זקוקים לעורך דין זמני?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

/
עורך דין זמני
/

עורך דין זמני

האם אתה זקוק לעורך דין בחברה שלך באופן זמני? וודא כי לחברה שלך יש תמיכה משפטית מספקת והתקשר לעורך דין ביניים מ- Law & More מיד. הסיבה לשכירת עורך דין ביניים שונה עבור כל חברה. יכול להיות שיש לך שינוי בחברה שלך, עובד חולה, אתה רוצה להתעדכן בעבודה מאוחרת או שאתה רוצה להיות בטוח שפרויקט מתנהל כשורה. ניתן לפתור כל מיני בעיות שונות על ידי שכירת עורך דין ביניים מ- Law & More. בעיות אלה עלולות לגרום לחברה שלך לא לבצע את המקסימום שלה ועלולות להיות לה השלכות שליליות. המטרה העיקרית של העסקת עורך דין זמני היא להבטיח את איכות החברה שלך. זה אפשרי מכיוון שהוא או היא נותנים מבט חדש ורענן על החברה שלך. מכיוון שעורך הדין יכול גם לקבל החלטות עצמאיות ביתר קלות, אינך צריך לחכות זמן רב כדי לבצע בחירות.

שכירת עורך דין ביניים

אנחנו ב Law & More מאמינים שחשוב שתהיה הופעה בתמורה כשאתה שוכר עורך דין ביניים. זו הסיבה שיש לנו עורכי דין בעלי ניסיון של שנים, שיש להם גם את הידע המיוחד של עורך דין כדי שתוכלו לפרוס אותם מייד. לדוגמה, אתה עומד להתחיל פרויקט, אתה מתכנן ארגון מחדש או שאתה יוצא לחופשה זמנית? ואז התקשר לאחד מ Law & Moreעורכי הדין הזמניים.

מדוע לשכור עורך דין ביניים מ Law & More?

ידע

רמת הידע

עורכי הדין הביניים של Law & More נמצאים כבר ברמת ידע.

ללא עיכוב

ללא עיכוב

אל תישארו מאחור בעבודה והזמינו עורך דין זמני.

ידע משפטי

ידע משפטי

לעורכי הדין הזמניים שלנו יש גם ידע של עורך דין.

קְבוּצָה

ניתן לפרוס מיידית

התעדכן בעבודה באיחור שכן ניתן לפרוס את עורכי הדין הזמניים שלנו באופן מיידי.

"דנו בהקדמה בתוכנית פעולה ברורה. מעורב ויכול להזדהות עם הבעיה של הלקוח"

כשאתה שוכר עורך דין לחברות ביניים, חשוב שעורך דין זה יכול להיות פרוס בהתראה קצרה. אנחנו ב Law & More שואפים להבטיח שניתן יהיה לפרוס את עורכי הדין הביניים של חברות החברה בהתראה קצרה עבור החברה שלך, כך שתוכל להמשיך לעבוד ללא הפרעה. עורכי הדין של Law & More עוזרים לך בהליכים משפטיים יומיומיים, אך גם מסוגלים לבצע עבודות שצפויות מעורך דין מקצועי. יתר על כן, המומחים שלנו יכולים לעבוד יחד עם המחלקה המשפטית שלך ועם יועציך הפנימיים והחיצוניים האחרים, אך הם יכולים גם להרים פרויקטים גדולים בחברה שלך ולספק ייעוץ עצמאי. האם אתה זקוק לעורך דין ביניים? אז אנא צרו קשר עם עורכי הדין בכתובת Law & More.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי הדין הזמניים שלנו מוכנים לסייע לך:

משרד Law & More

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.