זקוק לעורך דין אירופאי (האיחוד האירופי)?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

/
חוק אירופאי (האיחוד האירופי)
/

חוק אירופאי (האיחוד האירופי)

הולנד היא מדינה חברה באיחוד האירופי. בתחומים רבים החוק ההולנדי נובע מחקיקה אירופאית. כמו כן, חקיקה של האיחוד האירופי יכולה להיות חלה ישירות בהולנד. כתוצאה מכך, קיים סיכוי עצום כי ארגונים יתמודדו עם חקיקה של האיחוד האירופי.

בתוך האיחוד האירופי נקבעות ארבע חירויות: תנועה חופשית של אנשים, סחורות, שירותים והון. אסור למדינות להתערב על בסיס מפלה. ארבע החירויות נרחבות בהרחבה במסגרת הוראות ותקנות שונות. Law & More יכול לייעץ לך אם מתעוררות שאלות ביחס להחלתן של הוראות ותקנות או בקשר בין החוק ההולנדי לחוק האיחוד האירופי.

יתר על כן, ארגונים אינם רשאים להגביל, להפריע או לזייף תחרות בתוך האיחוד האירופי. יש לבחון הסכמים עם מתחרים והסכמי סוכנות והפצה כדי להימנע מהפרה של החקיקה באיחוד. המומחים ב Law & More יש לך מידע עדכני בנוגע לחקיקה באיחוד האירופי; הם יכולים לסייע בעריכת חוזים ובנקיטת הליכים משפטיים. הצוות שלנו עומד לרשותכם גם כאשר אתם מתמודדים עם השתלטות גדולה או מיזוג בהם מעורבת חקיקת האיחוד.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

מנטליות ללא שטויות 

צוות של Law and More חושב באופן פעיל על פתרונות עבור לקוחותיהם ויחפש מעבר להיבטים המשפטיים של המצב. הכל קשור לליבה של הבעיה וטיפול ביעילות. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון רב שנים, לקוחות יכולים לסמוך על מעורבות צמודה ותמיכה משפטית יעילה.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי הדין שלנו מוכנים לסייע לך:

משרד Law & More

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.