הרבה מפעלים וחברות אנרגיה גדולות פולטים גזי חממה כמו CO2. על פי פרוטוקול קיוטו ואמנת האקלים, מסחר בפליטות משמש להפחתת פליטות גזי חממה כאלה מהתעשייה ומשק האנרגיה.

זקוקים להוצאות פליטה?
הימנע קנס

סחר בפליטות (דיני אנרגיה)

הרבה מפעלים וחברות אנרגיה גדולות פולטים גזי חממה כמו CO2. על פי פרוטוקול קיוטו ואמנת האקלים, מסחר בפליטות משמש להפחתת פליטות גזי חממה כאלה מהתעשייה ומשק האנרגיה. סחר פליטות בהולנד נשלט על ידי מערכת סחר פליטות אירופאית, ETS EU. במסגרת ה- ETS של האיחוד האירופי נקבעה מגבלה של זכויות פליטה השוות לסך הפליטה המותרת של CO2. מגבלה זו נגזרת מיעדי ההפחתה שהאיחוד האירופי רוצה להשיג ומבטיחה כי פליטת כל החברות הנמצאות בסחר בפליטות לא תעלה על היעד שנקבע.

תפריט מהיר

קצבאות פליטה

חברה המשתתפת בתכנית לסחר בפליטות מקבלת סכום שנתי של קצבאות פליטה בחינם. זה מחושב בחלקו על בסיס רמות הייצור הקודמות ומדדי המידה ליעילות ה- CO2 של תהליך הייצור של החברה. דמי פליטה מעניקים לכל חברה את הזכות לפלוט כמות מסוימת של גזי חממה ומייצגת 1 טון פליטת CO2. האם החברה שלך זכאית להקצאת זכויות פליטה? אז חשוב לחשב כראוי כמה CO2 פולטת החברה שלך בכל שנה על מנת לקבל את המספר הנכון של זכויות פליטה. הסיבה לכך היא שמדי שנה כל חברה צריכה למסור את אותו מספר זכויות פליטה כמו שפלטה בטונות של גז חממה.

טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

 חייגו +31 (0) 40 369 06 80

המומחיות שלנו בדיני אנרגיה

תמונת אנרגיה של זון

אנרגיה סולארית

אנו מתמקדים בחוק אנרגיה המתמקד באנרגיית רוח ואנרגיה סולארית

חוק סביבתי

חוק סביבתי

חוקים הולנדיים וגם אירופיים חלים על דיני איכות הסביבה. תן לנו ליידע ולייעץ לך

דימוי אממיירייכט / אממיסייחר

דיני אנרגיה

האם אתה קונה, מספק או מייצר אנרגיה? Law & More נותן לך סיוע משפטי

תמונה של מפיק אנרגיה

מפיק אנרגיה

האם אתה מתמודד עם סוליית האנרגיה? המומחים שלנו שמחים לעזור לכם

"אני רוצה
שיהיה לו עורך דין אשר
תמיד מוכן בשבילי,
אפילו בסופי שבוע "

סחר בפליטות

חברות הפולטות יותר גזי חממה מכפי שיש להן קצבאות פליטה כדי להיכנע, ייקנסו. האם זה המקרה של החברה שלך? אם כן, תוכלו לקנות קצבאות פליטה נוספות בכדי להימנע מקנס. אתה יכול לא רק לקנות קצבאות פליטה נוספות מצד, למשל, סוחרים עם זכויות פליטה כמו בנקים, משקיעים או סוכנויות סחר, אלא אתה יכול להשיג אותם גם במכירה פומבית. עם זאת יתכן גם כי החברה שלך פולטת פחות גזי חממה ולכן שומרת על קצבאות הפליטה. במקרה כזה, תוכלו לבחור להתחיל לסחור בקצבאות הפליטה הללו. לפני שתוכלו לסחור קצבאות פליטה, יש לפתוח חשבון במרשם האיחוד האירופי בו נמצאות הקצבאות. הסיבה לכך היא שהאיחוד האירופי ו / או האו"ם רוצים להירשם ולבדוק כל עסקה.

היתר פליטה

היתר פליטה

לפני שתוכל להשתתף בתכנית לסחר בפליטות, על חברתך להיות בעלת אישור בתוקף. אחרי הכל, חברות בהולנד אינן מורשות פשוט לפלוט גזי חממה, ובתנאי שהן חלות תחת חוק ניהול הסביבה, עליהן להגיש בקשה להיתר פליטה מטעם רשות הפליטה ההולנדית (NEa). על מנת להיות זכאי להיתר פליטה, על חברתך לערוך תוכנית פיקוח ולאשר אותה על ידי ה- NEa. אם תכנית הניטור שלך אושרה ואישור היתר הפליטה מוענק, עליך לשמור על תכנית הניטור מעודכנת כך שהמסמך ישקף תמיד את המצב בפועל. אתה גם מחויב להגיש דו"ח פליטות מאומת לשנת NEA ולהזין את הנתונים מדו"ח הפליטות לרשם המסחר בפליטות CO2.

האם העסק שלך עוסק בסחר בפליטות והאם יש לך שאלות או בעיות בקשר לזה? או שאתה רוצה עזרה בבקשה להיתר פליטה? בשני המקרים הגעתם למקום הנכון. המומחים שלנו מתמקדים בסחר בפליטות ויודעים כיצד הם יכולים לעזור לך.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 לשלוח דוא"ל לכתובת:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.