגלים לשלם מזונות של שותף.

חישוב תחזוקה

חישוב תחזוקה הוא חישוב מורכב למדי מכיוון שיש לקחת בחשבון גורמים רבים. Law & More ישמח לבצע עבורכם את חישוב המזונות של השותף. .

קביעת הצורך
סכום מזונות השותפים תלוי בצורך של מי שמקבל מזונות וביכולתו של האדם שצריך לשלם מזונות. על מנת לקבוע את צרכיו של מקבל המזונות, יש להניח תקן של כ 60% מההכנסה המשפחתית נטו בניכוי עלויות של ילדים כלשהם.

קביעת יכולת פיננסית
חישוב יכולת נשיאת עומס נעשה לשני הצדדים. חישוב זה קובע האם לאחראי האחזקה יש יכולת כלכלית מספקת בכדי להיות מסוגל לשלם מזונות. על מנת לקבוע את היכולת הכספית של האדם שצריך לשלם מזונות, ראשית יש לקבוע את הכנסתו. משלם המזונות רשאי לנכות תחילה מספר עלויות מהכנסה זו. מדובר בעיקר בעלויות שעל משלם המזונות להיות חייב בכדי לסיים את ההוצאות (עלויות).

השוואת יכולת נשיאה
לבסוף, יש לבצע השוואה בין יכולת נשיאת עומס. השוואה זו משמשת לחישוב סכום האחזקה שלצדדים יש חופש כלכלי שווה. היקף נושה האחזקה מושווה להיקף חייב המזונות. הרעיון שעומד מאחורי זה הוא שנושה האחזקה לא צריך להיות במצב כלכלי טוב יותר מחייב האחזקה כתוצאה מתשלום האחזקה.

האם תרצה לדעת מה יהיה מצבך הכלכלי לאחר גירושיך? איש קשר Law & More ואנחנו יכולים לעבוד איתך כדי לקבוע כמה מזונות תצטרך לשלם או לקבל.

מזונות שותפים

החלפת מזונות

אם ברצונך לבטל או לשנות את מזונות השותפים באופן חד צדדי, יש לעשות זאת באמצעות בית המשפט. אנו יכולים להגיש בקשה לשינוי בבית המשפט בשמך. בית המשפט יכול לשנות את מזונות השותפים, כלומר להגדיל, להקטין או להגדיר לאפס. על פי החוק, אז חייב להיות 'שינוי נסיבות'. אם בית המשפט ימצא כי אין שינוי בנסיבות, בקשתך לא תתקבל. מושג זה אינו מוסבר עוד יותר בחוק ולכן יכול לעסוק במגוון רחב של נסיבות. בפועל, לרוב הדבר כרוך בשינוי בנסיבות הכספיות של אחד מהשותפים לשעבר.

סיום מזונות שותפים
החובה לשלם מזונות של שותפים עשויה להסתיים במצבים הבאים:

• במקרה של מותך או בן זוגך לשעבר;
• אם תוקפה של תקופת האחזקה המרבית שקבע בית המשפט;
• אם מי שמקבל תחזוקה מתחתן שוב, נכנס לשותפות רשומה או מתחיל לחיות יחד;
• אם הנסיבות הכספיות השתנו ומי שמקבל תחזוקה יכול להתפרנס לעצמו

עורכי הדין לגירושין שלנו מכירים הן בתחום דיני המשפחה והן את הידע היזמי ולכן הם ממוקמים באופן אידיאלי לספק לכם עזרה משפטית ומיסית במקרים אלה. האם אתה זקוק לעורך דין לגירושין? איש קשר Law & More.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו לנו דואר אלקטרוני:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.