החוקרים במשפחה ב LAW & MORE האם תרצה לקבל תמיכה? ואז פנה אלינו

עורך דין לענייני משפחה

לפעמים יתכן שתצטרך להתמודד עם סוגיה משפטית בתחום דיני המשפחה. הסוגיה המשפטית הנפוצה ביותר בתחום דיני המשפחה היא הגירושין. מידע נוסף על הליכי הגירושין ועורכי דיני הגירושין שלנו ניתן למצוא בעמוד הגירושים שלנו. בנוסף לגירושין, תוכלו גם לחשוב על, למשל, הכרה בילדכם, שלילת הורות, קבלת משמורת על ילדיכם או הליך אימוץ. אלה סוגיות שצריך להסדיר כראוי על מנת למנוע מכם להתמודד עם בעיות בהמשך. האם אתם מחפשים משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה? ואז מצאת את המקום הנכון. Law & More מציע לך סיוע משפטי בתחום דיני המשפחה. עורכי הדין שלנו בתחום דיני משפחה עומדים לרשותכם בייעוץ אישי.

בנוסף לנושאים הנוגעים להכרה, משמורת, שלילת הורות ואימוץ, עורכי הדין שלנו בתחום דיני משפחה יכולים לסייע לכם גם בהליכים הנוגעים למיקומם ולפיקוחם על ילדיכם. אם אתם מטפלים באחד או יותר מהנושאים הללו, חכם לקבל את עזרתו של עורך דין לדיני משפחה שיעזור לכם בהסדר המשפטי.

הכרה

הכרה יוצרת יחסי דיני משפחה בין האדם שמכיר בילד ובין הילד. לאחר מכן ניתן לקרוא לבעל אב, לאישה אם. האדם שמכיר בילד אינו צריך להיות אביו הביולוגי או אם הילד. אתה יכול לאשר את ילדך לפני הלידה, במהלך הכרזת הלידה או במועד מאוחר יותר.

זקוק לעורך דין לענייני משפחה?

מזונות ילדים


לגירושים יש השפעה גדולה על ילדים. לכן אנו מייחסים ערך רב לאינטרסים של ילדיכם

בקש גירושין


יש לנו גישה אישית ואנחנו עובדים יחד איתך לקראת פיתרון מתאים

מזונות שותפים


אתה מתכוון לשלם או לקבל מזונות? וכמה? אנו מדריכים ועוזרים לכם בכך

לחיות בנפרד


האם אתה רוצה לחיות בנפרד? אנו עוזרים לכם

"Law & More עורכי דין מעורבים ויכולים להזדהות עם בעיית הלקוח "

תנאים להכרה בילד

אם אתה רוצה להכיר ילד, עליך למלא מספר תנאים. לדוגמה, אתה חייב להיות בן 16 ומעלה כדי להכיר ילד. אבל יש יותר תנאים. אתה צריך אישור מהאם. אלא אם הילד מבוגר מגיל 16. כאשר הילד בן 12 שנים ומעלה, אתה זקוק לאישור בכתב מהילד. בנוסף, אינך יכול להכיר ילד אם אסור לך להתחתן עם האם. לדוגמא, מכיוון שאתה קרוב משפחה של האם. יתרה מזאת, לילד שברצונך להכיר יתכן וכבר אין לו שני הורים חוקיים. אתה ממוקם תחת אפוטרופסות? במקרה כזה, תחילה תזדקק לאישור מבית המשפט המחוזי.

הכרת ילד במהלך ההיריון

הכוונה להכרה בתינוק שטרם נולד. אתה יכול להכיר את הילד בכל עירייה בהולנד. אם האם (המצפה) לא באה איתך, עליה לתת אישור בכתב. האם בן זוגך בהריון עם תאומים? אז ההכרה חלה על שני הילדים שבן / בת זוגך בהריון באותה תקופה.

הכרת ילד במהלך הכרזת הלידה

אתה יכול גם לאשר את ילדך אם אתה מדווח על הלידה. עליכם לדווח על הלידה לעירייה בה נולד הילד. אם האם לא באה איתך, עליה לתת אישור בכתב לאישור.

הכרת הילד במועד מאוחר יותר

לפעמים זה קורה שילדים לא זוכים להכרה עד שהם מבוגרים בהרבה או אפילו בגילם. ההכרה אפשרית אז בכל עירייה בהולנד. מגיל 12 תצטרך אישור בכתב מהילד והאם. אם הילד כבר בן 16 אתה רק צריך אישור מהילד.

