מחפש עורך דין אנרגיה? קבל קשר איתי LAW & MORE

דיני אנרגיה

באופן עקרוני, חוק האנרגיה הוא חשוב כאשר אנרגיה נקנית, מסופקת או מופקת. ספקי אנרגיה כמו גם חברות ואנשים פרטיים ממלאים תפקיד בכך. Law & Moreעורכי הדין עוקבים מקרוב אחר ההתפתחויות בתחום דיני האנרגיה, כולל התפתחויות חדשות בתחום ייצור אנרגיה בת-קיימא. למומחים שלנו אוריינטציה רחבה, מכיוון שהם מתמקדים בכל צורות האנרגיה. אז, נפט, גז טבעי, חשמל, ביומסה ואנרגיית רוח ואנרגיה סולארית. בגלל אוריינטציה רחבה זו, לקוחותינו הם ספקים ומפיקים וכן צרכנים, משקיעים וספקי חומרים ושירותים. לבסוף, אנו עובדים גם בתחום אספקת השירות לאתרים תעשייתיים, המכסים מוצרים כמו קיטור ומים מפורזים. אז האם אתה זקוק למומחה בתחום דיני האנרגיה? Law & More מציעה את השירותים הבאים מאיינדהובן ואמסטרדם:

• עריכת חוזי חום ואנרגיה;
• מתן ייעוץ בכל הקשור לרכישה ומכירה של אנרגיה;
• מתן ייעוץ ביחס לציות לחקיקת אנרגיה והסכמי אנרגיה;
• מתן ייעוץ בנושא עריכת מדיניות אנרגיה בת-קיימא;
• עריכת תוכניות להתייעלות אנרגטית;
• הגשת בקשה להיתרים ופטורים;
• מתן ייעוץ בנושא סחר בפליטות וסחר בתעודות.

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

למה לבחור Law & More?

נגיש בקלות


Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00
תקשורת טובה ומהירה


עורכי הדין שלנו מקשיבים למקרה שלך ומציגים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית


שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4
"רציתי שיהיה לי עורך דין שתמיד מוכן אלי, אפילו בסופי שבוע"

חקיקת האנרגיה החדשה

חוק האנרגיה ממלא תפקיד חשוב בחברה של ימינו, שכן איננו יכולים עוד בלי חשמל, אור וחום. מרבית האנרגיה נוצרת עדיין על ידי דלקים מאובנים כמו נפט וגז, אך דלקים אלה רעים לסביבה ובנוסף, הם אוזל. כדי להבטיח שלא ייגמר לנו האנרגיה ולשפר את הסביבה, אנו כעת נשתמש במקורות אנרגיה חלופיים כמו מים, רוח, אור שמש וביוגז. מקורות אנרגיה אלה הם העתיד, מכיוון שאינם מזיקים לסביבה והם גם בלתי נדלים.

המומחיות שלנו בדיני אנרגיה

אנרגיה סולארית

אנו מתמקדים בחוק אנרגיה המתמקד באנרגיית רוח ואנרגיה סולארית
חוק סביבתי

חוקים הולנדיים וגם אירופיים חלים על דיני איכות הסביבה. תן לנו ליידע ולייעץ לך
מפיק אנרגיה

האם אתה מתמודד עם סוליית האנרגיה? המומחים שלנו שמחים לעזור לכם
על מנת להבטיח שמדיניות אנרגיה ואקלים מוגנת עתידית, הולנד סיכמה את הסכם האנרגיה לצמיחה בת-קיימא. מטרת הסכם זה היא שהולנד תפעל לחלוטין על אנרגיה בת-קיימא עד שנת 2050. הסכם האנרגיה מכיל יעדים שונים עבור חברות הדורשות מהן לחסוך באנרגיה. בנוסף, ממשלת הולנד התקשרה בהסכמים ארוכי טווח עם מספר גדול של מגזרים כדי לפקח על שיפור יעילות האנרגיה. לחברות שהן חלק מההסכמים הללו יהיו כמה יתרונות: הן ייהנו מחיסכון בעלויות, מספר חידושים בתהליכים ומדימוי בר-קיימא. אבל יש גם כמה התחייבויות הקשורות להסכמים הרב שנתיים. הסכמים אלה מסובכים ונוצרים מספר גדול של כללים. האם החברה שלך מושפעת גם מהתקנות החדשות? התמיכה המשפטית הנכונה חשובה, כך שתדעו היכן אתם עומדים. אנא צור קשר Law & More ואנו נשמח לעזור לך.

