חוק אירופאי (האיחוד האירופי)

הולנד היא מדינה חברה באיחוד האירופי. בתחומים רבים החוק ההולנדי נובע מחקיקה אירופאית. כמו כן, חקיקה של האיחוד האירופי יכולה להיות חלה ישירות בהולנד. כתוצאה מכך, קיים סיכוי עצום כי ארגונים יתמודדו עם חקיקה של האיחוד האירופי.

בתוך האיחוד האירופי נקבעות ארבע חירויות: תנועה חופשית של אנשים, סחורות, שירותים והון. אסור למדינות להתערב על בסיס מפלה. ארבע החירויות נרחבות בהרחבה במסגרת הוראות ותקנות שונות. Law & More יכול לייעץ לך אם מתעוררות שאלות ביחס להחלתן של הוראות ותקנות או בקשר בין החוק ההולנדי לחוק האיחוד האירופי.

יתר על כן, ארגונים אינם רשאים להגביל, להפריע או לזייף תחרות בתוך האיחוד האירופי. יש לבחון הסכמים עם מתחרים והסכמי סוכנות והפצה כדי להימנע מהפרה של החקיקה באיחוד. המומחים ב Law & More יש לך מידע עדכני בנוגע לחקיקה באיחוד האירופי; הם יכולים לסייע בעריכת חוזים ובנקיטת הליכים משפטיים. הצוות שלנו עומד לרשותכם גם כאשר אתם מתמודדים עם השתלטות גדולה או מיזוג בהם מעורבת חקיקת האיחוד.

מנטליות ללא שטויות 

צוות של Law and More חושב באופן פעיל על פתרונות עבור לקוחותיהם ויחפש מעבר להיבטים המשפטיים של המצב. הכל קשור לליבה של הבעיה וטיפול ביעילות. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון רב שנים, לקוחות יכולים לסמוך על מעורבות צמודה ותמיכה משפטית יעילה.

צור קשר

אם מתעוררות שאלות או אם יש לך בעיה הנוגעת לחוק האירופי, אל תהסס ליצור קשר עם מר. טום מייביס, עורך דין ב- Law & More באמצעות [מוגן בדוא"ל], או מר. מקסים הודאק, עורך דין ב Law & More באמצעות [מוגן בדוא"ל], או חייגו +31 (0) 40-3690680.

Law & More B.V.