משמורת על ילדים לאחר גירושין

משמורת ילדים כוללת גם את החובה וגם את הזכות של הורה לגדל את הילד הקטין שלו ולטפל בו. זה נוגע לרווחה הפיזית, לבטיחותו ולהתפתחותו של הילד הקטין. כאשר ההורים המפעילים סמכות הורית משותפת מחליטים להגיש בקשה לגירושין, ההורים, באופן עקרוני, ימשיכו להפעיל את הסמכות ההורית במשותף.

חריגים אפשריים: בית המשפט רשאי להחליט כי לאחד ההורים סמכות הורית מלאה. עם זאת, בקבלת ההחלטה הזו, טובת הילד היא החשובה ביותר. זה המקרה בו קיים סיכון בלתי מתקבל על הדעת שילד יילכד או אבד בין ההורים (ואין סיכוי שהמצב ישתפר מספיק בטווח הקצר), או כאשר שינוי המשמורת נחוץ אחרת כדי לשרת את טובת האינטרס של הילד.

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.