בין לקוחותינו נמנות משפחות עסקיות הולנדיות ובינלאומיות, שהגיעו להצלחה ניכרת בענפים שלהן. משפחות שכאלה לרוב כבר הקימו והקימו, או מתכננים לעשות זאת, משרד יחיד או רב משפחתי הולנדי כדי לבנות את פעילותן והשקעותיהן בצורה ברורה וניתנת לניהול.

חלק ממשפחת היכרות?
בקש תמיכה משפטית

ייעוץ משרד משפחתי

בין לקוחותינו נמנות משפחות עסקיות הולנדיות ובינלאומיות, שהגיעו להצלחה ניכרת בענפים שלהן. משפחות שכאלה לרוב כבר הקימו והקימו, או מתכננים לעשות זאת, משרד יחיד או רב משפחתי הולנדי כדי לבנות את פעילותן והשקעותיהן בצורה ברורה וניתנת לניהול.

Law & More מסייע ללקוחות ולמשרדי משפחה עם שירותי משפט מותאמים אישית. אנו משלבים את הידע והניסיון שלנו כעורכי דין פרטיים מהולנד ויועצי מס בתחומי תכנון מיסים ועזבונות הולנדים, ציות מס הולנדיות, ענייני נדל"ן הולנדים ורצף עסקי. סיוע כזה ניתן באמצעות שיתוף פעולה עם מומחים בניהול השקעות, תכנון פיננסי וחשבונאות, אשר לעיתים קרובות כבר מסייעים למשפחה המסוימת. הניסיון שלנו נע בין עניינים הנוגעים למבנה משרדי משפחה, ממשל משפחתי, ירושה ויישוב סכסוכים בהולנד.

אנו משתפים פעולה עם אנשי מקצוע בתחומי מומחיות קשורים עימם אנו מצטרפים למאמצים שלנו במתן גישה מחוברת קשורה במגוון נושאים משפטיים ולא משפטיים, אשר נתקלות במשפחות עסקיות הולנדיות ובינלאומיות ומשרדיהן.

אנו מסייעים ללקוחות בהקמת משרדים משפחתיים בהולנד. בנוסף אנו עובדים עם משרדי משפחה מבוססים בינלאומיים על פרויקטים של ארגון מחדש מתוחכם ברחבי העולם עבור האחוזות והעסקים המשפחתיים. לבסוף אנו בודקים את הפעילות והמבנה של משרדים משפחתיים מבוססים, המבקשים ייעוץ בנושא הגדלה ושיפור מגוון השירותים הניתנים.

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

 חייגו +31 (0) 40 369 06 80

השירותים של Law & More

חוק תאגידי

עורך דין תאגידי

כל חברה היא ייחודית. לכן תקבל ייעוץ משפטי הרלוונטי ישירות לחברה שלך

הודעה על ברירת מחדל

עורך דין ביניים

זקוק לעורך דין באופן זמני? תן תמיכה משפטית מספקת בזכות Law & More

פרקליט

עורך דין להגירה

אנו עוסקים בעניינים הקשורים לכניסה, מגורים, גירוש וחייזרים

הסכם בעלי מניות

עורך דין עסקי

כל יזם צריך להתמודד עם דיני חברות. הכן את עצמך היטב לכך.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ו
יכול להזדהות עם
הבעיה של הלקוח ”

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון של שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 (0) 40 369 06 80 או שלחו לנו דואר אלקטרוני:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.