זקוק לעזרה בכדי לחשב את יישום הפרטנר?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

/ /
מזונות שותפים
/

מזונות שותפים

האם אין לך או לבן זוגך לשעבר הכנסה מספקת לחיות לאחר הגירושין? אז על השותף האחר מוטלת החובה לשלם מזונות לבן הזוג לשעבר.

תפריט מהיר

מתי אתה זכאי לקבל מזונות מבן זוגך לשעבר?

באופן עקרוני, אתה זכאי למזונות שותפים אם לאחר הגירושין אין לך הכנסה מספקת לפרנסתך. רמת החיים שלך בזמן הנישואין תילקח בחשבון כדי לקבוע אם אתה זכאי למזונות שותפים. בפועל, אחד משני השותפים יקבל את הזכות למזונות. ברוב המקרים זו האישה, במיוחד אם היא הייתה אחראית לרוב הטיפול בבית ובילדים. במקרה כזה, לאישה אין לעתים קרובות הכנסה או הכנסה מוגבלת מעבודה חלקית. במצב בו הגבר מילא את תפקיד 'בעל הבית' והאישה עשתה קריירה, הגבר יכול בעקרון לתבוע מזונות שותפים.

זקוק לעורך דין לגירושין?

כל עסק הוא ייחודי. לכן תקבלו ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לעסק שלכם.

יש לנו יחס אישי ואנו עובדים יחד איתך לפתרון מתאים.

גירושין זו תקופה קשה. אנו מסייעים לך בכל התהליך.

לחיות בנפרד

לחיות בנפרד

עורכי הדין העסקיים שלנו יכולים להעריך הסכמים ולתת ייעוץ לגביהם.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

רמת מזונות שותפים

בהתייעצות, אתה ובן זוגך לשעבר יכולים להסכים על סכום מזונות השותף. אם אינך מצליח להגיע להסכמה ביחד, אחד מעורכי הדין שלנו ישמח לסייע לך. לא רק נוכל לעזור לך בתהליך המשא ומתן, אלא נוכל גם לקבוע את סכום מזונות השותף עבורך. אנו עושים זאת על ידי ביצוע חישוב תחזוקה.

השופט לא יסתכל רק על מצבו הכלכלי של מקבל האחזקה, אלא גם על מצבו הכלכלי של משלם האחזקה. על בסיס שני המצבים, בית המשפט יקבע אם אחד מכם זכאי לקבל מזונות, ואם כן, את סכום המזונות. במקרים מסוימים, יתכן שלמעשה אתה זכאי לתחזוקת שותפים, אך הפרטים הכספיים של בן זוגך לשעבר מראים שהוא או היא פשוט לא מסוגלים לשלם מזונות של שותף.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי הדין שלנו לגירושין מוכנים לסייע לך:

משרד Law & More תמונה

חישוב תחזוקה

חישוב תחזוקה הוא חישוב מורכב למדי מכיוון שיש לקחת בחשבון גורמים רבים. Law & More ישמח לבצע עבורכם את חישוב המזונות של השותף.

קביעת הצורך
סכום מזונות השותפים תלוי בצורך של מי שמקבל מזונות וביכולתו של האדם שצריך לשלם מזונות. על מנת לקבוע את צרכיו של מקבל המזונות, יש להניח תקן של כ 60% מההכנסה המשפחתית נטו בניכוי עלויות של ילדים כלשהם.

קביעת יכולת פיננסית
חישוב יכולת נשיאת עומס נעשה לשני הצדדים. חישוב זה קובע האם לאחראי האחזקה יש יכולת כלכלית מספקת בכדי להיות מסוגל לשלם מזונות. על מנת לקבוע את היכולת הכספית של האדם שצריך לשלם מזונות, ראשית יש לקבוע את הכנסתו. משלם המזונות רשאי לנכות תחילה מספר עלויות מהכנסה זו. מדובר בעיקר בעלויות שעל משלם המזונות להיות חייב בכדי לסיים את ההוצאות (עלויות).

השוואת יכולת נשיאה
לבסוף, יש לבצע השוואה בין יכולת נשיאת עומס. השוואה זו משמשת לחישוב סכום האחזקה שלצדדים יש חופש כלכלי שווה. היקף נושה האחזקה מושווה להיקף חייב המזונות. הרעיון שעומד מאחורי זה הוא שנושה האחזקה לא צריך להיות במצב כלכלי טוב יותר מחייב האחזקה כתוצאה מתשלום האחזקה.

האם תרצה לדעת מה יהיה מצבך הכלכלי לאחר גירושיך? איש קשר Law & More ואנחנו יכולים לעבוד איתך כדי לקבוע כמה מזונות תצטרך לשלם או לקבל.

החלפת מזונות

אם ברצונך לבטל או לשנות את מזונות השותפים באופן חד צדדי, יש לעשות זאת באמצעות בית המשפט. אנו יכולים להגיש בקשה לשינוי בבית המשפט בשמך. בית המשפט יכול לשנות את מזונות השותפים, כלומר להגדיל, להקטין או להגדיר לאפס. על פי החוק, אז חייב להיות 'שינוי נסיבות'. אם בית המשפט ימצא כי אין שינוי בנסיבות, בקשתך לא תתקבל. מושג זה אינו מוסבר עוד יותר בחוק ולכן יכול לעסוק במגוון רחב של נסיבות. בפועל, לרוב הדבר כרוך בשינוי בנסיבות הכספיות של אחד מהשותפים לשעבר.

סיום מזונות שותפים
החובה לשלם מזונות של שותפים עשויה להסתיים במצבים הבאים:

  • במקרה של מות שלך או של בן זוגך לשעבר;
  • אם חלפה תקופת המזונות המרבית שקבע בית המשפט;
  • אם המקבל מזונות נישא בשנית, נכנס לשותפות רשומה או מתחיל לחיות יחד;
  • אם הנסיבות הכלכליות השתנו והאדם שמקבל מזונות יכול להתפרנס בעצמו

עורכי הדין לגירושין שלנו מכירים הן בתחום דיני המשפחה והן את הידע היזמי ולכן הם ממוקמים באופן אידיאלי לספק לכם עזרה משפטית ומיסית במקרים אלה. האם אתה זקוק לעורך דין לגירושין? איש קשר Law & More.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.