זקוקים לעורך דין תקשוב?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

עורך דין תקשוב

כתוצאה מהמצאת האינטרנט, עלו הרבה שאלות משפטיות.

תפריט מהיר

לאחר מכן הותקנה התקנת חוק התקשוב. בדיני תקשוב יש ממשקים רבים לתחומי משפט אחרים, כמו דיני חוזים, דיני פרטיות ודיני קניין רוחני. בכל תחומי המשפט הללו עלולות להתעורר שאלות הנוגעות לדיני תקשוב. השאלות הללו יכולות להיות כדלקמן: "האם ניתן להחזיר משהו שקניתי באינטרנט?", "מהן הזכויות שלי בעת השימוש באינטרנט וכיצד נשמרות זכויות אלה?" ו 'האם התוכן המקוון שלי מוגן תחת חוק זכויות היוצרים?' עם זאת, דיני תקשוב כשלעצמם ניתן לחלק גם לתחומים ספציפיים של דיני תקשוב, כמו דיני תוכנה, דיני אבטחה ומסחר אלקטרוני.

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

משרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam

עורך דין תאגידי

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

צוות של Law & More בעל ידע מפורש בכל הנוגע לדיני תקשוב ובנוגע לתחומי המשפט המתממשקים בדיני תקשוב. לכן עורכי הדין שלנו יכולים להציע לך ייעוץ בנושאים הבאים:

  • דיני ביטחון;
  • SaaS וענן;
  • חוזי IT;
  • סידורי המשכיות ופקדון;
  • חוק חנות האינטרנט;
  • מיקום אירוח משותף;
  • דיני תוכנה;
  • תוכנת קוד פתוח;
  • תוכנה תעשייתית.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין המנהליים שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

חוק ביטחון

דיני ביטחון הוא תחום המשפט העוסק בהגנה על מידע. נושאים שאינם נדירים בתחום זה של החוק כוללים וירוסים ממוחשבים, חדירת מחשבים, פריצה ויירוט נתונים. כדי לשמור על מידע רגיש וסודי, יש מערך שלם של צעדים אפשריים. לדוגמה, חברות עצמן משתמשות לרוב באמצעים לא חוקיים על בסיס ניתוח סיכונים. עם זאת, גם להגנה זו יש בסיס משפטי. אחרי הכל, המחוקק הוא זה שקובע עד כמה נוקטים אמצעי הביטחון הללו.

כשחושבים על אמצעי חקיקה אפשר לחשוב גם על 'חוק הגנת המידע האישי'. חוק הגנת המידע האישי קובע כי צריך להיות ברור אילו צעדים ננקטו כדי להגן על נתונים אישיים מפני אובדן או עיבוד בלתי חוקי. זה עשוי לכלול חיבור מוצפן בין השרת למבקר: חיבור ה- SSL. סיסמאות הן גם חלק מביטחון כזה.

מלבד חוק הגנת המידע האישי, מעשים מסוימים נפגעים גם הם. פרישה היא ענישה על בסיס סעיף 128ab לחוק הפלילי ההולנדי.

כדי להגן על המידע שלך, חשוב לדעת כיצד אבטחת המידע עובדת וכיצד להגן על הנתונים שלך ושל מישהו אחר בצורה בטוחה ככל האפשר. Law & More יכול לייעץ לך לגבי ההיבטים המשפטיים של אבטחת מידע.

SAAS & CloudSAAS & Cloud

תוכנה כשירות, או SaaS, היא תוכנה המוצעת כשירות. עבור שירות כזה המשתמש אינו צריך לרכוש את התוכנה, אלא יכול לגשת ל- SaaS דרך האינטרנט. היתרון של שירותי SaaS הוא שהעלויות למשתמש נמוכות יחסית.

שירות SaaS כמו Dropbox הוא שירות ענן. שירות ענן הוא רשת בה מידע מאוחסן בענן. המשתמש אינו הבעלים של הענן ולכן אינו אחראי לתחזוקתו. ספק הענן אחראי על הענן. שירותי ענן מחויבים גם לתקנות מסוימות, שהן בעיקר כללים הקשורים לפרטיות.

Law & More יכול לייעץ לך לגבי שירותי ה- SaaS והענן שלך. עורכי הדין שלנו מחזיקים בידע וניסיון בתחום זה של משפטים, כתוצאה מהם הם יכולים לעזור לכם בכל שאלותיכם.

