האם אתה מפתח? הגן על היצורים שלך

עורך דין קניין רוחני

על מנת למנוע מאנשים אחרים להשתמש ביצירה שלך, חוק הקניין הרוחני מציע את האפשרות להגן על הרעיונות והמושגים היצירתיים שלך. פירוש הדבר שניתן להשתמש ביצירות שלך רק ברשותך. זה חשוב במיוחד בחברה המשתנה והחדשני שלנו במהירות. האם תרצה לדעת יותר על דיני קניין רוחני? המומחים ב Law & More יכול לספק לך סיוע משפטי אם ברצונך להגן על הרעיונות או היצירות שלך. אם תיצור איתנו קשר, אנו נסייע לך ברישום קניין רוחני ואנחנו נפעל בשמך נגד כל מפר שמפר. המומחיות שלנו בתחום דיני קניין רוחני היא:

• זכויות יוצרים;
• סימני מסחר;
• פטנטים ופטנטים;
• שמות מסחריים

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

למה לבחור Law & More?

נגיש בקלות


Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה


עורכי הדין שלנו מקשיבים למקרה שלך ומציגים תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית


שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4
"Law & More מעורב ויכול להזדהות עם הבעיות של הלקוח "

קניין רוחני

אם אתה ממציא, מעצב, מפתח או מחבר, אתה יכול להגן על עבודתך באמצעות דיני קניין רוחני. חוק הקניין הרוחני מבטיח שאחרים לא יוכלו להשתמש ביצירותיך אלא אם כן אתה נותן רשות לכך. זה נותן לך את האפשרות להחזיר את ההשקעות שלך בפיתוח מוצר. על מנת לקבל הגנה, חשוב שיהיה לך רעיון מפורט. רעיון לבדו אינו מספיק, מכיוון שניתן יהיה לפענח אותו בכמה דרכים. כאשר יש לך רעיון מפותח, עורכי הדין שלנו יכולים לרשום את הקניין הרוחני שלך בדרכים שונות. ישנם סוגים שונים של דיני קניין רוחני, בהם ניתן להשתמש בנפרד או בשילוב.

זכויות קניין רוחני

עורך דין בנושא זכויות יוצרים

האם אתה הבעלים של ספר, סרט, מוסיקה, ציור, תמונה או פסל? צרו איתנו קשר

רישום סימן מסחרי

האם ברצונך לרשום את המוצר או השירות שלך? אנחנו יכולים לעזור לך

הגש בקשה לפטנט

האם אתה הבעלים של המצאה? סידור פטנט

שמות מסחריים

אנו עוזרים לך לרשום את שם המסחר שלך

זכויות הקניין השונות

ישנם סוגים שונים של דיני קניין רוחני, אשר טבעם, היקפו ומשך הזמן משתנים מזכות קניין אחד לאחר. לפעמים ניתן לרשום בו זמנית מספר זכויות קניין רוחני. Law & Moreהמומחיות בתחום דיני הקניין הרוחני כוללת זכויות יוצרים, דיני סימנים מסחריים, פטנטים ופטנטים ושמות מסחריים. על ידי יצירת קשר Law & More אתה יכול לשאול על האפשרויות.

זכויות יוצרים

זכויות יוצרים מגנות על יצירות היוצר ומעניקות ליוצר את הזכות לפרסם, לשכפל ולהגן על יצירתו מפני שימוש לרעה מצד צדדים שלישיים. המונח 'יצירה' כולל ספרים, סרטים, מוסיקה, ציורים, צילומים ופסלים. למרות שאין צורך להגיש בקשה לזכויות יוצרים, מכיוון שהיא מתרחשת אוטומטית בעת יצירת יצירה, רצוי להקליט את זכויות היוצרים. על מנת לבסס את הזכות, אתה תמיד יכול להוכיח שהיצירה הייתה קיימת בתאריך מסוים. האם תרצה לרשום את זכויות היוצרים שלך ולהגן על העבודה שלך מפני אנשים שמפרים את זכויות היוצרים שלך? אנא צרו קשר עם עורכי הדין באתר Law & More.

חוק סימני מסחר

חוק סימני המסחר מאפשר לרשום את הסימן המסחרי שלך, כך שאיש לא יוכל להשתמש בשמך ללא אישורך. זכות סימן מסחרי מאושרת רק אם אתה רושם את הסימן המסחרי בפנקס הסימנים המסחריים. Law & Moreעורכי הדין ישמחו לעזור לכם בכך. אם הסימן המסחרי שלך נרשם ומשתמש ללא רשותך, זו הפרה של סימן מסחרי. שֶׁלךָ Law & More לאחר מכן יוכל עורך דין לעזור לך לנקוט פעולה נגד המפרים.

פטנטים ופטנטים

לאחר שפיתחתם המצאה, מוצר טכני או תהליך, תוכלו להגיש בקשה לפטנט. הפטנט מבטיח שתהיה לך הזכות הבלעדית להמצאה, למוצר או לתהליך שלך. על מנת להגיש בקשה לפטנט, עליך לעמוד בארבע דרישות:

• זו חייבת להיות המצאה;
• ההמצאה חייבת להיות חדשה;
• חייב להיות צעד המצאה. המשמעות היא שההמצאה שלך חייבת להיות חדשנית ולא רק שיפור קטן במוצר קיים;
• ההמצאה שלך חייבת להיות מיושמת בתעשייה.

Law & More בודק שאתה עומד בכל הדרישות ועוזר לך להגיש בקשה לפטנט.

שמות מסחריים

שם סחר הוא השם שמתחתיו מנוהלת חברה. שם סחר יכול להיות זהה לשם מותג, אך זה לא תמיד המקרה. ניתן להגן על שמות מסחריים על ידי רישוםם בלשכת המסחר. מתחרים אינם רשאים להשתמש בשם המסחרי שלך. שמות סחר הדומים באופן מבלבל לשם המסחר שלך אינם מותרים. עם זאת, הגנה זו מוגבלת אזורית. חברות באזור אחר עשויות להשתמש בשם זהה או באותו שם. עם זאת, ניתן לתת שם מסחרי הגנה נוספת על ידי רישוםו כסימן מסחרי. עורכי הדין ב Law & More ישמח לייעץ לך על האפשרויות.

האם אתה מחפש עורך דין לקניין רוחני? אנא צור קשר Law & More. אנו יכולים לעזור לך לקבוע את הזכויות שלך ולתמוך בך כשמופרות זכויותיך.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl