דיני תעסוקה הם תחום מורחב של חוק. זכויות וחובות מוסדרים בחוזי עבודה, בתקנות עבודה, בהסכמים קיבוציים, בחקיקה ובתחום המשפט. עורכי הדין לתעסוקה של Law & More מוסמכים ומכירים את החקיקה והמשפט העכשווי.

האם הוא זקוק לעורך דין?
בקש לסיוע משפטי

עורך דין לעבודה

דיני תעסוקה הם תחום מורחב של חוק. זכויות וחובות מוסדרים בחוזי עבודה, בתקנות עבודה, בהסכמים קיבוציים, בחקיקה ובתחום המשפט. עורכי הדין לתעסוקה של Law & More מוסמכים ומכירים את החקיקה והמשפט העכשווי.

תפריט מהיר

לעיתים קרובות סוגיות של דיני תעסוקה משפיעות מרחיקות לכת על מעסיקים ועובדים. לכן חשוב שתעזרו בעורך דין המתמחה ובעלי דיני עבודה. אחרי הכל, ייעוץ משפטי טוב לגבי דיני העסקה מראש יכול להיות מכריע לעתיד. לרוע המזל, לא תמיד ניתן למנוע סכסוכים, למשל במקרה של פיטורים, ארגון מחדש או היעדרות עקב מחלה. מצב מסוג זה הוא מאוד לא נעים ורגשי ויכול לפגוע ביחסי העבודה בין מעסיק לעובד. אם אתה מוטרד מסכסוך תעסוקתי, Law & More ישמח לעזור לך לבצע את הצעדים הנכונים.

עצה חוקית

Law & More מציע סיוע לעסקים, מנהלים סטטוטוריים, מעסיקים ועובדים בתחום דיני התעסוקה. הצוות שלנו נותן ייעוץ משפטי ויתדיין במידת הצורך.

דוגמאות לנושאים שנרצה לעזור לך בהם:

• ניסוח והערכה של חוזי עבודה פרטיים וקיבוציים;
• סיום חוזי עבודה למעסיקים ועובדים;
• סיוע בסכסוכי תעסוקה
• הגדרת תיק כוח אדם
• הליכי פיטורים
• סוגיות הקשורות לתביעות שכר
• מחדל
• סוגיות הנוגעות להסכמים קיבוציים
• חופשה ויציאה
• מחלה והשתלבות מחודשת
• קביעה משותפת
• אחריות מעבידים ועובדים.

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

 חייגו +31 (0) 40 369 06 80

"Law & More עורכי דין
מעורבים ו
יכול להזדהות עם
הבעיה של הלקוח ”

מעסיק

כמעסיק אתה מתמודד עם סוגיות דיני עבודה מדי יום. עליכם לערוך חוזי עבודה, מתמודדים עם עובדים לא תפקודיים או חולים וסכסוכים בעבודה או שהחברה שלכם תצטרך להתארגן מחדש בגלל תנאי שוק משתנים. האם אתה יודע בדיוק מהן הזכויות והחובות שלך? כל אשר תיתקלו, אנו נשמח לעמוד לרשותכם. אחרי הכל, אסטרטגיה טובה לדיני עבודה היא מכריעה עבור חברה בריאה.

עובדים

כעובד, תצטרך לעמוד בדיני העבודה, הן מבוקשים והן ללא בקשה. חשבו על קבלת וחתימת חוזה עבודה, סעיף אי תחרות והזכויות והחובות שלכם במקרה של מחלה ופיטורים. נשמח לעמוד לרשותך בכל נושא דיני עבודה שאתה זקוק לעזרה בה.

דיני תעסוקה

שימושי, מתאים ושקוף

מלבד ייעוץ מומחה, תרצה גם לקבל ייעוץ משפטי מהיר. אנו מודעים לכך ורגילים לעבוד במהירות ובדייקנות. אנו מבטיחים כי קל להגיע אלינו ונוכל לספק לך במהירות ייעוץ מעשי ומומחה. תוכלו לסמוך עלינו על עצות מדויקות שהן תמציתיות וברורות.

הדרך בה אנו עובדים היא שקופה ומכוונת פתרונות. אנו נכנסים איתך לשיחה כדי לדון במקרה שלך, ברצונותיך, באפשרויות החוקיות ובתמונה הכספית. לאחר מכן נקבע אסטרטגיה מוחלטת בהתייעצות איתך. כל שלב נדון איתך, כך שלעולם לא תתמודד עם שום הפתעות.

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון של שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.