חוזי IT

כתוצאה מעולמנו הדיגיטלי, חברות רבות נעשו תלויות בתפקוד התקין של טכנולוגיית המידע. עקב התפתחות זו, הופך חשוב יותר ויותר לארגן היטב ענייני IT מסוימים. לדוגמא, לרכישת חומרה או רישיון תוכנה, יש לערוך חוזה IT.

חוזי IT הם, כפי שהשם מרמז, לא פחות מחוזים "רגילים" כמו תנאי רכישה כללים, הצהרת פרטיות, חוזי עבודה, הסכמי תוכנה, הסכמי SaaS, הסכמי ענן והסכמי נאמנות. בחוזה כזה נערכים הסכמים ביחס למשל למחיר, אחריות או אחריות ביחס לסחורה או שירות.

יתכנו בעיות בעת ניסוח או עמידה בחוזה IT. שם, למשל, יכולה להיות אי וודאות לגבי מה יש לספק או באילו תנאים ספציפיים. לכן חשוב שנקבעו הסדרים ברורים ושהסדרים אלה יתועדו בהסכם.

Law & More יכול לייעץ לך בכל חוזי ה- IT שלך. אנו נעריך את מצבך ונוכל לנסח חוזה מותאם אישית באיכות צליל שיענה על הצרכים שלך.

תוכניות המשכיותתוכניות המשכיות ופקדונות

עבור משתמשי טכנולוגיית המידע חשוב שהם יהיו בטוחים כי ניתן להמשיך להשתמש בתוכנה ונתונים שלהם. תכנית המשכיות יכולה לתת מענה. תוכנית המשכיות כזו תושלם בשיתוף עם ספק שירותי ה- IT. המשמעות היא שבמקרה של פשיטת רגל למשל, ניתן להמשיך בשירותי IT.

לצורך הקמת תכנית המשכיות יהיה צורך לבחון את סוג שירותי ה- IT. לעיתים תספיק תוכנית השלמת קוד מקור, בעוד שבמקרים אחרים יהיה צורך לבצע סידורים נוספים. במקרה של המשכיות של ענן, למשל, יש לזכור גם את הספקים וגם את ספקי האירוח.

סכמת המשכיות חיונית לשמירה על הנתונים שלך. Law & More יכול לייעץ לך על תוכניות המשכיות. אנו יכולים לעזור לך לנסח תוכנית כזו על מנת לאבטח את התוכנה והנתונים שלך.

חוק חנות האינטרנט

חנויות אינטרנט עוסקות במספר גדול של מסגרות משפטיות איתן הן צריכות לעמוד. רכישת מרחק, זכויות צרכנים, חקיקה לעוגיות, הנחיות אירופיות ועוד, הינן היבטים משפטיים איתם יתמודד חנות אינטרנט. המונח 'חוק חנות אינטרנט' מספק מונח מקיף לכל זה.

בגלל הכללים הרבים, סביר להניח כי בשלב מסוים "אינך יכול לראות את העץ לעצים". האם עלי להשתמש בתנאים והגבלות? איך הזכירה של הלקוח עובדת? איזה מידע עלי לספק באתר שלי? אילו כללים ישנם לגבי התשלום? מה עם חקיקת העוגיות? מה עלי לעשות עם הנתונים האישיים שהשגתי דרך חנות האינטרנט שלי? זו מבחר מהשאלות עמן ניתן להתמודד עם בעל חנות אינטרנט.

חשוב שהנושאים הללו יסודרו כראוי. אחרת אתה יכול להסתכן בקנס. קנסות אלה יכולים להגיע לגבהים גדולים ויכולים להשפיע על החברה שלך. הידיעה היטב בנושאים אלה תפחית אפוא את הסיכונים שלך.

Law & More יכול לייעץ לך לגבי ציותך לחקיקה הרלוונטית. יתר על כן, אנו יכולים לעזור לך לנסח את המסמכים המשפטיים הרלוונטיים לחנות האינטרנט שלך.