בחירת שם בעת הכרת ילד

היבט חשוב בהכרת ילדכם הוא בחירת השם. אם ברצונך לבחור את שם משפחתו של ילדך במהלך ההכרה, עליך ובן / בת הזוג שלך ללכת יחד לעירייה. אם הילד מעל גיל 16 בזמן ההכרה, הילד יבחר איזה שם משפחה הוא או היא רוצים לקבל.

השלכות ההכרה

אם אתה מאשר ילד, אתה הופך להורה החוקי של הילד. לאחר מכן יהיו לך כמה זכויות וחובות. על מנת להפוך לנציג החוקי של הילד, עליך להגיש בקשה גם לסמכות הורית. הכרת ילד פירושה הדברים הבאים:

• נוצר קשר משפטי בין האדם שמכיר את הילד לילד.
• מוטלת עליכם חובת אחזקה כלפי הילד עד שיגיע לגיל 21.
• אתה והילד הופכים זה לזה ליורשים החוקיים.
• אתם בוחרים את שם המשפחה של הילד יחד עם האם בעת ההכרה.
• הילד עשוי לרכוש את הלאום שלך. זה תלוי בחוק המדינה שבה יש לך את הלאום.

האם תרצה להכיר את ילדך והאם יש לך שאלות לגבי הליך האישור? אל תהסס לפנות לעורכי הדין המנוסים שלנו בתחום דיני משפחה.

שלילת ההורות

כאשר אם לילדה נשואה, בעלה הופך לאב הילד. זה חל גם על שותפויות רשומות. אפשר להכחיש את ההורות. לדוגמא, מכיוון שבן הזוג אינו אביו הביולוגי של הילד. האב, האם או הילד עצמו יכולים לבקש מניעת הורות. ההכחשה גורמת לכך שהחוק אינו רואה את האב החוקי כאב. זה חל בדיעבד. החוק מעמיד פנים כי אבהות האב המשפטי מעולם לא הייתה קיימת. לכך יש למשל השלכות על מי היורש שלהם.

עם זאת, ישנם שלושה מקרים שבהם שלילת ההורות אינה אפשרית (או כבר לא):

• אם האב החוקי הוא גם אביו הביולוגי של הילד;
• אם האב החוקי הסכים למעשה שבאמצעותו נכנסה אשתו להריון;
• אם האב החוקי כבר ידע לפני הנישואין שאשתו לעתיד בהיריון.
• יוצא מן הכלל בשני המקרים האחרונים בהם האם לא הייתה כנה ביחס לאביו הביולוגי של הילד.

שלילת ההורות נותרה החלטה חשובה. עורכי הדין המשפחתיים של Law & More מוכנים לייעץ לכם בצורה הטובה ביותר לפני שתקבלו החלטה חשובה זו.

משמורת

אסור לילד קטין לעבור החלטות בכוחות עצמו. זו הסיבה שהילד נמצא בסמכותם של אחד ההורים או שניהם. לעיתים קרובות ההורים מקבלים משמורת אוטומטית על ילדיהם, אך לעיתים עליכם להגיש בקשה למשמורת באמצעות הליך בית משפט או באמצעות טופס בקשה.

אם יש לך משמורת על ילד:

• אתה אחראי לטיפול וגידול הילד.
• כמעט תמיד יש לך חובת אחזקה, שמשמעותה שאתה צריך לשלם את עלויות הטיפול והחינוך (עד גיל 18) ועלויות המחיה והלימוד (מגיל 18 עד 21).
• אתה מנהל את הכסף והדברים של הילד;
• אתה הנציג המשפטי שלו.

ניתן להסדיר את המשמורת על ילד בשתי דרכים. כאשר לאדם אחד יש משמורת, אנו מדברים על משמורת חד ראשית, וכששני אנשים בעלי משמורת, זה נוגע למשמורת משותפת. מקסימום שני אנשים יכולים להחזיק במשמורת. לכן אינך יכול להגיש בקשה לסמכות הורית אם שני אנשים כבר משמרים על ילד.

מתי מקבלים משמורת על ילד?

האם אתה נשוי או שיש לך שותפות רשומה? אז לשני ההורים תהיה משמורת משותפת על ילד. אם זה לא המקרה, רק האם תוענק אוטומטית למשמורת. האם אתה מתחתן כהורים לאחר לידת ילדך? או שאתה קשור לשותפות רשומה? במקרה זה, תקבל גם סמכות הורית אוטומטית. תנאי הוא שהכרת בילד כאבא. על מנת לקבל סמכות הורית, אינך יכול להיות צעיר מגיל 18, להיות תחת אפוטרופסות או סובל מהפרעה נפשית. אם קטינה בגיל 16 או 17 יכולה לפנות לבית המשפט בבקשה להכריז על גיל לקבלת משמורת על ילד. אם לאף אחד מההורים אין משמורת, השופט ממנה אפוטרופוס.