חקיקה בתחום ספקי האנרגיה

האם אתה צריך להתמודד עם רכישה או מכירת אנרגיה? אז אתה יודע שאתה יכול לקנות חשמל גם ללא מרשם וגם דרך הבורסה. מכיוון שבשיטת ללא מרשם אחד הצדדים יכול לפשוט רגל, תמיכה משפטית חשובה מאוד. כמו כן, חשוב כי יתקיימו הסכמים ברורים כך שהצד השני יעמוד בהתחייבויותיו והספק לא ייפגע. Law & More מציע תמיכה בפעילויות אלה כך שלא תתמודד עם שום הפתעות.

במקרים רבים אספקת החשמל והגז מתרחשת באמצעות רשת חשמל או גז. אנשים או חברות המספקות אנרגיה לצרכנים אחרים מחויבים למנות מפעיל רשת. עם זאת, ישנם יוצאים מן הכלל לכלל זה: אם, למשל, אתה משתמש במערכת הפצה סגורה או בקו ישיר, החובה למנות מפעיל רשת אינה חלה. מערכת הפצה סגורה היא רשת עסקית מוגבלת מבחינה גיאוגרפית ויכולה להכיל מספר מסוים של לקוחות בלבד. בעלי מערכת הפצה סגורה יכולים להגיש בקשה לפטור מחובת הייעוד של מפעיל רשת. קו ישיר קיים כאשר קו חשמל או צינור גז מחברים בין מפיק אנרגיה ישירות למשתמש של אנרגיה. קו ישיר אינו חלק מרשת, ולכן אין חובה למנות מפעיל רשת במקרה זה.

אם אתה חלק מספק אנרגיה, חשוב לך לקבוע אם יש מערכת הפצה סגורה או קו ישיר. הסיבה לכך היא שזכויות וחובות שונות ממלאות תפקיד בשתי צורות האספקה. עם זאת, ישנם היבטים אחרים שאתה צריך לקחת בחשבון. לדוגמה, ספקי אנרגיה עשויים להזדקק לרישיון לספק גז וחשמל לצרכנים קטנים. בנוסף, על ספקי האנרגיה לקחת בחשבון גם את התקנות מחוק החום, אשר בתורם משפיעות על כריתת חוזי חום.

האם יש לך שאלות או אי וודאות לגבי דיני אנרגיה עבור ספקי אנרגיה? ואז התקשר למומחים של Law & More. אנו מציעים תמיכה משפטית לחברות ולצרכנים העוסקים בגז ובחשמל. בין אם אתה מגיש בקשה לרישיון, עריכת חוזה אנרגיה או השתתפות ביריד סחר באנרגיה, המומחים שלנו עומדים לרשותך.

סחר בפליטות וסחר בתעודות

כחברה, האם אתה צריך להתמודד עם סחר בפליטות או סחר בתעודות? אתה צריך לחשב כמה CO2 אתה פולט בכל שנה, כך שתקבל כמות הולמת של זכויות פליטה. אם זה במקרה שאתה פולט יותר, מכיוון שהרכישה של המוצר שלך הוגדלה, תזדקק לזכויות פליטה נוספות. אם אתה זקוק לכמויות גדולות יותר של חשמל, אתה יכול להשתתף בסחר האישורים. בשני המקרים, Law & Moreעורכי הדין יעזרו לכם. המומחים שלנו מתמקדים בסחר בפליטות ובסחר באישורים ויודעים לעזור לך אם אתה נתקל בבעיות בכך. אז האם יש לכם שאלות בנושא זכויות פליטה? האם אתה רוצה להגיש בקשה להיתר פליטה? או שאתה זקוק לייעוץ בנושא סחר בפליטות או סחר בתעודות? אנא צרו קשר עם עורכי הדין באתר Law & More.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 (0) 40 369 06 80 לשלוח דואר אלקטרוני אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl