אימאאני שטגמן

Imaani StegemanView Imaani Stegeman Image

אימאאני שטגמן עובד בפנים Law & More כיועץ משפטי. היא תומכת בעורכי הדין במציאת פתרונות לסוגיות משפטיות ובניסוח מסמכים (ליטיגציה).

אימאאני מאופיינת בתחושת צדק חזקה, שהיא גם הכוח המניע שלה. לכן היא עושה כל שביכולתה כדי להשיג את הטוב ביותר עבור הלקוח. כישוריה האנליטיים והגישה מכוונת הפתרונות שלה מועילים כאן.

בזמנה הפנוי, ניתן למצוא את אימאאני לעתים קרובות בחדר הכושר או בסטודיו לריקוד. היא גם נהנית לבלות עם חברים ובני משפחה ומתעניינת בשפות ובתרבויות שונות.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.