האם הוא זקוק לעורך דין?

בקש לסיוע משפטי

עורך דין לעבודה

דיני תעסוקה הם תחום מורחב של חוק. זכויות וחובות מוסדרים בחוזי עבודה, בתקנות עבודה, בהסכמים קיבוציים, בחקיקה ובתחום המשפט. עורכי הדין לתעסוקה של Law & More מוסמכים ומכירים את החקיקה והמשפט העכשווי.

לעיתים קרובות סוגיות של דיני תעסוקה משפיעות מרחיקות לכת על מעסיקים ועובדים. לכן חשוב שתעזרו בעורך דין המתמחה ובעלי דיני עבודה. אחרי הכל, ייעוץ משפטי טוב לגבי דיני העסקה מראש יכול להיות מכריע לעתיד. לרוע המזל, לא תמיד ניתן למנוע סכסוכים, למשל במקרה של פיטורים, ארגון מחדש או היעדרות עקב מחלה. מצב מסוג זה הוא מאוד לא נעים ורגשי ויכול לפגוע ביחסי העבודה בין מעסיק לעובד. אם אתה מוטרד מסכסוך תעסוקתי, Law & More ישמח לעזור לך לבצע את הצעדים הנכונים.

עצה חוקית

Law & More מציע סיוע לעסקים, מנהלים סטטוטוריים, מעסיקים ועובדים בתחום דיני התעסוקה. הצוות שלנו נותן ייעוץ משפטי ויתדיין במידת הצורך.

דוגמאות לנושאים שנרצה לעזור לך בהם:

• ניסוח והערכה של חוזי עבודה פרטיים וקיבוציים;
• סיום חוזי עבודה למעסיקים ועובדים;
• סיוע בסכסוכי תעסוקה
• הגדרת תיק כוח אדם
• הליכי פיטורים
• סוגיות הקשורות לתביעות שכר
• מחדל
• סוגיות הנוגעות להסכמים קיבוציים
• חופשה ויציאה
• מחלה והשתלבות מחודשת
• קביעה משותפת
• אחריות מעבידים ועובדים.

Law & More יכול גם לעשות זאת בשבילך

הודעה על ברירת מחדל

האם אף אחד לא מקיים את מינויים? אנו יכולים לשלוח תזכורות בכתב ולהתדיין מטעמך

הסכם אימוץ

עריכת הסכם כרוכה בעבודה רבה. לכן גייס את עזרתו של

חוזה עבודה

האם תרצה תמיכה בגיבוש חוזה עבודה? התקשרו Law & More

תביעות בגין נזקים

האם אתה מתמודד עם תביעת נזיקין והיית מעוניין בסיוע משפטי בהליך?


"העבודה היעילה הפכה את זה במחיר סביר לחברה הקטנה שלי. אני ממליץ בחום Law & More לכל חברה בהולנד. "

חבות מעביד אם עובד סובל מתאונה במהלך או בקשר לביצוע עבודתו, המעביד עשוי להיות אחראי על פי החוק כלפי העובד בגין הנזק שהתרחש. הסיבה לכך היא כי על המעסיק חובת זהירות מיוחדת בעת ביצוע העבודות. הוא אחראי לנזק שנגרם לעובד במהלך ביצוע עבודתו, אלא אם כן הוא יכול להוכיח כי מילא את חובת הזהירות שלו. אם המעביד יכול להוכיח כי נקט בכל האמצעים הסבירים למניעת תאונה, הוא אינו אחראי. כמו כן, במצבים שהעובד פזיז במכוון או במכוון, לא ניתן להאשים את המעביד. אנו בוחנים את כל העובדות והנסיבות ונשמח לעזור לך אם אתה נושא באחריות כמעסיק או אם אתה מעוניין לחבות את המעביד שלך לנזק שנגרם.

מעסיק

כמעסיק אתה מתמודד עם סוגיות דיני עבודה מדי יום. עליכם לערוך חוזי עבודה, מתמודדים עם עובדים לא תפקודיים או חולים וסכסוכים בעבודה או שהחברה שלכם תצטרך להתארגן מחדש בגלל תנאי שוק משתנים. האם אתה יודע בדיוק מהן הזכויות והחובות שלך? כל אשר תיתקלו, אנו נשמח לעמוד לרשותכם. אחרי הכל, אסטרטגיה טובה לדיני עבודה היא מכריעה עבור חברה בריאה.

עובדים

כעובד, תצטרך לעמוד בדיני העבודה, הן מבוקשים והן ללא בקשה. חשבו על קבלת וחתימת חוזה עבודה, סעיף אי תחרות והזכויות והחובות שלכם במקרה של מחלה ופיטורים. נשמח לעמוד לרשותך בכל נושא דיני עבודה שאתה זקוק לעזרה בה.

שימושי, מתאים ושקוף

מלבד ייעוץ מומחה, תרצה גם לקבל ייעוץ משפטי מהיר. אנו מודעים לכך ורגילים לעבוד במהירות ובדייקנות. אנו מבטיחים כי קל להגיע אלינו ונוכל לספק לך במהירות ייעוץ מעשי ומומחה. תוכלו לסמוך עלינו על עצות מדויקות שהן תמציתיות וברורות.

הדרך בה אנו עובדים היא שקופה ומכוונת פתרונות. אנו נכנסים איתך לשיחה כדי לדון במקרה שלך, ברצונותיך, באפשרויות החוקיות ובתמונה הכספית. לאחר מכן נקבע אסטרטגיה מוחלטת בהתייעצות איתך. כל שלב נדון איתך, כך שלעולם לא תתמודד עם שום הפתעות.

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון של שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן? צור איתנו קשר בטלפון +31 (0) 40 369 06 80 או שלחו לנו דוא"ל: מר. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl