זקוק לעורך דין למסחר בפליטות?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

/ /
סחר בפליטות
/

סחר בפליטות (דיני אנרגיה)

הרבה מפעלים וחברות אנרגיה גדולות פולטים גזי חממה כמו CO2. על פי פרוטוקול קיוטו ואמנת האקלים, מסחר בפליטות משמש להפחתת פליטות גזי חממה כאלה מהתעשייה ומשק האנרגיה. סחר פליטות בהולנד נשלט על ידי מערכת סחר פליטות אירופאית, ETS EU. במסגרת ה- ETS של האיחוד האירופי נקבעה מגבלה של זכויות פליטה השוות לסך הפליטה המותרת של CO2. מגבלה זו נגזרת מיעדי ההפחתה שהאיחוד האירופי רוצה להשיג ומבטיחה כי פליטת כל החברות הנמצאות בסחר בפליטות לא תעלה על היעד שנקבע.

תפריט מהיר

קצבאות פליטה

חברה המשתתפת בתכנית לסחר בפליטות מקבלת סכום שנתי של קצבאות פליטה בחינם. זה מחושב בחלקו על בסיס רמות הייצור הקודמות ומדדי המידה ליעילות ה- CO2 של תהליך הייצור של החברה. דמי פליטה מעניקים לכל חברה את הזכות לפלוט כמות מסוימת של גזי חממה ומייצגת 1 טון פליטת CO2. האם החברה שלך זכאית להקצאת זכויות פליטה? אז חשוב לחשב כראוי כמה CO2 פולטת החברה שלך בכל שנה על מנת לקבל את המספר הנכון של זכויות פליטה. הסיבה לכך היא שמדי שנה כל חברה צריכה למסור את אותו מספר זכויות פליטה כמו שפלטה בטונות של גז חממה.

המומחיות שלנו בדיני אנרגיה

אנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית

אנו מתמקדים בחוק האנרגיה המתמקד באנרגיית הרוח והשמש.

החוקים ההולנדיים והאירופיים חלים על דיני איכות הסביבה. תן לנו להודיע ​​ולייעץ לך.

האם אתה קונה, מספק או מייצר אנרגיה? Law & More נותן לך סיוע משפטי.

מפיק אנרגיה

מפיק אנרגיה

עורכי הדין העסקיים שלנו יכולים להעריך הסכמים ולתת ייעוץ לגביהם.

"רציתי שיהיה לי עורך דין
שתמיד מוכן בשבילי,
אפילו בסופי שבוע "

סחר בפליטות

חברות הפולטות יותר גזי חממה מכפי שיש להן קצבאות פליטה כדי להיכנע, ייקנסו. האם זה המקרה של החברה שלך? אם כן, תוכלו לקנות קצבאות פליטה נוספות בכדי להימנע מקנס. אתה יכול לא רק לקנות קצבאות פליטה נוספות מצד, למשל, סוחרים עם זכויות פליטה כמו בנקים, משקיעים או סוכנויות סחר, אלא אתה יכול להשיג אותם גם במכירה פומבית. עם זאת יתכן גם כי החברה שלך פולטת פחות גזי חממה ולכן שומרת על קצבאות הפליטה. במקרה כזה, תוכלו לבחור להתחיל לסחור בקצבאות הפליטה הללו. לפני שתוכלו לסחור קצבאות פליטה, יש לפתוח חשבון במרשם האיחוד האירופי בו נמצאות הקצבאות. הסיבה לכך היא שהאיחוד האירופי ו / או האו"ם רוצים להירשם ולבדוק כל עסקה.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי הדין שלנו בתחום האנרגיה מוכנים לסייע לך:

משרד Law & More

היתר פליטההיתר פליטה

לפני שתוכל להשתתף בתכנית לסחר בפליטות, על חברתך להיות בעלת אישור בתוקף. אחרי הכל, חברות בהולנד אינן מורשות פשוט לפלוט גזי חממה, ובתנאי שהן חלות תחת חוק ניהול הסביבה, עליהן להגיש בקשה להיתר פליטה מטעם רשות הפליטה ההולנדית (NEa). על מנת להיות זכאי להיתר פליטה, על חברתך לערוך תוכנית פיקוח ולאשר אותה על ידי ה- NEa. אם תכנית הניטור שלך אושרה ואישור היתר הפליטה מוענק, עליך לשמור על תכנית הניטור מעודכנת כך שהמסמך ישקף תמיד את המצב בפועל. אתה גם מחויב להגיש דו"ח פליטות מאומת לשנת NEA ולהזין את הנתונים מדו"ח הפליטות לרשם המסחר בפליטות CO2.

האם העסק שלך עוסק בסחר בפליטות והאם יש לך שאלות או בעיות בקשר לזה? או שאתה רוצה עזרה בבקשה להיתר פליטה? בשני המקרים הגעתם למקום הנכון. המומחים שלנו מתמקדים בסחר בפליטות ויודעים כיצד הם יכולים לעזור לך.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.