אירוח וקולוקציהאירוח וקולוקציה

כאשר אחד מארח או רוצה לארח אתר אינטרנט, יש לזכור את ההוראות החוקיות החלות עליו. בעת אירוח אתר, הנתונים יאוחסנו ולעיתים אף יועברו. לכן חשוב לדעת כיצד עליכם לטפל בנתונים אלה אל מול הלקוח שלכם, אך גם כלפי צדדים שלישיים.

יהיה עליכם להיות תנאים ברורים בכל הנוגע לאירוח שלכם וההיבטים המשפטיים שלו. חשוב שלקוחות יידעו מה קורה עם הנתונים שלהם. הלקוחות חושבים שהנתונים שלהם יהיו מוגנים בזהירות. כמו כן, חשוב לדעת מי אחראי כאשר הפרות של כללי נתונים.

האם אתה נדרש לשמור על פרטיות הלקוחות שלך? האם אתה צריך לספק מידע ליצירת קשר אם הדבר מתבקש על ידי המשטרה? האם אתה אחראי להגנת המידע והפרות נתונים? עורכי הדין שלנו יכולים לענות על כל אלה ועל כל שאלותיך האחרות. יכול להיות שיש לך שאלות, תמיד תוכל ליצור קשר עם אחד מעורכי הדין של Law & More.

דיני תוכנה

בימינו, לא ניתן יהיה להעלות על הדעת לחיות בעולם ללא תוכנה. דיני תוכנה חשובים הן למפתחי תוכנה והן למשתמשי תוכנה.

'Auteurswet' (חוק זכויות יוצרים) מציין מי הבעלים של תוכנה מסוימת. אולם בפועל לא תמיד ברור מי הבעלים של התוכנה ובכך הוא בעל זכויות היוצרים. מפתחי תוכנה שמוכרים את המוצר שלהם לרוב רוצים לשמור על זכויות היוצרים שלהם. זה מגביל את האפשרויות של משתמשי התוכנה לשנות את התוכנה. זה הופך להיות מורכב עוד יותר כאשר משתמש רוצה לפתח (עצמו) תוכנה. מי אז יקבל את זכויות היוצרים?

כדי להגביל את הסיכונים, חשוב להחליט מראש מי יקבל את זכויות היוצרים. Law & More יכול לייעץ לך בנושא דיני תוכנה ויכול לענות על שאלותיך ביחס לתחום משפט זה.

תוכנת קוד פתוח

במקרה של תוכנת קוד פתוח המשתמש מקבל את קוד המקור של התוכנה בעת רכישת רישיון. זה יתרון שמשתמשים יכולים להתאים אישית ולשפר את התוכנה כך שהתוכנה תמשיך להתפתח. בתיאוריה זה נשמע כמובן מועיל ופרקטי למדי: כל מי שיש לו ידע בקודים יכול לערוך את תוכנת הקוד הפתוח.

אולם בפועל, חשוב מאוד לקבוע כללים מסוימים לשימוש בתוכנת קוד פתוח, להסדיר ולהבהיר את השימוש בתוכנת קוד פתוח. זה חשוב עוד יותר כעת יש מעט פיקוח, בעוד שתביעות רבות מוגשות בגין הפרה של רישיונות תוכנה בקוד פתוח.

Law & More יכול לייעץ לך על תוכנת קוד פתוח. האם תישאר הבעלים של התוכנה שפיתחת כשאתה משתמש בתוכנת קוד פתוח? אילו תנאים ותנאים אתה יכול לקבוע לשימוש ברישיון? כיצד תוכל להגיש תביעה כאשר הופר הרישיון שלך? אלה הן שאלות שאפשר לענות על ידי אחד מעורכי הדין שלנו.

תוכנה תעשייתית

תוכנה אינה משמשת רק במשרדים, אלא גם בתעשייה. מוצרים ומכונות מצוידים או מפותחים עם תוכנה. תוכנה משובצת זו נכתבת למכונות או למוצרי בקרה. דוגמאות לסוגי תוכנה כאלה ניתן למצוא במכונות, רמזורים ומכוניות.

כמו שחשוב לתוכנה 'רגילה', כך גם חוקי התוכנה (התעשייתיים) חשובים לתוכנה התעשייתית ומספקים כללים חיוניים גם למפתחי תוכנה וגם למשתמשי תוכנה. ענף התוכנה התעשייתית מקבל השקעות רבות, מה שהופך אותו חיוני לשמירה על זכויות היוצרים הרלוונטיות.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More