זקוק לעורך דין ייעוץ משפחתי?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

/
ייעוץ משרד משפחתי
/

ייעוץ משרד משפחתי

בין לקוחותינו נמנות משפחות עסקיות הולנדיות ובינלאומיות, שהגיעו להצלחה ניכרת בענפים שלהן. משפחות שכאלה לרוב כבר הקימו והקימו, או מתכננים לעשות זאת, משרד יחיד או רב משפחתי הולנדי כדי לבנות את פעילותן והשקעותיהן בצורה ברורה וניתנת לניהול.

Law & More מסייע ללקוחות ולמשרדי משפחה עם שירותי משפט מותאמים אישית. אנו משלבים את הידע והניסיון שלנו כעורכי דין פרטיים מהולנד ויועצי מס בתחומי תכנון מיסים ועזבונות הולנדים, ציות מס הולנדיות, ענייני נדל"ן הולנדים ורצף עסקי. סיוע כזה ניתן באמצעות שיתוף פעולה עם מומחים בניהול השקעות, תכנון פיננסי וחשבונאות, אשר לעיתים קרובות כבר מסייעים למשפחה המסוימת. הניסיון שלנו נע בין עניינים הנוגעים למבנה משרדי משפחה, ממשל משפחתי, ירושה ויישוב סכסוכים בהולנד.

אנו משתפים פעולה עם אנשי מקצוע בתחומי מומחיות קשורים עימם אנו מצטרפים למאמצים שלנו במתן גישה מחוברת קשורה במגוון נושאים משפטיים ולא משפטיים, אשר נתקלות במשפחות עסקיות הולנדיות ובינלאומיות ומשרדיהן.

אנו מסייעים ללקוחות בהקמת משרדים משפחתיים בהולנד. בנוסף אנו עובדים עם משרדי משפחה מבוססים בינלאומיים על פרויקטים של ארגון מחדש מתוחכם ברחבי העולם עבור האחוזות והעסקים המשפחתיים. לבסוף אנו בודקים את הפעילות והמבנה של משרדים משפחתיים מבוססים, המבקשים ייעוץ בנושא הגדלה ושיפור מגוון השירותים הניתנים.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון של שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי הדין שלנו לייעוץ משפחתי מוכנים לסייע לך:

משרד Law & More תמונה

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.