משמורת משותפת במקרה של גירושין

הנחת המוצא בגירושין היא ששני ההורים שומרים על משמורת משותפת. בחלק מהמקרים בית המשפט עשוי לסטות מכלל זה אם זה לטובת הילדים.

האם ברצונך לקבל משמורת על ילדך או שיש לך שאלות נוספות הנוגעות לסמכות הורית? אז אנא צור קשר עם אחד מעורכי הדין המנוסים שלנו למשפחה. אנו שמחים לחשוב יחד איתך ולעזור לך בבקשה לסמכות הורית!

אימוץ

מי שרוצה לאמץ ילד מהולנד או מחו"ל צריך לעמוד בתנאים מסוימים. לדוגמה, אתה חייב להיות מבוגר לפחות 18 שנים מהילד שאתה רוצה לאמץ. התנאים לאימוץ ילד מהולנד שונים מהתנאים לאימוץ ילד מחו"ל. לדוגמה, אימוץ בהולנד מחייב כי האימוץ יהיה לטובת הילד. בנוסף, הילד צריך להיות קטין. אם הילד אותו תרצו לאמץ הוא בן 12 ומעלה, הסכמתו נדרשת לאימוץ. בנוסף, תנאי חשוב לאימוץ ילד מהולנד הוא שטיפלת וגידלת את הילד לפחות שנה. לדוגמא כהורה אומנה, אפוטרופוס או כהורה חורג.

לאימוץ ילד מחו"ל חשוב שעדיין לא הגעת לגיל 42. במקרה של נסיבות מיוחדות ניתן לעשות חריג. יתר על כן, התנאים הבאים חלים על אימוץ ילד מחו"ל:

• עליכם ובן זוגכם לתת אישור לבדוק את מערכת התיעוד השיפוטי (JDS).
• הפרש הגילאים בין ההורה המאומץ הבכור לילד לא יעלה על 40 שנה. במקרה של נסיבות מיוחדות, ניתן גם לבצע חריג.
• בריאותכם עשויה לא להוות מכשול לאימוץ. עליכם לעבור בדיקה רפואית.
• עליכם לחיות בהולנד.
• מרגע שהילד הזר עוזב להולנד, אתה מחויב לדאוג בעלויות הטיפול בגידול הילד.

המדינה שממנה מגיע הילד המאומץ עשויה גם להטיל תנאים לאימוץ. לדוגמה, על בריאותך, גילך או הכנסותיך. באופן עקרוני גבר ואישה יכולים לאמץ רק ילד מחו"ל יחד אם הם נשואים.

האם אתה רוצה לאמץ ילד מהולנד או מחו"ל? אם כן, יש לקבל מידע טוב על הנוהל והתנאים הספציפיים החלים על מצבך. עורכי דיני המשפחה של Law & More מוכנים לייעץ ולסייע לך בתהליך זה.

מוצא

מיקום זה הוא אמצעי דרסטי מאוד. ניתן להשתמש בו כאשר עדיף להגנה על ילדכם לגור במקום אחר במשך זמן מה. עמדה תמיד הולכת יד ביד עם פיקוח. מטרת ההצבה היא להבטיח שילדכם יוכל לחיות שוב בבית לאחר פרק זמן מסוים.

הבקשה להוצאת ילדכם מחוץ לבית יכולה להיות מוגשת לשופטת הילדים על ידי טיפול בנוער או על ידי המועצה לטיפול והגנת ילדים. ישנן צורות שונות של מיקור חוץ. לדוגמה, ילדכם יכול להיות ממוקם במשפחה אומנה או בבית טיפול. יתכן גם שילדכם ממוקם במשפחה.

במצב כזה חשוב שתוכלו לשכור עורך דין עליו אתם סומכים. בְּ Law & More, האינטרסים שלך ושל הילד שלך הם החשובים ביותר. אם אתה זקוק לעזרה בתהליך זה, למשל כדי למנוע את מיקומם של ילדך מחוץ לבית, הגעת למקום הנכון. עורכי הדין שלנו יכולים לסייע לך ולילדך אם הוגשה, או תוגש, בקשה להחלפת מקום לשופט הילדים.

עורכי דיני המשפחה של Law & More יכול להדריך ולעזור לך לסדר את כל ההיבטים של דיני המשפחה בצורה הטובה ביותר. עורכי הדין שלנו הם בעלי התמחות מיוחדת בתחום דיני המשפחה. האם אתה סקרן מה אנו יכולים לעשות עבורך? אז אנא צרו קשר Law & More.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl