באנר מגיש בקשה למגזין מיומן במיוחד?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
תקשורת טובה ומהירה

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

מהגר מאוד מיומן - עורך דין הגירה

תוכנית מהגרי הידע במסגרת מדיניות החייזרי ההולנדית מאפשרת לחברות למשוך מהגרי ידע יחסית במהירות ובקלות. עובדים מוסמכים מאוד ממדינות מחוץ לאיחוד האירופי יכולים לעבוד בהולנד, למשל בתפקיד ניהולי בכיר או כמומחה בתנאים נוחים של התוכנית. עם זאת, גם מהגר הידע וגם המעביד צריכים לעמוד במספר תנאים.

תפריט מהיר

תנאי מהגרים מיומנים מאוד

האם אתה מהגר ידע ואתה רוצה לתרום לכלכלת הידע ההולנדית? אם כן, תחילה תזדקק לאישור שהייה. לפני שניתן היתר השהייה, עליך להיות בחוזה הסכם עבודה עם מעסיק או מכון מחקר בהולנד, אשר הוגדר על ידי ה- IND כספונסר מוכר ונכלל בפנקס הציבורי של נותני החסות המוכרים. עליכם גם להרוויח הכנסה מספקת והייתם הסכמתם על שכר בקנה אחד עם השוק עם המעסיק שלכם.

איילין סלמט

איילין סלמט

עו"ד

aylin.selamet@lawandmore.nl

עורכי הדין להגירה שלנו מוכנים עבורך

Law and More

מגיש בקשה לקבלת היתר שהייה

האם תרצה לגור בהולנד?
אנחנו יכולים לסייע לך.

עסק משפחתי

איחוד משפחתי

האם אתה לא עם המשפחה שלך או המשפחה שלך לא איתך? גלה מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך.

תמונה של עובד

נדידת מעבדה

רוצה לעבוד ולגור בהולנד? אנחנו יכולים לארגן את כל תהליך הבקשה.

האם אתה רוצה שעובד זר יעבוד כחוק בהולנד? תהיה בקשר.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

בנוסף, מספר תנאים (נוספים) חלים עליך כמהגר מיומן מאוד. אילו תנאים בדיוק תלוי במצב האישי שלך. בְּ Law & Moreלעורכי הדין להגירה גישה מהירה ואישית. הם ישמחו לעזור לכם בבקשתכם. לפני שתמשיך בבקשה, המומחים שלנו יספקו לך את כל המידע הדרוש כדי שלא תתמודד עם שום הפתעות.

לא רק אתה, אלא גם החברה בה אתה הולך לעבוד צריכה לעמוד בתנאים מסוימים. האם אתה חברה שרוצה להעסיק מהגר מיומן מאוד? במקרה כזה, עליכם קודם כל להכיר על ידי ה- IND כספונסר. אמינות ורציפות של החברה שלך חשובות. האם החברה שלך מוכרת כספונסר? במקרה זה, על חברתך לעמוד בהתחייבויות הבאות: חובת הניהול, חובת המסירה וחובת הזהירות. האם החברה שלך לא מצליחה לעשות זאת? אם כן, הדבר עשוי להוביל לנסיגת ההכרה כספונסר.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי הדין להגירה שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

בקש מהגר ידע

האם ניתן לך היתר שהייה? אם כן, תקופת תוקף היתר השהייה שלך תהיה שווה לתקופה של חוזה העבודה שלך עם מקסימום 5 שנים. ניתן להאריך את האישור ללא הגבלת זמן.

במהלך תקופת תוקף היתר השהייה שלך, אתה יכול להחליף מעביד כמהגר מיומן מאוד ולהצטרף לחברה אחרת שמוכרת על ידי ה- IND כספונסר. גם המעסיק הישן וגם המעסיק החדש צריך לדווח על שינוי העבודה שלך ל- IND תוך ארבעה שבועות.

האם אתה הופך למובטל כמהגר מיומן מאוד? במקרה זה, אתה זכאי לתקופת חיפוש של שלושה חודשים מיום סיום עבודתו. אם אינך מצליח להצטרף למעסיק אחר (ספונסר) כמהגר מיומן מאוד במהלך תקופת החיפוש, תעודת הביטול תבטל את האישור שלך.

בלו קארד האירופי

מהגר מיומן מאוד

החל מיוני 2011, מהגר מיומן מאוד יוכל להגיש בקשה לכרטיס הכחול הכחול של האיחוד האירופי (האיחוד האירופי הכחול) בנוסף לאישור השהייה הנדרש. הכרטיס הכחול של האיחוד האירופי הנו היתר משולב ללינה ועבודה עבור מהגרים מיומנים מאוד שאינם בעלי אזרחות של אחת המדינות החברות באיחוד האירופי.

הכרטיס הכחול האירופי מציע למהגרים המיומנים מספר יתרונות. ראשית, המעסיק של המהגר המיומן מאוד לא צריך להיות מוכר על ידי ה- IND כספונסר. בנוסף, כמהגר מיומן מאוד, המחזיק גם בכרטיס כחול אירופי, אתה יכול לעבוד במדינה אחרת במדינה לאחר שעבדת במשך 18 חודשים בהולנד, בתנאי שתעמוד בתנאים באותה מדינה.

על מנת להיות זכאי לכרטיס הכחול האירופי, עליך לעמוד בתנאים מחמירים יותר מאשר להיתר שהייה כמהגר מיומן מאוד. לדוגמא, עליך להיות בעל חוזה עבודה למשך 12 חודשים ומעלה, לסיים לפחות 3 שנות לימוד לתואר ראשון בהשכלה גבוהה (hbo) ולקבל לפחות את רף השכר של הכרטיס הכחול לחודש.

צוות עורכי הדין שלנו בנושא דיני הגירה ידריך אותך ויגיש עבורך בקשה ל- IND. האם תרצה זאת או שיש לך שאלות נוספות והיית רוצה עצות? אנא צור קשר Law & More. נשמח לעזור לכם.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More