זקוקים לעורך דין איכות הסביבה?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

/ /
חוק סביבתי
/

חוק סביבתי

כחברה, אתה עלול להיתקל בחוק סביבתי אם אתה צריך להתמודד עם פליטת גזים, סילוק חומרי פסולת או זיהום של אדמה או מים. יתכן שתצטרך לעמוד בתכניות יעוד והיתרים סביבתיים. כשמדובר במעשי החוק הציבורי, אתה יכול לחשוב גם על פליטת אמוניה על ידי משק בעלי חיים. הממשלה מנסה למנוע זיהום ולהגן על איכות האדמה, האוויר והמים באמצעות חקיקה סביבתית. חקיקה זו נקבעת למשל בחוק ניהול הסביבה, בחוק ההוראות הכלליות לחוק איכות הסביבה ומאז 2021 בחוק חוק הסביבה. אכיפת חוקי הסביבה הללו מתקיימת בחוק המינהלי ההולנדי, במשפט הפלילי והאזרחי. הפיקוח במשרד השיכון, התכנון המרחבי והסביבה (VROM) בודק ובודק חברות אם הם עומדים בחוקים ותקנות אלה.

תפריט מהיר

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

המומחיות שלנו בדיני אנרגיה

אנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית

אנו מתמקדים בחוק האנרגיה המתמקד באנרגיית הרוח והשמש.

גם החוקים ההולנדיים וגם האירופים חלים על דיני האנרגיה. תן לנו להודיע ​​ולייעץ לך.

האם אתה מחפש מומחה למסחר בפליטות? אנו שמחים לעזור לך הלאה!

מפיק אנרגיה

מפיק אנרגיה

עורכי הדין העסקיים שלנו יכולים להעריך הסכמים ולתת ייעוץ לגביהם.

"רציתי שיהיה לי עורך דין
שתמיד מוכן בשבילי,
אפילו בסופי שבוע "

אתה יכול ליצור קשר עם Law & More למידע נוסף על:

  • ויסות פעילויות בנייה ותעשייה
  • הגנה על הטבע והנוף
  • תכנון מרחבי ומדיניות מחוזית
  • אישורים סביבתיים ותכניות יעוד
  • אחריות סביבתית

האם תרצה לקבל מידע משפטי נוסף בנושא זה? תוכלו ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ משפטי וסיוע משפטי לכל השאלות והבעיות הסביבתיות שלכם. אפשר גם להתחיל בהליכים משפטיים עבור חברתך. עורכי הדין הסביבתיים שלנו מוכנים לענות על שאלותיכם.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי הדין שלנו בתחום האנרגיה מוכנים לסייע לך:

משרד Law & More תמונה

כללי הסביבה עבור החברה שלך

אילו חוקים סביבתיים חלים על החברה שלך והאם אתה צריך להתמודד עם משרד השיכון, התכנון המרחבי והסביבה, תלוי במידה שבה החברה שלך משפיעה על הסביבה. בהולנד, מוגדרות שלוש קטגוריות של חברות בהקשר זה:

קטגוריה א: חברות בקטגוריה זו משפיעות פחות על הסביבה. חברות בקטגוריה זו מורכבות בעיקר ממשרדים, בנקים וגני ילדים ויש להן לפחות השפעה מינימלית על חוקי הסביבה. חברות כאלה אינן צריכות להגיש בקשה לקבלת היתר סביבתי לפעילותן, והן אינן חייבות לדווח על צו הפעילות.

קטגוריה B: חברות שיש להן השפעה משמעותית על הסביבה ממוקמות בקטגוריה ב '. על פעילותן העסקית, כגון עבודות דפוס ושטיפת מכוניות ותיקון, הן נדרשות לדווח על צו הפעילות. ההודעה עשויה לעניין יישום של אדמה מזוהמת, הפקדה והובלת פסולת או אירוע חריג. במספר מקרים יש להחיל גם היתר סביבתי מוגבל (OBM).

קטגוריה C: לחברות בקטגוריה זו, למשל חברות לעיבוד מתכות, יש השפעה רבה על הסביבה. קטגוריה זו כפופה גם לחובת מסירת מידע על בסיס צו הפעילויות. בנוסף, חברות אלה חייבות להגיש בקשה להיתר סביבתי לפעילותן העסקית. עורכי הדין לדיני איכות הסביבה של Law & More יכול לקבוע באיזו קטגוריה החברה שלך רשומה ואילו חובות עליך לעמוד. תוכלו גם לצפות מאיתנו בסיוע בבקשת היתר הסביבה או בהודעה על צו הפעילויות.

חוק סביבתיהיתר סביבתי

חברות בקטגוריה C חייבות להגיש בקשה להיתר סביבתי. ללא היתר זה, אסור להתחיל, לשנות או להפעיל מפעל. יש לעמוד בתנאים הבאים לפני מתן היתר הסביבתי:

  • חייבת להיות הקמת Wm;
  • יש למנות את הקמת ה- Wm בחוק היתר היתר סביבתי (הוראות כלליות).

על פי חוק ניהול הסביבה, Wm-etablering נחשבת להתקיימת אם המפעל נוגע לחברה (או אם מדובר בגודל של חברה), הפעילות היא במיקום אחד ונמשך לפחות שישה חודשים (או חוזרת באופן קבוע ל אותו מיקום) והפעילות כלולה בנספח I לחוק הסביבה.

בדיקת סביבה מוגבלת להיתר סביבה (OBM)

על חברה להגיש בקשה ל- OBM לשני סוגים של פעילויות:

  • פעילויות שעל הרשות המוסמכת להעריך אם הפעילות מתאימה למצב המקומי;
  • פעילויות בהן חובה להעריך השפעה על הסביבה. הערכה כזו מתמקדת במיוחד בהשפעות שליליות אפשריות על הסביבה.

הפעילויות עשויות לכלול הקמת חברה, אך גם ביצוע שינויים. יתכן גם ששתי OBM נדרשות לחברה אחת. כאשר אתה מגיש בקשה ל- OBM לפעילות מסוימת, הרשות המוסמכת, לרוב העירייה, תבדוק את הפעילות המדוברת לפני שתוכל להתחיל את הפעילות שלך. זה יביא לאישור או לסירוב.

חוק תכנון סביבתי

חוק זה כבר אומץ על ידי הפרלמנט וצפוי להיכנס לתוקף בשנת 2021. תרומתו העיקרית של חוק הסביבה היא איסוף חוקים קיימים שונים בכדי להפוך את החקיקה בנושא דיני הסביבה לשקופה וידידותית למשתמש יותר. עורכי הדין של Law & More יכול לייעץ לך על חוק המעבר ועל שינויים אפשריים שעשויים לחול על החברה שלך.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.